7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yumurta Büyüsü Nedir?

  • Yumurta Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Yumurta Büyüsü Nedir?

Büyüye merak saranlar ve niyetlerini büyüyle çözmek isteyenler en kolay ve etkili büyülere yöneliyorlar. En etkili ve yapılması en kolay büyü olarak yumurta büyüsü dikkat çekiyor.

Yumurta büyüsü etki süresi en hızlı büyü türlerinden biridir. Kırsal kesimlerde en çok kullanılan büyülerden biridir. İnsanların ev ve aile ortamlarını hedeflediği için gri büyü sınıfına girmektedir. Hem iyi niyetle hem de kötü niyetle yapıldığı için son derece tehlikeli büyüdür.

Yumurta Büyüsü Nedir?

Etkili ve basit büyü arayanlar yumurta büyüsünü duydukları zaman yumurta büyüsü nedir sorusunu soruyorlar. Yumurta büyüsü, kısaca dilek büyüsüdür. Kişinin isteğini ve dileğini yerine getirmek için başvurduğu bir yöntemdir. Büyü malzemesi yumurta olduğu ve işlemi kolay olduğu için en bilinen ve yaygın bir büyüdür.

Yumurta büyüsünün gri büyü sınıfına girmesinin sebebi hem iyi niyet hem de kötü niyet amaçları için yapılabilmesidir. Araları bozulan insanların aralarını düzeltmek, birbirine bağlamak için yapıldığı gibi, çiftleri ayırmak, araya kin ve fesat sokmak için de yapılabiliyor.

Yumurta Büyüsü Yaptıranlar

Orta Anadolu’nun eski insanları yumurta büyüsünü iyi bildikleri için evlerinde kendileri yaparlardı. Günümüzde şehirleşme olgusu genişlediğinden yumurta büyüsü yaptıranlar medyum ve hocalardan yardım istiyorlar.

  • Araları bozulan veya ayrılan kişileri bir araya getirmek,
  • İstenilen kişinin sadece o kişiye bağlanması ve âşık olması,
  • İstenmeyen kişilerin yuvalarını bozmak, çiftleri birbirinden ayırmak,
  • Büyü yaptırılan kişinin hastalanması gibi niyetler için yumurta büyüsüne başvuruluyor.

Yumurta Büyüsü Yapanlar

Havas ve hüddam ilmine haiz ve büyü ritüelleri konusunda deneyimli değilseniz yumurta büyüsü yapmaya kalkmayın. Her ne kadar uygulaması basit gibi görünse de, büyünün tutması için hüddam çağırılıyor. En ufak tereddütte ve korkuda hüddamın etkisine girebilirsiniz.

Büyünün olumsuz etkilerine maruz kalmak istemeyenler için yumurta büyüsü yapanlar olarak medyum ve hocalar bulunuyor. Medyum seçerken, güvenilir ve gerçek medyum bulmanız önemlidir. Ehliyetsiz ve yetersiz kişilere kanmayınız.

Gerçek ve güvenilir medyum daima yumurta büyüsünü iyi niyet amacıyla yapar. Yuva yıkmak, üçüncü kişiye zarar verecek büyüleri yapmazlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsünün basit ve ekonomik olduğunu duyanlar yumurta büyüsü nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Büyü her ne kadar kolay gibi gözükse de niyetinizde samimi olmalısınız. Ritüelleri sırasıyla ve usulüne uygun yapmalısınız.

Büyü için size gereken bir yumurta ve sarı renkli bir kâğıttır. İşlemi yapacağınız odanın loş olması gerekiyor. İsterseniz bir mum yakarak da ritüeli gerçekleştirebilirsiniz. Ortamı ve malzemeleri hazırladıktan sonra hem kalben hem de sesli olarak niyetinizi belirtmelisiniz.

Niyetinizi kalbinize yerleştirdikten sonra 17 defa sesli olarak “ey ulvi güçler bana yardım edin” diye söyleyin. En sonunda yaptığınız işlemin kabul olmasını dileyin. Yumurtayı kağıt üzerinde kırın. Sağ elinizin işaret parmağıyla yumurtayı kağıt üzerinde dağıtın. Bu arada sol elinizin kalbinizin üzerinde olmasına dikkat etmelisiniz.

Yumurtayı karıştırırken ” el karide almosa putavo şikovlet ” sözünü 3 kere tekrarlayın. Yumurtanın kağıt üzerinde kuruması için 24 saat bekleyin. Bu sürenin sonunda kağıdı dörde katlayın. Yatak odanızda yerden en az 1 metre yükseklikte 7 gün bekletin. 7. günün sonunda evinizden en az 200 metre uzaklıkta bir yere gömün.

Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyünen etkili olmasının en büyük nedeni cinni varlıkların devrede olmasıdır. Büyü yapılan kişide ruhsal değişimler yaşanır. Psikolojik bozukluklar kendini gösterir. Davranışlarda olumsuz yönde değişiklikler olur. Kişinin konuşmaları ve davranışları hep kırıcı, bozucu ve tahmin edilemez yönde olur.

Birbirini çok seven eşler veya çiftler, hiç olmadık yerde tartışmaya ve kavgaya başlarlar. Birbirlerine tahammülleri olmaz. Bir araya gelmek istemezler.

İstenilen kişinin sevgiyle ve muhabbetle bağlanması için yapıldığında, o kişide duygu patlaması baş gösterir. Sürekli olarak büyüyü yaptıranı düşünmeye başlar. Hep onun yanında olmak için bütün olanaklarını zorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ