7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aktif ve Pasif Büyüler Ne Demektir?

Aktif ve Pasif Büyüler Ne Demektir?

Aktif ve pasif büyüler ne demektir? Bu yazımızda sizlere onlardan bahsedeceğiz.

Pasif Büyü Nedir?

Öncelikle pasif büyü nedir? Ondan bahsedelim. Pasif büyü korunmak amaçlı yapılan tılsımlara verilen isimdir. Genel olarak büyüler üç grup olarak sınıflandırılmaktadır. Bunlar, kara büyü, ak büyü ve pasif büyülerdir. Diğer büyülerden farklı olarak pasif büyüler insana zarar vermek amaçlı kullanılmamaktadır. Yani şöyle ki, pasif büyüler de kişi gelecek zararlardan korunmak istemektedir. Pasif büyüler, birisini kendisine aşık etmek için yapılan bir büyü türüdür. 

Pasif Büyü Amaçları Nelerdir?

Aktif ve pasif büyüler ne demektir? Konulu yazıda pasif büyü amaçları nelerdir? Ona da bir göz atalım. Hepimizin başına çoğu zaman sıkıntılar, sorunlar gelebilmektedir. Bazen bunlar dış kaynaklı yani insanların bize verdiği zararlar olabilmektedir. Bu zararlardan kurtulmak için de tercih edilen büyü çeşidi pasif büyüdür.

Pasif büyü, genellikle başkasının bize zarar vermesini önlemek ve kendimizi korumak amaçlı yapılan bir büyüdür.  Bu büyü sayesinde kendimizi koruma altına alabileceğimiz gibi sevdiklerimizi de koruma altına alabilmemiz mümkün.

Pasif Büyü Nasıl Yapılır?

Her büyünün kendine göre yapılış farkı vardır. Öyleyse burada soracağımız soru pasif büyü nasıl yapılır? Pasif büyüler de genellikle nazar boncuğu, muska ve göz taşı gibi çeşitli nesneler kullanılmaktadır. Ancak burada her bir nesne üzerinde yapılan büyünün kendine has biçimi bulunmaktadır. Bu ritüellerin gerçekleştirilmesi için çeşitli duaların yapılması gerekir. Bu çeşitlilikler büyü duaları olabileceği gibi medyum hocaların tercihine göre belirlenmiş ilahi dualar da olabilmektedir.

Pasif Büyü Neden Yapılır?

Pasif büyü neden yapılır? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Bunu da şu şekilde açıklayabiliriz; hayatımızdaki terslikleri, olumsuzlukları, belaları uzaklaştırmak ve bunlardan korunmak amaçlı yapılmaktadır. Yani bu şu anlama gelmektedir ki, eğer birinden korunmak istiyorsanız pasif büyülere başvurabilirsiniz.

Bunun için genellikle medyum hocalara gidilerek koruyucu muskalara başvurulmaktadır.

Örneğin bir kişi ev ya da araba almışsa kem gözlerden korumak için pasif büyü yaptırabilir.  Bunlar için genellikle, nazar boncuğu kullanılmakta ve pasif büyü işlemi yapılmaktadır.

Pasif büyüler aynı zamanda göz taşı kullanılarak da yapılmaktadır. Bu göz taşının amacı kem gözlerden korunmak içindir. Fakat burada korunmanın asıl nedeni, kötü niyetli kişilerden uzaklaşmaya çalışmaktır.

Pasif Büyüsünü Kimler Yapar?

Her konuda her işin ehli onu en iyi yapan kişidir. Bu sebepten dolayı da pasif büyüler de medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Pasif büyüyü yapacak olan medyum hocanın bu konularda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Eğer ki medyum hoca bu konuda bilgi sahibi değilse, yapılacak olan pasif büyüden sonuç alınamaz. 

Pasif Büyüler Günah Mıdır?

İnsanlar büyü yaptırmayı düşündükleri zaman en çok merak ettikleri soru, büyünün günah olup olmadığıdır. Pasif büyüsü günah mıdır? Sorusuna yanıt olarak günah değildir cevabını verebiliriz. Çünkü pasif büyüler saldırganlık amacı taşımazlar ve başkalarına zarar vermek amaçlı kullanılmazlar. Sadece kişinin dışarıdan gelecek zararlardan kendisini korumak için gerçekleştirdiği büyülerdir.

Aktif Büyüler Nedir?

Aktif ve pasif büyü ne demektir? Konulu yazıda aktif büyüler nedir? Siz değerli okurlarımıza açıklayalım.

Aktif büyüdeki amaç mükemmel derecede geliştirilmiş bir irade ile tabiat olaylarını yönetim ve denetim altına almaktır. Aktif büyünün konuları arasında manyetizma, hipnotizma gibi konular yer almaktadır. Bu büyüyü yapan kişi tabiat olaylarını yönetim ve denetimi altına alarak güçlü iradesiyle onları dilediği gibi kullanabildiğini iddia etmektedir. Bu kişi kendisinin parapsikolojik bir hayatı olduğunu ifade etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz