7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

  • 11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Birçok farklı sebepten dolayı günümüzde yaşanan ayrılıklar çok daha yüksek oranda artış gösterdi. Özellikle çiftler birbirini dinlemeden anlık öfkeyle ne olduğu bile anlaşılmadan boşanmaya gidebilmektedir. Bu sadece evlilik değil aynı zamanda uzun ve mutlu bir beraberliğe olan sevgili çiftler için de geçerlidir. Böyle durumlar için özellikle 11 düğüm büyüsü oldukça etkili bir bağ kurma olanağı tanıyor.

11 Düğüm Büyüsü Nedir?

Birbirine karşı ciddi anlamda soğukluk yaşayan çiftlerin, sorunlarını yeniden çözebilmeleri için bağ oluşturan büyüğü 11 düğüm büyüsü olarak bilinir. Çok güçlü bir etkiye sahip tılsımlar arasında yer aldığı için, 11 düğüm büyüsü nedir merak edilen konular içerisinde geliyor. Özellikle bağın zayıflaması ve sorunların karşılıklı çözülmemesi sebebiyle, çiftler kendilerini boşanma mahkemesinde bulabiliyor. 11 düğüm büyüsü ise çiftlerin birbirlerini dinlemesi ve anlaması ile beraber, birbirlerine karşı daha çok yakınlık hissetmelerine olanak tanımaktadır.

11 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda yazıldığı gibi insanları güçlü şekilde birbirine bağlama etkisi olan 11 düğüm büyüsü nasıl yapılır sorusuna, işinin ehli bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği söylenebilir.

– Öncelikle bir parça ip ile beraber büyüden etkilenecek kişi adına onun saç teli, kıllı veya kanı elde edilmelidir.

– Kişinin saç teli veya kılı sıcak suyun içine atılır ve bir gece bekletilir.

– Ertesi gün ipten çıkarılır ve ipliğin birkaç santimetre kısmı suya batırılıp çıkarılır.

– Daha sonra ipin ıslak kısmına bir düğüm atılır ve bu yapılırken, ayrılık esnasında kişinin ne kadar üzüldüğünü hissettirecek duygular düşünülür.

– Daha sonra 10 defa daha aynı uygulama gerçekleştirilir ve işlem tamamlanır.

– Ancak mutlaka ip kuruduktan sonra ıssız bir yerde toprağa gömülmelidir.

 11 Düğüm Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır?

En güçlü kadim büyüler arasında yer alan ve mistik çağlardan günümüze gelen 11 düğüm büyüsü çok güçlü tılsımlardan biridir. O yüzden 11 düğüm büyüsü kimler tarafından yapılır birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu büyü gerçek bir medyum tarafından ele alınmalı ve dikkatli şekilde uygulanmalıdır. Özellikle doğuştan yeteneği olan, eğitim almış ve büyüler konusunda tecrübeli medyumlar süreci yönetmelidir.

11 Düğüm Büyüsü Etkileri

Ayrılmak üzere olan çiftlerin yeniden bir araya gelmesi için uygulanan 11 düğüm büyüsü etkileri, kısa süre içerisinde ortaya çıkar. Özellikle yapılan uygulama vefk ve başka varlıkların da kullanılmasıyla, çok daha güçlü bir etkiye sahip olması sağlanır. Böylece değişik etkiler bir süre içerisinde açık şekilde görülmeye başlar.

– Çiftlerin birbirine karşı olan ilgi ve alakaları artmaya başlar.

– Çiftlerin birbirlerine karşı kopuk olan ilişkileri daha güçlü hale gelir.

– Gözleri kendilerinden başka kimseyi görmeyecek noktaya gelirler.

– Büyünün en etkili yanlarından biri çiftlerin sadakat ve dürüstlüğünün en yüksek noktaya çıkmasıdır.

– Saygı ve güven ile beraber aşk ve sevgi üzerinden bağlılık çok güçlü hale gelir.

11 Düğüm Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Ayrılmak üzere olan kişileri güçlü bir şekilde bağlama imkanı sağlayan 11 düğüm büyüsü süresi hayat boyu devam eder. Özellikle dışarıdan herhangi bir müdahale yapılmadığı sürece, çiftlerin arasını bozmak kolay değildir. Zira bu büyünün en önemli etkisi bağlılığı saf bir sevgi üzerinden oluşturmasıdır.

11 Düğüm Büyüsü Bozulur Mu?

Bu tılsımı gerçekleştirdikten sonra en çok korkulan yanlardan biri 11 düğüm büyüsü bozulur mu sorusu oluyor. Ancak gerçek bir medyum tarafından doğru yöntemler ışığı altında ele alındığında, 11 düğüm büyüsünü bozmak kolay değildir. Tabii yöntem bilinir ve dikkatli şekilde ele alınır ise elbette 11 düğüm büyüsü bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ