7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Bir Büyü Mü?

  • Aşk Bir Büyü Mü? için yorumlar kapalı
Aşk Bir Büyü Mü?

Aşk bir büyü mü? Bunu ancak aşık olanlar bilir ve anlar. Aşkın insan üzerinde yarattığı etki oldukça fazladır. Aşık olan bir kimse adeta büyülenmiş gibi hayata farklı gözlerle bakmaya başlar. Daha neşeli enerjik ve hayat dolu olan kişiler aşkın büyüsü ile oldukça pozitif olurlar. Hayatlarında karşılaştıkları negatif durumları bile sorun etmezler. Çünkü aklında ve düşüncelerinde sevdiği kişi ile geçireceği vakitler vardır. Hayattaki olumsuzlukları hayallerdeki sevgili süsler. Durum böyle olunca da neden kendini mutsuz hissetsin ki?

Aşk bir mutluluktur. Mutlu olabilmenin ardında yatan gerçektir. Aşk bir büyü mü? Yoksa büyülenmiş bir çift insan mı? Bu durum da düşünülmesi gereken bir haldir. İki kişinin aşk sarhoşluğu yaşıyor olması her zaman karşılaşılan bir hal değildir. O yüzden insanlar yakaladıkları aşkın peşinden koşmaktadırlar. Sevgiliyi mutlu etmenin yanında yatan gerçek de aslında insanın kendisinin mutlu olmasıdır. Çünkü ona söylenen tatlı bir söz neticesinde karşılaşılan durum kişinin mutlu olmasını sağlamaktadır.

Aşkın Büyüsünde Olan Kişiler

Birbirine aşık olan kişiler, aşklarını ona güzel sözler söyleyerek, ellerini tutarak ve gözlerine bakarak gösterirler. Onu önemsediğini göstermek için de sık sık telefon ederek hal hatır sorarlar. Özel günlerde hediye alırlar. Alınan hediyeler sevgilinin değerli olduğunu kişilere hatırlatır. Aşkın büyüsünde olan kişiler için yapılamayacak çılgınlıklar ve başarılamayacak engel yoktur. İki kişi birbirini seviyorsa birlikte birçok engelleri aşabilirler. Hatta bu birlikteliği istemeyen kişilerle bile mücadele edebilirler. Bunun sonunda galip geleceklerine de inanırlar.

Aşk bir büyü mü? Büyünün ne demek olduğunu açıklayacak olursak; büyü doğaüstü güçlerle bazı olayları değiştirebilmek için yapılan bir eylemdir. Diğer bir tarifi ise; karşı koyamayacağınız kadar güzel ve çekici bir etki anlamını taşımaktadır. Sizce aşk bu tariflerden hangisine daha yakındır? “Aşkın büyüsüne kapılıp gitmek” deyimini çoğunuz duymuş olmalısınız. Yani karşı koyamayacağınız bir etkinin altına girmişsiniz demektir.

Aşk bir büyü mü?

Bazı zamanlarda aşkın sizi etkisi altında bırakmasını istemeyebilirsiniz. Çünkü bu etkiyle kendi şahsınıza yakışmayan hareketler de yapabilirsiniz. Hiç yalan söylemeyi sevmeyen bir insan sevdiği kişi ile birlikte olabilmek için çevresine yalan söyler. Sırf onunla buluşabilmek için kendinden birçok ödün verir. Normal hayatta hiç yapmadıklarını kişiler aşık olunca yapabilirler. Sonra da ardına bakıp” ben böyle bir şeyi nasıl yaptım?” diyebilirler. O zaman aşk bir büyü değil de nedir? Büyülenmediyseniz neden size uygun olmayan hareketleri yapıyorsunuz?

Aşkın Büyüsünü Size Hatırlatanlar

Hayatınızdaki özel insanlar aşkın büyüsünü size hatırlatabilirler. Yıllar boyu monoton geçen hayatınız içinizdeki aşk duygusuyla yeniden hareketlenebilir. İçinizde bulunan kıvılcım yüksek bir ateşe dönüşebilir. İçinizde söndüremediğiniz bu ateş sevdiğinizin yanında bazen daha da alevlenir bazen de kora dönüşür. Hiç kimse hissettiği bu duyguların bitmesini istemez. Zaten bunları hissediyorsanız siz aşıksınız demektir. İçinizde coşku ve kıpırtı yoksa ya da yok olup gittiyse aşkın büyüsü azalıyor demektir. Bu büyüyü tekrar canlandırmanız yine sizin elinizdedir. Aşk bir büyü mü? Büyünün etkisinde kalmaya devam etmek istiyorsanız aşkın büyüsünü size hatırlatanlarla birlikte olmalısınız.

Aşkın Büyüsü İçinde Bir Ömür

İnsanlar kısa ya da uzun hayatlarında içini kımıldatacak ve kendilerini mutlu edecek kişileri ararlar. Onları bulduklarında da hiç bırakmak istemezler. Çünkü bu durum zor bulunan ve bulunduğu zaman da sahip çıkılması gereken bir konudur. Aşk bazen sevgilinin bir gülüşünde, bir bakışında ve bir öpücüğündedir. Hayatınızda aşk duygusunu yakalayan ve büyülenen insanlar bu duyguyu hep taze tutmaları gerekir.

Aşk bir büyü mü? Bu büyünün içinde bir ömür geçirmek ister misiniz? Cevabınız evetse, size bunları yaşatan kişiye sıkıca sarılın. Bu büyünün bozulmaması için de Allah’a bol bol dua edin. Aşk ve onun büyüsü ile dolu bir ömür sizi bekliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ