7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşkın Büyüsü Bittiğinde Ne Yapmalısınız?

Aşkın Büyüsü Bittiğinde Ne Yapmalısınız?

Aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız? Aşık olmak bir bakıma büyülenmek anlamına gelmektedir. Aşık olanlar kendilerini bir büyünün etkisi altında hissederler. Dalgın hareketler, sağlıklı düşünememe ve doğru kararlar vermeme gibi belirtiler çoğu aşıklarda sıklıkla görülmektedir. Sizler bu büyünün etkisinde iken hayata farklı gözlerle bakarsınız. Hayatınızdaki olumsuzluklar bile sizin için önemsizdir. Çünkü önemli olan aşk ve bu aşkı doyasıya yaşamaktır.

Ama bir gün bu aşkın büyüsünün biteceğinden de oldukça korkarsınız. Karşınızdaki insanın siz sevmeyeceği ya da sizi terk edeceği gibi olumsuz düşüncelere kapıldığınız da olur. Hatta aşkın büyüsü ile onu kıskandığınızı da fark edersiniz. Onu diğer insanlardan kıskanarak sadece size ait olsun istersiniz. Yerli yersiz yapılan kıskançlıklar bazen aşkı bitirebilir. Bu büyünün etkisinden sizi uzaklaştırabilir. Peki aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız? Tekrar onu canlandırmalı mı yoksa yeni durumunuza alışmaya mı çalışmalısınız?

Aşkın Büyüsünün Bitme Nedenleri

Aşkın büyüsü farklı nedenlerden dolayı bitebilir. Bu nedenler sizin ve partnerinizin yanlışları ya da hataları ile kendini gösterir. Aşkın büyüsünü bitiren nedenlere değinecek olursak;

 • Birbirine karşı gösterilmesi gereken ilgi ve alakanın azalması
 • Birlikte baş başa geçirilen zamanların az olması
 • Çevreden gelen dedikodulara inanarak sevdiğiniz kişi hakkında kötü düşünceler içinde olmanız.
 • Aşırı kıskançlıklar ve bu kıskançlıklar sonrasında yaşanan kavgalar
 • Aşkınızı tazeleyecek farklılıkların hayatınızın içinde olmaması. Yani ilişkinizin monotonlaşması.
 • Sevdiğinize olan saygınızı yitirmeniz. Unutmamalısınız ki saygı her zaman sevgiyi ve beraberinde aşkı getirmektedir.
 • Sevdiğiniz kişi hakkında hep şüpheci davranmanız.
 • Ona karşı güveninizin azalması.
Aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız?

Aşkın Büyüsü Bittiğinde Yapılması Gerekenler

Gördüğünüz gibi aşkın büyüsünün bitmek üzere olduğunu gösteren bazı belirtiler ve nedenler bulunmaktadır. Kişiler kendi çabaları ve özverileri ile bunları yenebildikleri gibi bazen de zamanın akışına bırakırlar. Aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız? Büyü bittiğinde yapılması gereken bazı unsurlar da bulunmaktadır. Onlardan bahsedecek olursak;

 • Sevdiğinize ne kadar çok önem verdiğinizi ona tekrar hissettirmeli yani hatırlatmalısınız.
 • Karşınızdaki insan değerli olduğunun farkına varmalıdır.
 • Sevdiğiniz kişiyle birlikte baş başa geçireceğiniz zamanlar yaratmalısınız.
 • Ona küçük sürprizler yapmalı, küçük hediyelerle önemli birisi olduğu hatırlatılmalıdır.
 • Aşkın büyüsünü tekrar onunla yakalamak için güzel sözler ve tatlı bakışlar oldukça etkili olacaktır.
 • Onu tekrar geri kazanmak için ciddi bir niyetiniz olduğunu onunla bir ömür geçirmek istediğinizi söylemelisiniz.
 • Sizi terk eden bir sevgiliniz varsa ve onu geri kazanmak istiyorsanız bunun için dualar okuyabilir ve isteğinizi Allah’tan dileyebilirsiniz.
 • Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü yaptırarak eski güzel günlerinize kavuşmak için harekete geçebilirsiniz.
 • Aşkın büyüsü bitti ama siz onu tekrar canlandırmak istemiyorsanız o zaman ona mutluluklar dilemeli ve hayatınızda yeni aşk büyüleri ile karşılaşacak mısınız onu araştırabilirsiniz.

Aşkın Büyüsü Bittiğinde Siz ve Sevdiğiniz Kişi

Aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız? Sanıyoruz ki bu durumdan siz ve sevdiğiniz kişi oldukça fazla etkilenecektir. Aşkta mutlaka bir taraf daha fazla seven taraftır. Onun sevgisi de doğru ya da yanlış hareketleri kişilere yaptırabilir. Aşkın büyüsü bittiğinde karşısındaki insanı kaybetme durumu bazen vahim ve kötü sonuçları beraberinde getirebilir. Eğer bu büyünün bitmesini istemiyorsanız ya da tekrar canlanmasını arzu ediyorsanız bazı üzüntüler ve düşünceler içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Aşkın büyüsü bittiğinde ne yapmalısınız? Aşk zor bulunan bir duygudur. Kişiler onu bulunca kaybetmek de istemezler. Bunun için sevdiğiniz kişiye iyi davranmalı ve onun hayatınız için anlamlı olduğunu hissettirmelisiniz. İşte o zaman bu büyü ile büyülenir gider ve mutlu bir hayat sürersiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz