7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yıldızname Nedir?

  • Yıldızname Nedir? için yorumlar kapalı
Yıldızname Nedir?

İnsanoğlu, geçmiş zamanlardan günümüze yıldızname bakarak, kendi gelecekleri hakkında bilgi almaya çalışmışlardır. Peki, yıldızname nedir, nasıl bakılabilir? Yıldızname hakkında bütün detayları bu yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. 

Yıldızname Nedir?

İnsan, merak duygusuna sahip bir varlıktır. Henüz bebeklik çağındayken bile etrafına bakıp araştıran insan, ölümüne olan zamana kadar hep bu duyguyla hareket eder. Yıldızname de insanın bugünü ve geleceğiyle ilgili bilgi verdiğinden, oldukça fazla talep görmüş bir yöntemdir. Astroloji alanında yer alan bu yöntemde ebced hesaplarından farklı türlü hesaplar tercih edilir. Burada amaç kişiye kendi hayatıyla bilgi vermektir. Nelerle karşılaşacağını öğrenmek isteyen meraklı insanlar yıldızname ile bunu öğrenebiliyorlar. Özellikle yıldızname bakımında uzman olan medyumlar, bunun falla karıştırılmaması gerektiğini vurgularlar. 

Yani yıldızname bakımındaki amaç ve yöntemler, fal bakımından daha farklıdır. Yıldıznamesine bakmak isteyen bir kişinin mutlaka kendi doğum tarihinden saatine kadar pek çok şey bilmesi gerekir. Eğer bunlar bilinmese yıldıznamenin yanlış olabilme olasılığı vardır. 

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Değerli dostlarım ücretsiz yıldızname falı yanımda özel olarak yetiştirdiğim havas ilmi öğrenen vekil hocalar tarafından bakılır. Yıldızname falı basit bir bakım türü değildir. Bu bakımda kişiye özel Cenabı hakkın vekil kıldığı hadimler davet edilerek bakılmaktadır. Yıldızname bakımın esrarı ve sırrı geniş olup cibir ilmine göre hesaplanarak bakılır. Bu durumda ücretsiz yıldızname falı baktıracak arkadaşlar mail üzerinden bakım yaptırabilirler. Mail üzerinden ücretsiz yıldızname falınız 4 ile 7 gün içerisinde sıralamaya göre cevaplanacaktır. Bakım için gerekli bilgiler nelerdir.

Mail Adresi: medyumseyfullahhoca@gmail.com

Dikkat; Bakım yapılacak kişi kendi ise kendi bilgileri eğer eşi yada sevdiği arasında bakılacak ise iki tarafında bilgileri gerekmektedir. Anne adı bilinmiyorsa kişilerin bakım yapılacak kişiye ait yüzünün göründüğü bir resim şart dır.

Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Adınız; Örnek Ali

Anne Adınız; Örnek Havva

Baba Adınız; Örnek Adem

Doğum Yılınız; Gün- Ay-Yıl

Medeni Haliniz; Evli, Bekar, Sözlü, Nişanlı gibi

Merak Edilen Konu; Baktırmak istediğiniz durumunuz

Ücretli Yıldızname Falı Baktır?

Değerli dostalarım ücretli yıldızname falı duru göre rahmani davet açarak baktığım özel bir bakım türüdür. Bu bakımda kaderi nispeti olarak yaşanmış olan durumlar ve aynı zaman da sizler için manevi danışmanlık yapmaktayım. Yıldızname falı, fal olarak sizler tarafından bilinse de bu bakımda ulvi olan hüddam davet edilerek sorgu sual bakımı olarak tabir edilir. Allahın izni ile şeytanın kapısı kapatılır ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabı alınır. Bu bakım yaklaşık bir buçuk saat süren rahmani davet ile gerçekleşir ve hoca efendi ile birebir telefonda görüşerek bakım yaptırabilirsiniz.Detaylı bilgi için çekinmeden arayın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Yıldızname Bakımı İçin Neler Gereklidir?

Yıldızname tamamen insanın merak duymasıyla başlayan bir işlemdir. Bu işleme bakan kişiler medyumlar olarak tanımlanmaktadır. Medyumlar, aynı zamanda astrologlar olarak da bilindikleri için en sağlıklıklı yıldızname bakımından gereklidirler. Yıldızname baktırmak isteyen kişi, kendi geleceği ve bugünü ile ilgili bilgilere sahip olabilir. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için bazı gereklilikler vardır. Peki yıldızname bakımı için neler gereklidir?

* Yıldızname bakacak olan kişinin kendi doğum tarihini, doğum saatini mutlaka bilmelidir. Bunun nedeni, doğduğu günün ve saatin hangi saate denk geldiğidir. Uğurlu saatler ve uğursuz saatler evren biliminde vardır.

* Kişi kendi anne ve babasının bilgilerini de vermelidir. Tıpkı kendi ismi gibi anne ve baba isimler de gereklidir. İsminden anlaşılacağı üzere yıldızname kişinin ismi üzerinden yürünerek çeşitli hesaplamalar yapma işlemidir. Bu hesapların tamamının İslam dininde yeri vardır. 

* Yıldızname bakacak olan kişinin bu işleme inanması şarttır. Eğer kişi ya tutarsa şekline işleme bakarsa, ne yazık ki doğru bilgiler elde etme ihtimali bu kadar düşük olacaktır. Bu nedenle inanmanız önemlidir.

* Yıldızname bakacak kişinin bu işin ehli olması gereklidir. Yıldızname çeşitli ilimlerin bilmesini gerektirdiğinden, bu işlemi yapacak olan kişinin ilmi bilgisinin yüksek olması gereklidir. En sağlıklı yıldızname bakımı için medyum hocamızla irtibat kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Yıldızname ile Kişi Neler Öğrenebilir?

Yıldızname bakmak istiyorum diyenlerin her şeyden önce gizli ilimlerin sahibi olan ehil bir medyumlar iletişim kurması gereklidir. Bu yıldızname işleminin sağlıklı olabilmesi için çok önemlidir. Yıldızname işleminde kişinin isim bilgileri üzerinden bakım yapılır. Bunun yanında yıldızname tamamen kişiye özeldir ve bir kişi üzerinden başka birsinin işlemi yapılamaz. Yani bir kişi yıldzıname baktırmak istiyorsa, kendi ismiyle Kur’an ayetleri yan yana getirilip bir takım hesaplamalar yapılır. 

İşlemde asıl amaç kişinin hayatında yaşayacağı durumlardır. Bu işlemde kişinin başına gelebilecek olumlu olumsuz durumlar belirtilir. Eğer kişinin hayatında yaşayabileceği olumsuzluklar varsa bununla ilgili neler yapılabileceği konusunda bilgi verilir. Tabi bu tamamen yıldızname bakan kişinin profesyonelliğine bağlıdır. Eğer bakan kişi profesyonel değilse, bilgi almanız mümkün olabilir ancak nasıl adım atabileceğiniz konusunda herhangi bir şey öğrenmeniz söz konusu olmaz. Yıldızname bakımı için mutlaka bilgi sahibi olunmalıdır.

Yıldıznamenin Özellikleri Nelerdir?

Yıldızname bakımı havas ilminin sınırları içerisinde yer alır. İslamiyetin doğuşuyla birlikte yaygınlaşan bu yöntemde amaç kişinin geleceğini öğrenmesi için çaba sarf etmektir. Bu sayede kişinin hayatında yaşayabileceği olumsuzlukları öğrenebilir ve buna göre bir çözüm bulabilecektir. Osmanlı döneminden günümüze kadar uygulanmakta olan yıldızname, günümüzün en çok başvurulan yöntemlerinin başında yer alır. 

Yıldızname ile Burç Nasıl Hesaplanabilir?

Yıldızname ile yükselen burcunuzu hesaplamak isterseniz, buraya dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu hesaplama işleminde ebced adı verilen gizli bir metot kullanılır. Hesaplama işlemi yapılmadan önce kişinin mutlaka harflere karşılık gelen sayılar hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor. Ancak bu harfler kesinlikle Türkçe olmayacak, Arapça olmalıdır. İlk olarak kişinin ismi ve anne ismi alınır. Daha sonra kendi ve annesinin isimlerindeki harflerin Arapça karşılığı belirlenir. Bu harflerin karşılığı olan sayılar belirlenir ve toplanır. Kişinin hem kendi ismi hem de anne isminin harfleri toplam haline getirilip, 12’ye bölünür. Bu işlem sayının 12’den küçük bir sayıya denk gelmesine kadar yapılır. Bu işlem tam olarak bölünürse 0 sayısına kadar işlem yapılır. 0 ile 12 sayıları arasında bir sayı bulunup, buna göre Yıldızname burcu bulunur. 

Bu işlem çok özel bir hesaplama yeteneği ve bilgisi gerektirir. İşlemde kişinin özelliklerine göre neler yaşayabileceği verilir. Örneğin kişinin ilerde evlenirse kaç çocuğu olabileceği, çocuklarının erkek veya koz olma ihtimalleri, herhangi bir sorun çıkıp çıkmayacağı konularında bilgiler verilir. Arapça yöntemle yapılan hesaplamalar Türkçeye göre daha doğru sonuç verir.

Yıldızname Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakımında her zaman isimler üzerinden işlemler yapılır. Çünkü işlemde asıl gereklilikler kişinin ismi anne ismi, baba ismi şeklindedir. Ancak kişinin doğum tarihi ve saati de bakım işleminde oldukça önemlidir. Yıldızname bakma işlemi sanıldığı gibi çok basit değildir. Bakan kişinin bu ilmi yalayıp yutmuş olması, her detayın farkında olması gerekir. Aksi halde yıldızname bakıyorum diyen pek çok insan bulunur. Yılzdızname nasıl bakılır sorusunu kendinize sorup, mutlaka ehil bir kişiye başvurmalısınız. Yıldızname bakan medyum hoca için ehli hocamız ile görüşebilirsiniz.

Yıldızname Bakımını Yapan Kişinin Önemi

İnternet sitelerine girip kendi isminizi ve anne ismini yazıp yıldızname falı baktırdınız. Ancak işlemin bu kadar basit olmadığını mutlaka bilmeniz gerekir. Yani yıldızname bakımını bilmek tek başına asla yeterli değildir. Onu yorumlama becerisine sahip olmak da çok önemlidir. Eğer kişi hem bakım yapıp hem iyi yorumlarsa yıldızname işleminde o zaman sonuç alınabilir. Yıldızname falı şeklinde algılansa da bu yöntem asla falla karıştırılmamalıdır. Bu işlemde tamamen var olan şeyler üzerinden ilerlenir. Olmayan şeylerle işlem yapmak yıldızname işleminde yoktur. 

Yani özetlemek gerekirse, işlemi bakan kişinin önemi bilgi gerekliliğinden dolayı çok fazla önemlidir. Sıradan bir kişinin bakması sonuç vermeyecektir. Yıldızname bakan hocayla iletişim kurmak isterseniz, olabileceğiniz en doğru yerdesiniz.

Yıldızname Baktıktan Sonra Neler Yapılabilir?

Ehli medyum hocamızla görüştünüz. Yıldızname işlemini yaptırdınız. Peki, şimdi ne olacak diye soruyorsunuzdur. Alsında şöyle belirtelim, medyum hocamız bakım işleminden sonra, yani sonuçlara göre sizlere neler yapabileceğiniz konusunda fikirler verecektir. Örneğin, herhangi bir yola girecekseniz ve bu yolun sonunda sizi bir felaket ölüm bekliyorsa, hocamız sizlere bu konuda neler yapabileceğiniz hususunda bilgiler verebilir. Yıldızname bir anlamda yol gösterici özelliğe sahip olduğundan, insanlar arasında oldukça değer görmüştür. 

Yıldızname Bakmak İçin

Sizde yıldıznamenize baktırmak istiyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, size bu işin uzmanı olan medyum hocamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu işlem için muhakkak hocamızdan randevu almalısınız. Hocamız sadece yurdumuzdan değil, yurt dışından gelen misafirlerine de bu hizmeti sunmaktır. Yoğun bir çalışma sağlandığı için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ