7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü Günahmıdır?

  • Adet Kanı Büyüsü Günahmıdır? için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü Günahmıdır?

Birini kendine bağlamak veya onu başka birinden ayırmak için yapılan adet kanı büyüsü nedir ? Nasıl yapılır, etkileri nelerdir? Adet kanı büyüsü yapmak günah mıdır? Sorularınızın yanıtlarını buradan bulabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Değerli kardeşlerim, büyü gizemli inanışlara dayanır. Ne için ve neden yapıldığı anlaşılmadığı sürece bir sır şeklinde olur. Aslında pek çok kardeşimiz bu büyüyü garipser ancak büyü ülkemizde aktif şekilde yapılan bir tılsımdır. Adet kanı büyüsü, tamamen kadına ait olan bir parçanın kullanımıyla gerçekleştirilir. Bu ay başı kanı olarak bilinen, adet dönemindeki kandır. İsmini buradan alan büyü, hem birini bağlama hem de başkasından ayırma için kullanılır. Aşk, bağlama ve ayırma büyülerinin birçoğundan daha tesirli olması nedeniyle çok sık tercih edilebiliyor.

Kadınlar tarafından gerçekleştirilen bu büyü, erkeği kendine bağlamak için yapılır. Bazen kadının sevdiği başkasıyla evliyse, birlikteyse onun ayrılması için icra edilebilir. Tılsımı bu şekilde tanımlayabiliriz. Peki adet kanı büyüsü günah mı ? Bu sorumuzun cevabını sizlere birazdan aktaracağız. Ondan önce adet kanı büyüsünün nasıl ve ne için yapıldığına değinmek istiyoruz. Sizde metnin tamımını okuduğunuz zaman, kafanızdaki taşların yerine oturduğunu görebileceksiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadınlarımız özellikle araştırmadıklarından dolayı, bu tılsımı sadece erkeğe adet kanını yedirme şeklinde bilirler. Oysa bu büyünün sadece belli bir bölümünde olan bir şeydir. Adet kanı büyüsü elbette çok etkilidir. Hatta kişiyi kör kütük aşık edebilecek, bağlayacak gücü vardır. Ancak kardeşlerim, kadın kardeşler bunları yanlış anlayarak adet oldukları kanı alarak erkeklerine yedirirler. Bundan sonuç alamadıklarını gördüklerinde, büyünün işe yaramadığını söylerler. Bu dünyada her şeyin bir kuralı, nizamı vardır. Okumadan bilgi sahibi olunmadığı gibi bilmeden büyü yapmak sadece kendini kandırmaktır. Büyü usullerine göre yapılmalıdır. Büyüde çeşitli dualar kullanılır. Bu dualar bilmeyen kişilerce okunmamalıdır.

Adet kanı büyüsü ismiyle özdeş büyü gurubunda yer alır. Kadının adet kanı kullanılarak yapılır. Fakat adet kanı alınarak suyun, şekerin içine atılmaz. Kaidelere uyulmalıdır. İlk başta bu kan kime verilecekse, yani büyü kime yapılacaksa onu yönelik dualar okunur. Dualar okunduktan sonra, sadece belirlenen kişiye bu yedirildiğinde etki edecektir. Bunun dışında başka bir erkeğe verilirse işe yaramayacağını söyleyebiliriz. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır sorusuna, şöyle cevap verebiliriz. Sadece medyumlar yapabilirler. 

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanlar eşlerinden ayrı düştüklerinde, onları kaybettiklerinde veya sevdikleri başkalarının yanında olduğunda bu büyüye başvururlar. Burada amaç kaybedileni kazanmaktır. Adet kanı büyüsü neden yapılır şeklinde konumuza cevap verecek olursak şöyle detaylandırabiliriz. Kardeşlerim, bir kadın düşünün. Erkeği tarafından terk edilmiş, kimsesiz hale gelmiş. Onun geri dönmesini ister. Bunun için bir medyuma gider, derdini anlatır. Medyum ona en iyi büyünün adet kanı büyüsü olduğunu söyler ve yapılır. Bu büyüyü hafife alınamayacak kadar ağır etkilere sahiptir. Kara büyüler arasında en ağırı olan büyü, yapım aşamasında bile çok yorucudur. Karşıdakine etki etiği zaman, onu kör kütük eder. Hayatın gözlerinde çok farklı boyutlara gelmesini sağlar.

Yapılan kişi, hayatından tat alamayacak seviyeye gelir. Perişan halde düşer. Adet kanı büyüsüyle kocalar karılarından ayrılabilir. Sevilen kişi eve bağlanabilir. Terk eden sevgili kul gibi geri döndürülebilir. Büyünün en önemli özelliği tüm bunları inanılmaz seviyelerde yapabilecek güçte olmasıdır. Adet kanı büyüsü ne işe yarar sorusunun cevabını aldık sanıyorum. Ancak bu kadar etkili olan büyünün günah olup olmadığı konularından çok fazla soru geliyor. Onları kendimizce cevaplamaya çalışacağız. Kardeşlerim lütfen dikkatle okuyun.

Adet Kanı Büyüsü Günah Mıdır?

Adet kanı büyüsünün günah olduğu, çok fazla kişi tarafından bize bildiriliyor. Açıkçası kardeşlerim, İslam alimleri tarafından günah olduğu dile getirilir. Büyünün günah olmasının nedeni kadın parçasının kullanılmasıdır. Özellikle de kadının en mahrem bölgesinden parça kullanılması günah olduğunu söyletir. Ayrıca başkalarını ayırma için kullanıldığı zaman günahının 10 kat arttığı düşünülür. Yalnız kardeşlerim herkes kendi düşüncelerinden sorumludur. Yani kim ne yaparsa kendisine yapar. Bu yüzden günah olup olmadığı konusunda medyum hocamızla görüşebilirsiniz. Dilerseniz, medyum hocamız sizlere bu konuda açıklama yapabilir.

Adet kanı büyüsü İslam dini tarafından günah olarak adlandırılır. Diğer din mensupları bu büyüyü yapmadığı için orada bu büyüye karşı herhangi bir yorum bulunmaz. Kardeşlerim soruşturmanız her zaman daha iyidir. Allah sizlere kafayı boşuna vermemiştir. Sizde kafanızı kullanabilecek insanlarsınız. Değerli kardeşlerim, medyum hocamız adet kanı büyüsü bozma işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilir.

Adet Kanı Büyüsünü Bozmak Zor Mudur?

Değerli kardeşlerim, adet kanı büyüsü yapılması çok zor olmamasına rağmen, bozulması inanılmaz emek gerektiren bir uygulamadır. Öyle ki medyum olan bazı kimseler, bu büyüyü bozmakta çok fazla zorlanabiliyorlar. Adet kanı büyüsü yapılışı esnasında kullanılan malzemeler, tılsımlı sözcükler, güçlü hüddamlar büyünün bu kadar kuvvetli olmasını sağlarlar. Büyüyü bozabilmek gerçekten olağanüstü çalışmalar gerektirir. Her kişi büyüyü bozmadığı gibi her medyumda bunda başarılı olamayabilir. Size adet kanı büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız, bunun için yıllardır büyüler aleminde bulunan hocamıza danışabilirsiniz.

Adet Kanı Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsünün kişiyi bağladığını, aşık ettiğini daha önceki bölümde açıkladık. Şimdi tılsım yapıldıktan sonra ne gibi etkiler yaptığına bakalım kardeşlerim. Adet kanı büyüsü kardeşlerim, çok tesirli olan büyülerin başında yer alır. Gösterdiği etkiler de normal bir büyüden daha çoktur. Peki adet kanı büyüsü etkileri neler? 

* Eşlerin birbirinden ayrılması için yapılmışsa, tez zamanda ikilinin arası açılır ve birbirlerine küserler. Bu küslük belli bir dönem devam eder ve sonrasında şiddetli olan tartışmalara döner. Sonu ayrılıkla bitene kadar monoton sorunlar devam edip durur.

* Adet kanı büyüsü birini kendine bağlamak adına yapıldıysa, o kişi kısa sürede büyü yaptıran kişiye bağlanır. Büyü doğru şekilde yapılmışsa, karşıdaki insanı hangi şartlarda olursa olsun gözü kapalı olarak bağlanır. Bağlama anlamında en etkili büyü adet kanı büyüsü denilebilir.

* Adet kanı büyüsünün tesirinde kalan kişi, hayatından sıkılmaya başlar. Sürekli sonu bilinmeyen rüyalarla karşılaşır. Yalnızken yanında tuhaf yaratıkların hareket ettiğini fark eder. Depresyona benzer çoklu psikolojik bozukluklar görülmeye başlar. Ancak doktorların bunu teşhis edebilmesi mümkün olmaz.

* Kişi kontrolünü kaybedip, hüddamların etkisine girer. Hüddam büyü yapılan kişiyi nasıl hareket ettirirse o öyle hareket eder. Bilinç tamamen olmasa bile kapalı olur. Sorgulama yetenekleri kaybolur. Büyü yapılan kişi için tek mutluluk yolu, büyüyü bozmaktır. Bunun dışında yol görülmez.

Adet Kanı Büyüsü Bozan Medyumlar

Adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, domuz yapı büyüsü gibi çok etkili olan kara büyüdür. Bu büyünün yapılışı ve bozuluşu ciddi anlamda bilgi ve ilim gerektirir. Yarım yamalak bilgileri olan veya henüz tam olarak medyum sıfatını kazanamamış kişiler işlemlerden uzak durmalıdırlar. Burada kullanılan hüddamlar en güçlüdür. Kadından alınan kan, en cazibeli tarafıdır. Kısacası her şey burada endir. Bozum işlemini de ancak en iyi medyumlar gerçekleştirebilir. Adet büyüsü bozan medyum denilince akıllara gelen hocamızla hemen iletişim kurarak derdinize çare bulabilir, kendinizi bu illetten kurtarabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ