7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Açma

İnsanın hayatında yaşadığı maddi ve manevi zorlukların giderilmesi için yapılan büyüler, kısmet açma büyüleri ismiyle bilinir. Peki, kısmet açma büyüleri nelerdir ? Bu büyüleri kimler yapar? Büyülerin ne işe yaradığı, neden yapıldığı hakkında bütün detayları yazının içerisinde bulabilirsiniz. Keyifle okumanız dileğiyle.

Kısmet Açma Nedir?

İnsan yaşantısında zenginlik olduğu gibi dara düşme, yoksullaşma da olabilir. İnsan beşer olduğundan dolayı düşüp kalkabilir. İşleri her zaman istediği gitmez. Hatta öyle dönemler olur ki hangi işi yaparsak yapalım, elimize yüzümüze bulaşır. Etrafımızda iyi insan olarak tanınıyor olsak da ne yazık ki başarısız olabiliriz. Buna talihsizlik veya şansızlık diyebiliriz. Öyle ki bazı insanlar gerçekten şanssız olabilirler. Ellerini nereye atarlarsa atsınlar, orası kurur kardeşlerim. Elini atan kişinin suçu değildir bu. Tamamen zamanın ters dönmesiyle alakalıdır. Peki bu şansızlık giderilebilir mi?

Kısmet açma büyüleri aslında tam bunun için vardır. Diyelim ki bir insanın yaptığı ticarette, işte her şey terse gidiyor. Çok güvenilir olmasına rağmen, kimse onunla iş yapmak istemiyor. Küçük bir dükkanı vardır, ama kimse ondan alışveriş yapmaz. Bunlar olabilir kardeşlerim. Hayatın içerisinde olan olaylardır. Kısmet açma duası işleri ters giden kardeşin, daha iyi iş yapmasına olanak tanır. Onun kısmetinin açılmasına, yaptığı çalışmalarda daha çok başarılı olmasına yol açar. Birçok insan kısmet açma büyüleri yaparak, mal ve mülk sahibi olmuşlardır. 

Kısmet Açma Duaları Nelerdir?

İki tür kısmet açma büyüsü vardır kardeşlerim. Daha doğrusu, iki amaç için yapılan kısmet açma büyüleri vardır. Birisi, kişinin maddi anlamda refaha, rahata kavuşması içinken, öbürü bir evlilik veya aşk durumunda talihinin artmasına yöneliktir. İkisinde de kişinin kapanmış olan kısmetinin açılması amaçlanır. Onun daha iyiyi elde etmesi, başkaları tarafından sevilmesi sağlanır. Bu iki büyü dışında, kısmet açma büyülerinin yapılışları birbirinden farklı olabilir. Medyumlar bu değişikliği yağan kişilerdir. İnsanlar medyuma giderek, dertlerini anlattıktan sonra nasıl bir büyüyle işin çözülmesi gerektiği üzerine çalışma yapılır.

Kısmet açma büyüleri hangileridir sorusuna aslında şöyle cevap verebiliriz. Kısmet açma büyüsünde dediğimiz gibi amaçlar iki şeye yöneliktir. Bu amaçlar dışında daha fazla detaya girilebilir. Örneğin bir kısmet açma büyüsünün ne için yapıldığı, bu soruya cevap olarak verilebilir. Kısmet açma büyüsü mal ve mülk edinebilmek için de yapılabilir, fakirlikten kurtulmak, işlerin açılması olarak da yapılabilmektedir. Bunları şöyle sıralayalım.

  • Zengin olmak için yapılan kısmet açma büyüleri,
  • Ticarette işlerin açılması için yapılan kısmet açma büyüleri,
  • Evlenmek için yapılan kısmet açma büyüleri,
  • İşe girmek için yapılan kısmet açma büyüleri,
  • Girilecek olan sınavda başarılı olmak için yapılan kısmet açma büyüleri,

Görüldüğü üzere kardeşlerim, kısmet büyülerinin yapılış sebebi birbirinden farklıdır. Yani siz hangi amaçla isterseniz, buna göre büyü gerçekleştirilir.

Kısmet Açma Büyüleri Ne İşe Yarar?

Sevgili kardeşlerim, hepimiz insanız. Bu yazıyı yazan nasıl ki insansa, okuyan da çok yıllar sonra gören de insandır. Beşeriz. Bu yüzden dünyevi anlamda sıkıntılar çekmemiz tamamen normaldir. Bazen dara girebiliriz, sorunlar yaşayabiliriz. Maddi anlamda işlerimiz ters gidebilir. Kendimize göre bir kadınla/erkekle konuşamayız. Bunlar dünyanın halleridir. Ancak bunlardan kurtulabiliriz. Kısmet büyüsü ne işe yarar sorumuza cevap bulursak sorunlarımızı aşmış sayılırız.

Kısmet açma büyüleri aslında kişinin kapalı talihinin açılmasıdır. Erişemediği yere ulaşmasını sağlamaktır. Kısmet açma büyüleri yapılan kişinin işleri yolunda gitmeye, sorunlar bitmeye başlar. Evlenmek isterse, tez zamanda kendine uygun bir nasip bulur. Çocuk sahibi olmak isterse, çocuk sahibi olma şansı artar. Kısmet açma büyüsü ile birçok şey elde edilebilir. Kısmet açma büyüsü, kişinin daha düzenli hayata kavuşması için yapılabilir.

Kısmet Açma Duası Nasıl Sonuç Verir?

Kısmet açma büyüleri yapıldıktan sonra işlerin yolunda gideceğini söyleyebiliriz. Kardeşlerim bazılarımız büyüyü tamamen yanlış anlayabiliyoruz. Örneğin, bazı kardeşler, bizlere soruyorlar. Hocam büyüyle zengin olma yolları nelerdir şeklinde. Kardeşlerim, Allah herkesin kısmetini çabasına bağlamıştır. Burada kısmet açma büyüleri ancak sizin işlerinizin doğru yola girmesini sağlayabilir. Yani oturduğunuz yerden kısmet açma büyüsü yaparak, göklerden mal mülk yağacağını düşünmemek gerekir. Bunu söylememizin sebebi, gerçekten böyle düşünen bazı kardeşlerimizin olduğu içindir. Bu amaçla yapacaksanız, vazgeçin. Kısmet açma duası yapmak istiyorum diyen kardeşlerimiz şu sonuçları bu tılsımdan alabilirler. 

  • Ticarette ilerlemek istiyorsanız büyü sizin daha çok kazanmanızı sağlar. İşlerinizin rast gitmesine zemin hazırlar. Etrafınızda daha çok bilinen, sevilen insan haline gelirsiniz.
  • Evlenmek istiyorsanız, size uygun olan bir kişiyle tanışma imkanı elde edersiniz. Büyüden kısa süre sonra onunla karşılaşırsınız.
  • İş arıyorsanız kısmet açma büyüsü sizlere çaldığınız kapıları açacaktır. İnsanlarda olumlu izlenimler bırakmanızda olumlu faydalar sağlar. 

Kısmet Açma Büyülerini Kim Yapabilir?

Sevgili kardeşler, kısmet açma büyüleri yapılış şekilleri itibariyle amaç için yapılmaktadır. Belli bir amacınız olduktan sonra bu büyüyü yaparsınız. Örneğin kimimiz gireceğimiz sınavı kazanmak için bu büyüye başvururken, kimimiz yapılacak işlerde başarılı olmak için yapar. Yani kısacası orada belli bir amaç ve gaye vardır. Demek istediğimiz aslında bu amaca ulaşmak için yapılan büyünün yapılışının tam olarak bilinmesidir. Yani kısmet açma büyüsünü kim yapar ? Bu soruyu cevaplandıracağız kardeşlerim. 

Kısmet açma büyüleri, ehil medyumla gerçekleştirilir. Yapacak kişinin resmi tüm belgelerinin olması, bu alanda tecrübe sahibi olması ve anatomi, kozmoloji, fizik, matematik dallarında bilgili olmalıdır. Saydığımız sıfatlara sahip olmayan kişiler, ne yazık ki büyüyü yapamazlar. Kardeşlerim kendi başınıza evde kısmet büyüsü yapmak için medyum hocamızdan bilgi isteyebilirsiniz. Lakin büyü kitaplarını kesinlikle okumanız gerekecek.

Kısmet Açma Büyüleriyle Zengin Olunur Mu?

Kısmet açma büyüleriyle zengin olunup olunamayacağı hakkında çok soru alıyoruz. Değerli kardeşlerim her şeyden önce büyü, doğru kişiye yaptırılmalıdır. Eğer büyü yanlış ellerden çıkarsa, faydadan daha fazla zarar verir. Bu yüzden ilk amacınız, doğru medyumu bulmak olacaktır. Doğru medyumu bulursanız, kısmet büyüsüyle zengin olma hayali kurabilirsiniz.

Çevrenizde kısmet büyüsüyle zengin olan insanlar muhakkak vardır. Çünkü büyü yapılır yapılmaz, yapacağınız işlerde başarılı olmaya başlarsınız. İşleriniz büyüden sonra hala ters gidiyorsa mutlaka büyüyü nerede yapmışsanız orayı sorgulamalısınız. Bu konuya dikkatinizi vermenizi isterim, sevili kardeşlerim. Büyü yapmak herkesin harcı değildir. Cesaret, akıl, tecrübe, bilgi ve yetenek gerektirir. Bunlar yoksa, yapılmaması daha iyi olur.

Kısmet Açma Büyüleriyle Evlenmek Mümkün Mü?

Kısmet büyüsüyle kısmeti açıp, evlenebilir miyim diye soranlar da azımsanmayacak kadar fazladırlar. Kardeşlerim kısmet açma büyüsü yapan medyum nasıl ki doğru seçilecekse, yapılacak büyünün türü de mutlaka belirlenmelidir. Doğru medyumda yapacağınız yanlış büyü, sonuç almamanıza neden olur. Eğer evlenmek amacıyla büyüyü yapacaksanız, gideceğiniz medyuma mutlaka amacınızı üstüne basa basa söyleyin.

Ben evlenmek istiyorum deyin. Medyum buna göre hareket ederek, evlenebilmeniz için size büyü yapacaktır. Büyüden sonra kendinize uygun bir eş adayı aramaya çıkabilirsiniz. Ancak etkisi yaklaşık 2 hafta sonra görülecektir. Bu yüzden 2 hafta sonra arayışa çıkmanız daha doğru olacaktır. Kısmet açma büyüsü yapıp, sonuç almayı hedefliyorsanız, detayları atlamamalı, kendinizi küçümsememelisiniz. Kısmetinizi açmak, bu doğrultuda en iyi büyüyü yapmak için medyum hocamızla iletişim kurabilirsiniz.