7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşkın Büyüsü ile Büyülenenler

  • Aşkın Büyüsü ile Büyülenenler için yorumlar kapalı
Aşkın Büyüsü ile Büyülenenler

Aşkın büyüsü ile büyülenenler bu hayatta aşk duygusunu yaşamış kimselerdir. O duygunun ne demek olduğunu, hayatları içerisinde ne kadar önem taşıdığını fark eden kişilerdir. Aşkın büyüsü sizi çepeçevre sardığı zaman anlayabileceksiniz. Büyü doğa üstü güçlerin yardımıyla yapılan işlemlerin tümüne denmektedir. Aşkın büyüsünde de doğa üstü güçlerden yardım mı alıyoruz acaba? Belki de bu doğa üstü güç aşk olarak bizlere sunulmuş bir nimettir. Bu nimeti bulanlar da büyülenmişçesine farklı tavırlar sergilemektedir.

Bu tavırlardan bazıları kişilerin normal halinden daha neşeli ve daha canlı olmalarıdır. İnsanlar genel karakteri gereğince suskun ya da sıkıcı bir tavırda olabilirler. Ama aşkın büyüsü ile büyülendiler ise kendilerinin de anlam veremedikleri farklı bir ruh haline sahiptirler. Bu durumun yüreklerinde hissettikleri aşkla yakından ilgisi bulunmaktadır. Bazen de neşeli olan tipler sakin ve düşünceli bir durum içerisine düşebilirler. Özellikle kara sevda çekiyorsa ya da aşkından karşı taraf habersizse işte o zaman o kişileri ayrı bir hüzün kaplamaktadır.

Karşı taraf sizi sevsin ya da sevmesin aşkın büyüsü içinde olabilirsiniz. Ama tercih edilen durum kişilerin karşılıklı olarak aynı hisler içinde olmalarıdır. Ancak o zaman aşk hak ettiği değeri bulacaktır. Kişilerin yüreklerinde güzel bir yere de sahip olacaktır. Kalp çizmenizi ve onu boyamanızı istesek hemen kırmızıya boyarsınız değil mi? Neden kırmızı başka renk değil? Çünkü aşkın rengi kırmızıdır. Bu duygu da kalpten hissedildiği için kalbin rengi de kırmızı olmaktadır. Aşktan istediğiniz karşılığı alamıyorsanız o zaman kırık kalp resmi çizersiniz. Bu durumda kalbin rengi yine kırmızıdır fakat ayrı ayrı durmaktadırlar. Bir gün kavuşmayı beklerler.

Aşkın Büyüsü ile Büyülenenler Ne Yapar?

Aşkın büyüsü ile büyülenenler farklı yerlere savrulur giderler. Kimisi içindeki neşe ve sevinçle adeta bulutların üzerinde uçuyordur kimisi de içindeki hüsranla adeta yerlerde sürünüyordur. Aşkın büyüsünü yaşatan sevgilinin bu durumda oldukça etkisi vardır. Sizin mutlu ya da mutsuz olmanız onun yaşattıkları ile ilgilidir. Sizi seviyor ve bu aşka önem veriyorsa haliyle sizler de bulutların üzerinde uçuyorsunuzdur. Ama sizin aşkınızı önemsemiyor ve görmezlikten geliyorsa bu durum da size acı veriyordur.

Aslında acı çekmek aşkın doğasında vardır. Aşıklar kavuşamayınca acı çekerler, buluşamayınca acı çekerler ya da birbirlerini göremeyince bile acı çekerler. Yani her durumda aşk acıları da beraberinde getirir. Mutlu olunca bile bir tarafınız yine acı çeker. Sevgilinizi bir daha be zaman göreceksiniz? Bir daha ne zaman onun elini tutup gözlerine bakacaksınız durumları bir taraftan aşık olup diğer taraftan acı çeken aşıkların hisleridir. Ama sonuç ne olursa olsun aşkın büyüsünü bütün aşıklar hisseder. Bundan da büyük keyif alırlar.

Aşkın Büyüsü ile Büyülenenler

Aşkın Büyüsü ile Büyülenenlerin Sonuçları

Aşkın büyüsü ile büyülenenler her türlü sonuca razıdır. Bazı aşıklar kavuşur ve bir ömür mutlu olurlar. Bazıları kavuşacakları günü beklerler. Bazıları da kavuşamaz ve kaybettiği aşkı başka yerlerde ararlar. Hayatta aşkı aramak ve bulmak oldukça önemlidir. Çoğu kişi onu bulmak için ömürlerini harcar ama bulamaz. Bulanlar kıymetini anlayamaz ve aşk elinden uçar gider. Kimi insanlar ise bulduklarına şükrederler ve onu kaybetmemek için sıkıca sarılırlar. Siz hangi gruptansınız?

Aşkın büyüsü ile büyülenenler ve kavuşan aşıklar en çok tercih edilen bir gruptur. Herkes böyle mutlu bir son için çabalar durur. Eğer siz de gönlünüze göre bir aşk ya da yar bulduysanız onu kaybetmemek için elinizden geleni yapın. Onu bulamayan insanları düşünün. Aşkın bir kelebek misali uçup gideceğini aklınızdan çıkarmayın. Kelebeğin ömrü kısa olur derler ama sizin aşkınızın ömrü uzun olsun ve siz var olduğunuz sürece yaşasın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ