7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

41 Düğüm Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

 • 41 Düğüm Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
41 Düğüm Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

İyi niyetle yapılan büyüler yanında kötü amaçla yapılan büyüler de vardır. Bunlar arasında olan 41 düğüm büyüsü en zarar verici büyü olarak öne çıkıyor. Sevdiğiniz birini size bağlamak gibi iyi niyetle bile bu büyüyü yaptırsanız, yine de hedefteki kişi çok kötü etkilenmektedir. Kötü sonuçlar verdiği, hatta büyü yapılanı ölüme kadar sürüklediği için kara büyü sınıfına giriyor.

41 düğüm büyüsü nasıl bozulur, yapılması kadar, bozulması da zor büyülerdendir. Kadim kitaplarda yer alan bu büyü, eski çağlardan beri insanların sıklıkla başvurduğu büyüdür. Çok tehlikeli ve kötü sonuçlar doğurduğu için gerçek medyum olanlar bu büyüyü yapmaya yanaşmıyorlar. Ehliyetsiz ve yetersiz kişilerce yapılmaması gerekiyor. Özellikle evde kendi başınıza yapmaya kalkışacağınız bir büyü değildir.

41 Düğüm Büyüsü Nedir?

Bazı insanlar, sosyal hayatta kıskanç ve çekemez olurlar. Etraflarındaki insanların kendilerinden daha başarılı ve refah bir hayat sürmesini istemezler. Kendileriyle kıyasladıkları, yarış içinde olduklarını düşündükleri insanları büyü yoluyla “hayatlarını karartma” yolunu seçerler. Bu konuda en etkili büyü olan 41 düğüm büyüsünü duyduklarında, 41 düğüm büyüsü nedir araştırması yapıyorlar. 41 düğüm büyüsü genellikle bu amaç için yapılan büyüdür.

Büyü, halk arasında “bağlama büyüsü” olarak bilinir. Sevdiğini veya terk eden eşini geri getirmek için yapıldığı bilinir. İlk bakışta iyi niyetli bir büyü gibi görünse de, büyü yapılanın zihni ele geçirilmiş oluyor. Büyü sayesinde zihni ele geçirilen insan, bilinç dışı hareketlerde bulunuyor. Bir süre sonra, kişi çıldırma noktasına geliyor.

41 Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Hüddam, havas ve Kuran ilmine haiz bütün medyumlar 41 düğüm büyüsü nasıl yapılır bilirler. Büyüyü bildikleri yaptıkları anlamına gelmez. En çok bilinen ve kullanılan büyüleri bilmeleri önemlidir. Çünkü kendini bilmez kişiler sonuçlarını düşünmeden sadece para kazanmak için bu büyülere tenezzül ediyorlar. Kötü niyet besleyen büyüleri yapmaktan çekinmiyorlar.

Durum böyle olunca da hiçbir şeyden habersiz normal hayatlarını yaşayan insanların hayatları büyü yüzünden kararıyor. Gerçek ve güvenilir medyum olanlar, kara büyüleri bildikleri gibi nasıl bozulacaklarını da bilirler.

Büyüyü yapmak için farklı materyaller ve malzemeler kullanılır. Bunlar arasında en tehlikeli olanı mezarlık toprağıyla yapılanıdır. Bu büyüyü yaptırmak için başvurduğunuz zat sizden mezarlıktan bir miktar toprak getirmenizi isteyecektir. Eğer siz mezarlığa gitmekte tereddüt ediyorsanız, bu işi kendileri hallediyorlar.

Toprak dışında, büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, anne adı, fotoğraf ve kişisel eşyası isteniyor. Toprak kullanılarak yağlı kağıda muska hazırlanıyor. Bütün materyaller birleştirilerek ayinler yapılıyor.

Sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyenler bu büyüyü yaptırmak istediklerinde, kendilerinden büyü yapılacak kişinin özel bir eşyası ve bir tutam ip isteniyor. 41 düğüm büyüsü yapan medyumlar, ip isterken kırmızı ya da mavi olmasına dikkat ediyorlar. Medyum kişi, büyü yapılacak kişinin özel eşyasının üzerine yazdığı vefki 41 kere dikiş atarak diker. Her dikişte özel dualar eder.

41 Düğüm Büyüsü Belirtileri

Bazı insanlar büyü yaptıran taraf olurken, bazı insanlar da büyüye maruz kalan oluyorlar. Belki siz de bu büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Bunu genellikle tek başınıza anlayamıyorsunuz. Sizi çok seven aileniz ve yakın çevreniz sizdeki bu anlamsız ve tarif edilemeyen değişiklikleri görmektedir. Onları dinleyip, en kısa sürede uzman ve deneyimli bir medyuma görünmelisiniz. Aşağıda listelediğimiz belirtiler size ışık olacaktır.

1- Eşiniz ya da sevgiliniz aniden sizden soğuyup, uzaklaşmaya başlamışsa,

2- Sevdiğiniz insan sebepsiz yere şiddet uygulamaya başlamışsa,

3- Kendi kabuğunuza çekilip, dünyadan elinizi ayağınızı çektiyseniz, kimseyle görüşmek istemiyorsanız,

4- Sebepsiz yere iştahtan kesildiyseniz, sürekli uyuma isteğiniz varsa 41 düğüm büyüsü belirtileri baş göstermiş demektir. Durum daha da vahim hale gelmeden, 41 düğüm büyüsü bozan bir medyumla irtibata geçmelisiniz.

41 Düğüm Büyüsünün Etkileri

Farklı amaçlar için yaptırıldığından 41 düğüm büyüsünün etkileri de farklıdır. Her ne kadar büyünün adı 41 düğüm olsa da, büyü çok güçlü olduğu için 14 günde etkisini gösteriyor. İş, okul, ev arkadaşı, komşu veya akraba için büyü yaptırıldığında;

 • Büyü yapılanlar, zihin bulanıklığı yaşıyorlar.
 • Normal düşünüp, normal karar veremiyorlar.
 • Agresif, sinirli, kavgacı ve şiddet yanlısı oluyorlar.
 • Uyku problemi yaşıyorlar.
 • Sebepsiz sinir ve ağlama nöbeti geçiriyorlar.

 Sevdiği kişiyi kendine bağlamak için bu büyü yaptırıldığında;

 • Öncelikle kişide duygu değişikliği ve yoğunluğu yaşanır.
 • Büyü yaptıran kişiyi sürekli görme ve yanında olma arzusu yaşar.
 • Hayallerinde ve rüyalarında büyü yaptıranın siması canlanır.
 • Büyü yapılan sosyal çevresinden uzaklaşır. Sadece büyü yaptıranın yanında olma isteği duyar. Bu olmadığı takdirde, kendini yalnızlığa hapseder.
 • Büyü yaptıranın uyku düzeni bozulur. Uykusunda sürekli uyanmalar başlar. Uyandıktan sonra bir türlü uyuyamazlar.

41 Düğüm Büyüsü Tehlikeli Mi?

41 düğüm büyüsü sıradan büyülerden değildir. Tarihi karanlık çağlara kadar dayanır. Büyünün temelinde hüddam ilmi yatar. Bu ilmin amacı, cin, şeytan gibi ruhani ve kötü varlıklar hizmetlerinde kullanmaktır. Büyü de bu tür varlıkları kullanarak insan üzerinde istenilen etkiyi oluşturmaya çalışıyor.

Bu büyüde kullanılan cinni varlık Hüddam Çar Efendidir. Bu hüddam oldukça agresif ve sinirlidir. Büyü yapan ve yaptıran üzerinde kötü davranışlar sergileyebiliyor. Kötü sonuçlar doğurduğu için 41 düğüm büyüsü tehlikeli mi sorusunu sormak gereksiz kalıyor.

Gerçek ve güvenilir medyumlar büyünün sonuçlarını çok iyi bildikleri için bu büyüye yanaşmıyorlar. Yaptırmak için gelenlere de doğabilecek sonuçları anlatıyorlar. Her ne kadar sevdiğini bağlamak gibi iyi niyetle yapılmak istense de, bunun da kötü sonuçlar doğurduğunu açıklıyorlar. Bu sonuçları duyduktan sonra hala bu büyüyü yaptırmaya kararlıysanız, başınıza geleceklerden siz sorumlusunuz demektir.

41 Düğüm Büyüsünün Bozulması

41 düğüm büyüsü nasıl bozulur çok etkili ve güçlü bir kara büyüdür. Bu nedenle bozulması son derece güçtür. Ancak bu konuda üstün yeteneğe ve ilme haiz medyumlar tarafından bozulur. “Bir günde bozarım”, “garantili çabuk büyüyü bozarım” diyen insanlara kanmayınız. En kolay büyü bile bir günde bozulmaz. Ayrıca yetersiz ve bilgisiz kişilere kanıp, büyüyü bozdurmak isterseniz daha kötü sonuçlara yol açabilirsiniz.

Gerçek ve güvenilir medyum, öncelikle size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmeye çalışıyor. Bunu da “büyü tespit” çalışmasıyla yapıyor. Ayrıca yıldızname ve ebced fallarıyla enerji durumunuzu tespit ediyor. Üzerinizde büyü varsa bunun ne tür olduğunu anlamaya çalışıyor.

Büyüyü bozmanın en hızlı ve etkili yolu, öncelikle hangi tür büyüye maruz kaldığınızı öğrenmektir. Çünkü hangi tür büyü olduğunu bilmeden, hiçbir medyum geçerli bir büyü ve ayin yapamaz. Büyü tespit ve enerji yoğunluğunuza göre büyünün türü tespit ediliyor. Öncelikle size koruma büyüsü hazırlıyor. Size yapılan büyü bozulana kadar bunu üzerinizde taşıyorsunuz. Büyü öyle bir günde bozulmayacağı için belirli aralıklarla koruma büyüsü yenileniyor.

Medyum, büyüyü bozmak için hüddam ilmini kullanacaktır. Siz de bu arada evinizde, bahçenizde saklanan materyal olup olmadığını bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca medyumun size verdiği duaları 7 gün boyunca sabah ve akşam okuyorsunuz. Bu dualar aslında Kuran’da bulunan koruma sureleridir. Bunlar; Ayetel Kürsi, Bakara, Fatiha, Felak, İhlas ve Nas sureleridir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ