7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlılık Büyüsü Nedir?

Bağlılık Büyüsü Nedir?

Bağlılık Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsü ile Aynı Anlama mı Gelir?

Bağlılık büyüsü nedir? Bağlama büyüsü ile aynı anlama mı gelir? Kişilerin aşk ilişkileri yaşadıkları durumlarda aradaki sevgi ve saygının temelini onların birbirine karşı olan bağlılıkları oluşturur. İlişkilerde bağlılığın varlığı hayati önem arz eder. Çünkü ilişkide bağlılık bulunmuyorsa ya da yavaş yavaş azalıyorsa aynı miktarda sadakat de azalır ve yavaşça yok olur. Bağlılık ve sadakatin azalması sevginin azalması olarak da yorumlanabilir. Sevginin azaldığı ilişkilerde, doğal olarak ilgi ve alakada azalarak bitecek ve ilişki yıpranarak yok olmaya mahkûm olacaktır. Bu nedenle ilişkilerde bağlılığı korumak önemlidir. Eski zamanlardan beri insanlar ilişkilerini koruyabilmek, olumsuzluklardan kurtarabilmek için bağlılık büyüsüne başvurmuştur. Bağlılık büyüsü sayesinde sayısız ilişki kötü sondan kurtulup, kişilerin mutluluğu ile sonuçlanmıştır.

Bağlılık Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Aynı mıdır?

Genelde benzer sorunlara çözüm olan bağlılık büyüsü ve bağlama büyüsü aynı anlama gelmemektedir. Bağlılık büyüsü ve bağlama büyüsü arasındaki temel fark, bağlama büyüsünün kapsamının daha geniş olmasıdır.  Hem iyi hem de kötü niyetlerle yapılan bağlama büyüleri aşk ilişkilerine olan etkisinin dışında, maddi ilişkiler, ebeveyn çocuk ilişkileri, kötü niyetli olarak cinselliğin bağlanması gibi sebeplerle de kullanılmaktadır.  Bağlılık büyüsü ise temelde aşk ilişkilerindeki sorunları çözüp ilişkilerde mutluluğu sağlamak için kullanılmaktadır.

Bağlılık Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Bağlılık büyüsünün yapıldığı durumlara göre farklılık gösteren birçok olumlu faydası vardır. Bu faydalardan birini örneklemek gerekirse:

  • Evlilik ilişkilerinde aile samimiyetinin azaldığı, doğal olarak huzurun ve mutluluğun yavaş yavaş söndüğü durumlarda, bağlılık büyüsü uygulandığı takdirde ilişki yaşayan partnerlerin muhabbetleri yeniden artacaktır. Samimiyetlerinin artmasıyla beraber yuvaları yeniden eski sıcak hallerine dönecektir. Büyünün etkisiyle partnerlerin birbirlerine karşı olan ilgi ve alakaları da eskiden olduğundan daha fazla olacaktır.
  • Bağlılık büyüsü etkisi altında olan çift yaşadıkları ilişki hakkında olan düşünce ve hislerini saklamayacaktır. Saklanmayan düşünce ve hisler saygılı ve açık yüreklice konuşulacak ilişkide daha önce yaşanmış ya da ilerde yaşanacak problemler karşılıklı konuşularak güzel bir biçimde halledilecektir. Bu saygı ile çözülen sorunlar bir daha gündeme gelmeyecek ve ilişkileri daha mutlu bir hale gelecektir.
  • Ayrıca bağlılık büyüsü sayesinde sorunlarını çözen çift daha sağlıklı bir ilişki içine girecektir. Çünkü artık birbirlerinden bir şey saklamadıkları için partnerlerine güvenebileceklerini ve ilişkilerindeki bağlılık seviyesinin yüksekliğini hissedeceklerdir.

Bağlılık Büyüsünün Zararı Var mıdır?

Bağlılık Büyüsü Nedir?

Bağlılık Büyüsü Nedir?

Bağlılık büyüsü, doğru malzemeler ve doğru ritüellerle, gerçek bir medyum tarafından yapıldığında kesinlikle zararsız bir büyüdür. Büyü yapılan kişinin ya da yaptıranın zarar görmesinin tek yolu, deneyimsiz biri tarafından yapılan bağlılık büyüsünde niyetin doğru anlaşılamaması ve büyüye doğru niyetin işlenememesiyle olur. Yapılan büyüde niyet doğru olmadığında karışıklıklar yaşanacak ve belki de büyü ters tepecektir. Büyünün ters teptiği durumlarda istenilenin tam tersi bir etki ya da yanlış kişiye bağlılık gibi sorunlar yaşanabilir.

Ayrıca büyü yapılan kişinin kafasının karışması, günlük hayatında normal olmayan bir halsizlik yaşaması, sık sık boşluklara dalması gibi hafif ama sinir bozucu yan etkiler de deneyimsiz kişiler tarafından yanlış yapılan bağlılık büyüsünün sonuçları arasındadır. Tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması adına büyü yaptıracak kişi öncelikle kendisine yeterli bilgi birikimi ve deneyime sahip bir medyum bulmalıdır. Bu medyuma karşı dürüst davranarak niyetlerini iyi bir şekilde iletmeli ve medyumun yapacağı büyüyü, yönetmesi gereken enerjiyi rahat bir şekilde anlamasını sağlamalıdır. Son olarak ise medyumunun söylediklerine güvenmeli ve bağlılık büyüsü için medyum tarafından belirtilen tesir süresini beklemelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz