7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozma

Büyü, tarihi maneviyata sahip tılsımdır. Bu tılsımlar bir insana yapıldığından, kalben onun yapısına etki eder. Kişi değişimler gösterir. Bu durumlarda insan hayatından lezzet alamaz. Peki büyü bozma nedir ? Büyü bozma işlemleri nasıl yapılabilir? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Sevgili kardeşlerimiz, büyü bozma işlemleri meşakkatli bir süreçtir. Bu sürecin en iyi şekilde tamamlanması için her şeyin doğru ve ilmi bilgileri doğrultusunda yapılması gerekir. Büyü bozma işlemi yapmayı bilmeyen kişiler, büyüye maruz kalana ve kendisine zarar verebilir. Bizler tam anlamıyla fark edemesek de manevi alem canlılarının etkisi altında kalabiliriz. Düşüncelerimiz değişir, konuşma biçimimiz farklılaşır, ne yaptığımız tam anlamıyla bilemeyiz. Ancak bu durumdan kurtulmak mümkündür. Büyü bozan medyumlar aracılığıyla, bütün tılsımlar kolayca bozulabilir.

…DİKKAT ÖNEMLİ OKUYUN…

Önemli; Büyü bozma, sihir iptali nedir, değerli kardeşlerim büyü yapılmış bir kişinin üzerinden şartlanmış olan cinliyayı def etmek yada musallatı hapsetmek, yakmak bu büyünün bozulması anlamına gelmez. maneviyatta bu musibileri def etsende bunların gafleti ağırlığı yani yıldız düşüklüğü üzerinde kalır. Bu durumda sizlerin nasibi, kaderi, kısmetinin bağlı olmasına ve olacak olan işlerinizin hep terse dönmesine sebep olacaktır. Büyü bozma işlemlerinde üzerinde olan musibeti def ettikten sonra ki aşama bedeni temizleme dir. Bu da kişinin saçının telinden ayak tırnağına kadar yapılacak olan boylama işlemine denir. Bu saye de üzerinde ki gafleti ağırlığı atarsın ve çevrendeki kişilerin seni daha muhabbetli görmesini de sağlarsın. Bu durumda kişiye Yıkama yani gusul celbi, içme celbi ve koruma hamaylisi yapılmalıdır. Bedenen temizlendikten sonra bir daha büyü yada musallat durumunu yaşamamak için kişi Kur-an ile NUN dairesine alınarak koruma işlemi yapılması gerekmedir.

Detaylı bir bilgi için arayın evvela durumunuza bir bakalım ona göre üzerinizde manevi bir sıkıntı var ise Allahın izni ile elimizden geleni yaparız inşallah. Yapamayacağımız bir durum var ise de durumu istişare etmiş olur Allah rızası içinde dua etmiş oluruz sizlere. Selametle ve esenlikle kalın.

İnsanların üzerinde çeşitli büyüler yapılmış olabilir. Genellikle etkisini çok net bir şekilde gösteren büyüler, kara büyüler olarak bilinirler. Bu büyülerde kişi, kıblesini şaşırır. Ne yaptığını, nasıl yaptığını bilemez hale gelir. Bu şekilde yaşamak oldukça güçtür. Çünkü kişi kendi kalbini ve aklını dinleyemez hale gelir. Eğer büyü bozmak istiyorum diyorsanız en doğru yerdesiniz. Büyü bozma işlemi birkaç yöntem kullanılıp yapılabilir.

*Sirke ile büyü bozma işlemi yapılabilir.

*Şeker ile büyü bozma işlemleri yapılır.

*Tuz ile büyü bozma işlemleri medyumlar tarafından yapılır.

*Dualar ile büyü bozma işlemleri yapılır. 

Büyü bozma işlemleri bu şekillerde yapılır. Ancak içeriğinin nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi olan kişiler medyumlardır. Dolayısıyla nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak istiyorsanız, büyü bozan hoca ile iletişim kurabilirsiniz. 

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri, yapılan tılsımın gücüne ve biçimine göre değişir. Yine büyünün belirtileri yapılan tılsımın hangisi olduğu hakkında bize bilgi verir. Büyünün belirtilerinin görünmesi bazı büyülerde mümkün iken bazılarında biraz daha zor olabilir. Büyü belirtilerini merak ediyorsanız, sevgili kardeşlerimiz okumaya devam edebilirsiniz.

Büyü belirtileri genellikle insanı huzursuz eden, insanın kontrolünü kaybetmesi şeklinde ortaya çıkarlar. Belirtiler baş gösterdiğinde, büyü yapılmış kişinin bir medyuma gösterilerek bakım işlemleri yapılması gerekir. Büyü belirtileri ortaya çıktıktan sonra bu süreçte medyumla iletişim kurmanız gerekecek. Büyü belirtileri şu şekilde gerçekleşir;

*Kişinin üzerinde ağırlık olması durumunda büyü yapılma olasılığı söz konusudur. Eğer bu ağırlığa şiddetli bir uykusuzluk ve depresyon eşlik ediyorsa, bir medyuma başvurulması en doğru karar olacaktır kardeşlerim.

*Sosyal hayat içerisinde kendini daima yalnız hissetme, hiç beklenmedik sosyal fobilerin oluşması, ilişkilerde yaşanan gerginlikler, söz konusu büyünün etkileri arasında yer alıyor.

*Kişi evliyse veya birisiyle ilişki yaşıyorsa, o andan itibaren şiddetli anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Aile içi şiddetin genel tanımı, büyü ile ilişkilendirilebilir. Çok küçük sebeplerden dolayı tartışma yaşanıyorsa büyü söz konusudur.

*Hangi büyüye mağdur kalmışsanız, buna göre çeşitli belirtiler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Medyumla görüşüp, size hangi büyünün yapıldığını öğrenebilir ve bu büyüyü bozabilirsiniz.

*Doktorların genellikle teşhis koymakta zorlandıkları psikolojik rahatsızlıklar, büyünün işareti olabilir. Burada mutlaka dikkat edilmelidir. 

*Ağır büyülerin belki de en belirgin olan sonucu intihara meylin aşırı derecede artmasıdır. Yine sonlanmayan mental problemler büyünün bir göstergesi olabilir. Dikkat edin kardeşlerim.

*İlişkide yaşanan gerilmelerin yanında cinsel hayatta isteksizlikler. İşe veya eve gitmede yaşanana aşırı bunalımlar. Tiksinme halleri, hayattan bıkkıntı duymak, büyünün belirtileri içerisinde yer alabilir. 

Bunların haricinde büyünün belirtileri oldukça fazladır. Ancak bunlar genellikle yapılan büyünün şekline göre değişir. Genel olarak kişi uykusuzluk, halsizlik, isteksizlik yaşıyorsa büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Böyle durumlarda beklenmeden mutlaka büyü bozma yapmak işlemine başvurulmalıdır. Eğer büyü bozulmazsa, kişinin hayatı çok daha kötü yollara girebilir. Bu içinde çıkılamayacak durumlara yol açabilir.

Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Büyü bozmak için başvurulabilecek en etkili şey, duaları okumaktır. Dua okumak veya okutmak kişinin manevi varlıklarla mücadele edebilmesi için çok önemlidir. Her şeyden bir medyuma büyü bozma işlemi için başvurmadan, Allah’ın izni alınmalıdır. Allah’ım senin rızanla büyüyü bozmak istiyorum denilerek büyü bozan medyuma başvurmak manevi anlamda daha hayırlı olur. Büyü bozma işlemi yapmak için okunacak çok sayıda dua ve sure bulunur. Bu surelerin her biri ayrı ayrı büyüleri bozmakta faydalı olduğu gibi tüm büyüleri de bozabilir. Bu sureler hangileridir?

Büyü bozmada okunması icap eden duaları şöyle sıralayabiliriz kardeşlerim.

*Fatiha suresi

*Bakara suresi

*A’raf suresi

*Tevbe suresi

*Cin suresi

*Yunus suresi

*Nas, falak, rad, tarık suresi okunabilir. 

Büyü bozmada özellikle bilmeyenlerin sıklıkla fatiha suresi okuması tavsiye edilir. Kişi fatiha suresi okuduğu zaman, büyünün etkisinde çıkmaya, ferahlamaya başlar. Ancak büyü süresince fatiha suresinin sürekli tekrar edilmesi oldukça faydalı olacaktır. Bu dualar her defasında 7 kez olacak şekilde arayla okunmalıdır. Büyü bozma için yukarıda saydığımız tüm sureler, büyü bozmada medyumlar tarafından da okunurlar. Bu dualar kişiye hükmeden cinlerin ve şeytani varlıkların bedeni terk etmesinde oldukça etkilidirler.

Büyü yapılan kişinin maneviyatına daha fazla dikkat etmesi daha hayırlı olur. Çünkü şeytani varlıklar, namaz kılan, dua okuyan insanlardan uzak dururlar. Onlardan kaçmak isterler. Namaz kılmasanız bile mutlaka bu duaları abdest almanız fayda sağlayacaktır. Eğer büyü yapılan kişi bunu yapamıyorsa, çevresi tarafından bu dualar onun için okunabilir. Öyle bir imkan olmadığı zaman büyü bozan medyumlar tarafından bu dualar okunabilir. Büyü bozma işlemleri yapıldığında sabır ve Allah’a sığınmak önemlidir. Sabır edenlere Allah mutlaka geniş bir nasip edecektir inşallah kardeşlerim.

Büyü Kimlere Yapılır?

Büyü, her insana yapılan tılsımlardır. İslam dini peygamberi, peygamberimiz Hazreti Muhammed’e bile büyü yapıldığı hususunda çeşitli söylentiler vardır. Kardeşlerim onun gibi bir insana yapılıyorsa, maneviyat derecesi ne olursa olsun çağımızın bütün insanlarına rahatlıkla yapılabilir. Bu nedenle her insanın bu hususta dikkatli olması gerekir. Büyü yapılma işlemleri genellikle eşlere, sevgililere, kocalara, sevgi duyulmayan kişilere yapılır. Büyünün tesir etme süresi genellikle bir hafta kadar sürer. Ama bazı ağır büyüler zamanla tesir ederler. 

Büyü, yukarıda belirttiğimiz kişilere yapılır. Ancak etkileri birbirinden farklı olabilir. Örneğin iki kişiyi düşünelim. İkisine de papaz büyüsü yapılıyor. Birinci kişi manevi anlamda oldukça bir kişi. İstekle namaz kılıyor, iyilik yapıyor, insanlara faydalı olmaya çalışıyor ve büyüklerine oldukça saygılı davranıyor. Bu kişiye büyünün işlemesi onu alt etmesi zaman alabilir. Hatta bazen böyle kişilere kardeşlerim büyü bir türlü etki edemez. 

Ancak manevi anlamda zayıf, hayatında namaz kılmamız, kalbinin temizliğiyle övünen ve kendini bulutlarda gören kişilere büyünün işlemesi çok basit şekilde gerçekleşir. Bu kişilere büyü yapıldığı anda etkiler görülmeye başlar. Ne olursa olsun kardeşlerim, büyü her ikisine de zarar verir. Görüldüğü gibi büyü herkese yapılabilir. Husumetli olanlar, birbirlerini sevmeyenler veya ayırma için birçok kez büyü yapılmıştır. Yapılan büyülerin bozulması için medyuma başvurabilirsiniz. Büyü nasıl bozulur diyorsanız mutlaka hoca medyumlara başvurmalısınız. Medyuma başvurduktan sonra sizde sürekli belirttiğimiz duaları okuyup, namaz kılarak büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.