7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

  • Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

Ağız kilitleme büyüsü, ailelerin huzursuzluk yaşadığı belli dönemleri rahat atlatabilmesi için yapılır. Her işin başı sağlık ve iç huzurdur. Bazı durumlarda ailenin özellikle de yakın çevresinden kaynaklanan bir dedikodu, sataşma, iftiraya maruz kalma hayatı oldukça zora sokar. Bu gibi durumlardan kurtulmak ve durumu tersine çevirmek için ağız kilitleme büyüsü yapılır.

Ağız Kilitleme Büyüsü Ne İşe Yarar?

Ağız kilitleme büyüsü, konuşma yeteneğini bağlamak için değildir. Sanılanın aksine kişinin konuşma yetisini etkilemez. Sadece haksız yere konuşmasını, iftira atmasını, yalan yanlış dedikodu yapmasını engeller. Bunun yanı sıra sadece sözel olarak değil, söz ile birlikte yapılan haksız davranışları da engeller. İnsanların ağzını dilini bağlamak istenilen kişileri rahat bırakmalarını sağlar. Bu büyü, Anadolu’da yüzyıllardır yapılmakta, kadim öğretiler kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır. Bu büyünün farklı isimleri vardır. Bu isimler aşağıda listelenmiştir:

  • Ağız kilitleme büyüsü,
  • Dil kilitleme büyüsü,
  • Dil hapsetme büyüsü,
  • Ağız bağlama büyüsü,
  • Kaynana dili bağlama büyüsü

Kayınvalide ve kayınpeder bazı durumlarda doğrudan gelin veya damadın hayatına müdahale ederek onların evliliklerini olumsuz bir noktaya sürükler. En çok yaptırılan büyü çeşitlerinden biri de kaynana dili bağlama büyüsüdür. Ancak uzman bir medyum, hiç kimsenin hakkına girmemek için basit bir çekememezlik durumu varsa bu büyüyü yapmaz. Çünkü büyü yaptırmak oldukça ciddi bir iştir. Boşanma durumuna getiren, ailenin huzurunu ciddi derecede bozan kayınvalide için evliliği kurtarmak amacıyla yapılır. Dil bağlama büyüsü diğer adıyla ağız kilitleme büyüsü, kayınvalideye ve konuşma yeteneğine hiçbir zarar vermez, sadece olumsuz konuşma, hal ve davranışlarını engeller.

Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kişinin hayatında her şey yolunda olmasına rağmen, bazen bir söz, bir iftira veya haksızlığa maruz kalmak hayatı zindana çevirebilir. Ağız kilitleme büyüsü nedir, kişinin haksız yere maruz kaldığı sözlerin ve davranışın son bulması yapılan büyüye ağız kilitleme büyüsü denir.

Her kişinin hikayesi ve yaşadığı zorluklar farklıdır. Bundan dolayıdır ki, bu büyünün yapılışı kişinin hikayesine uygun olarak hazırlanan ürünlerle yapılır. Tıpkı aynı ilacın bir kişiye iyi gelip başka birine kötü gelmesi gibi aynı büyü formülü birinde işe yarar ve kopyası başka birinde hiç işe yaramaz. Bu yüzden uzman medyum hoca, her seferinde kişiye özel olarak reçete uygular.

Ağız bağlamak için dua çeşitleri bir önceki paragrafta belirtilen nedenlerden ötürü kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Burada cevşen mantığı hüküm sürer. Bunun yanı sıra rukye ve celplerden yararlanılır. Ağız kilitleme duası, yazabilmek için kişinin mutlak suretle hikayesinin dinlenmesi, ne için yaptırmak istediği ve amacı öğrenilmesi gerekir.

Ağız Kilitleme Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

Ağız Kilitleme Büyüsü Nedir?

Ağız kilitleme büyüsünün kaç günde etki edeceği oldukça şahsi bir konudur. Kimi kişilerde anında etki görülür, 3.günden itibaren etkisini gösterdiği gibi bazen 5 gün bazen ise 7 günde etki eder. Çünkü bazı vakalar ve olaylar zorlayıcıdır. Kişiyi oldukça zorlar. Bu durumda dilin çözülmesi için medyum ekstra çalışmalar yapar. Zorlu vakalarda medyum 5 gece üst üste çalışma yapar ve çalışma bitince etki görülmeye başlar. Ortalama olarak yedinci günden itibaren ferahlık hissi yaşanılmaya başlar.

Ağız bağlamak için büyü yaptıranlar ailenin diğer fertleri için de bu büyüyü yaptırır. Örneğin, amca, dayı, teyze, hala, yenge, enişte, elti, görümce gibi. Bunun yanı sıra aile dostu veya yakın komşular için de yaptırılmaktadır. Bu sayede pek çok aileye huzur ve mutluluk gelmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ