7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

  • Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir? için yorumlar kapalı
Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Kendisine ya da çevresindeki insanlara büyü yapıldığını fark eden birçok kişi, çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Böyle durumlarda ise büyüden kurtulmak için yapılması gerekenler konusunda arayışa girilmektedir. Kadim tarihe dayanan mistik bilgiler karşısında bilgi sahibi etkin kişilerden yardım almak ise en önemli unsurdur. Konusunda tecrübeli ve ilim irfan sahibi doğuştan yetenekli medyum hocalar, yapılan her türlü büyüyü bozma konusunda destek sağlamaktadır.

Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Çok güçlü tesire sahip olan ve manevi enerjinin de etkisini kullanan büyüler, insan hayatının önemli bir kısmını ciddi oranda sekteye uğratabilmektedir. İnsan ilişkileri arasındaki sorunlar, iş ve sosyal hayatındaki başarısızlıklar bir türlü çözülemeyen sorun haline gelebilmektedir. Böyle zamanlarda yapılması gereken gerçek bir medyuma danışmaktır. Yüksek dini bilgiye sahip olan ve havas ilimlerine hakim medyum hocalar, büyüden korunmak için ne yapmak gerekir sorusuna ele aldığı yöntemlerle cevap verir.

Büyüden Korunmak İçin Bilgi Sahibi Olmak

Özellikle karanlık büyüden korunmak için bilgi sahibi olmak yaşanabilecek sorunlara karşı önlem alma şansı sunabilir. Zararı engellemek ya da minimum seviyeye çekebilmek için alınacak önlemler ciddi faydalar sağlar. Özellikle evde birçok insanın uygulayabileceği farklı yöntemler, medyum hocaların yardımıyla da karanlık büyülere karşı önlem alma şansı sunabilir.

– Suya okunacak dualar ile beraber büyüden etkilenen kişi o suyu içebilir,

– Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas sureleri okunabilir,

– Gusül abdesti alınarak büyüden kurtulmak için Allah (cc)’a dua edilmelidir,

– Tabii tüm bunlar mutlaka gerçek bir medyum hoca kontrolü altında yapılmalıdır,

Büyüden Korumak İçin Tuz Kullanımı

Büyüden korunmak için alınacak belli başlı bazı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri büyünün etkisine ve amacına bağlı olarak medyum hoca kontrolü altında ele almak mümkün. Herhangi bir kişi kendi Üzerinde büyü olduğunu fark ettiğinde ya da çevresindeki insanlarda gördüğünde, büyüden korunmak için tuz kullanımı yöntemini ele alabilir. Özellikle bu konuda Nas, Felak, Ayet-el Kürsi ve Fatiha ile Kafirun surelerinin su içerisine okunması gerekir. Daha sonra tuzlu suyun bir miktarını büyüden etkilenecek kişi içmelidir. Kalan su ise büyünün etkisinde kalmış olan kişinin üzerine üflenmelidir.

Büyüden Korunmak İçin Kur’an-I Kerim Sureleri

Yaşanabilecek her türlü soruna karşı deva olabilecek Kur’an-ı Kerim sureleri, aynı zamanda büyüden korunmak için de elbette etkilidir. Nihayetinde Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) dile getirdiği gibi, Kur’an-ı Kerim bir mucizedir. Kur’an-ı Kerim içerisinden sureler okumak büyünün bozulması ve etkisinden kurtulmak adına önemli bir tesir sağlamaktadır. Abdest aldıktan sonra 4 rekat namaz kılınarak büyüden korunmak için Kur’an-ı Kerim sureleri okunabilir. Aynı zamanda sabah namazıyla gündoğumu arasında bunun yapılması gerektiği de dile getirilir.

Büyüden Korunmak İçin Medyum Hocalar

Kadim çağlardan günümüze ulaşmış ve çok güçlü tesiri bulunan, İslam alimlerinin de kabul ettiği büyüler çoğu zaman insan hayatını olumsuz noktalara çekebilmektedir. Özellikle kişinin iradesini kırabilmekte, kaderini etkilemekte ve hayatını düzeltilemeyecek noktaya getirebilmektedir. İşte böyle durumlarda en doğru çare büyüden korunmak için medyum hocalar tarafından yardım almalıdır. Doğuştan yetenekli olan ve manevi enerjiyi kullanan, başka varlıkların enerjisini de kontrol eden medyum hocalar; farklı yöntemler, dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması üzerinden büyü bozmak için önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Büyüden Korunmak İçin Din Alimlerinden Tavsiyeler

Özellikle büyüden korunmak için din alimlerinden tavsiyeler verilebilir. Pek çok din alimi her açıdan ilim irfan sahibi gerçek medyum hocaların hazırladığı cin mektuplarının taşınmasının, bu konuda etkili olabileceğini dile getirmiştir. İmam-ı Şarani Hazretlerinin dile getirdiği bu yöntem, yapılacak olan büyüden koruma noktasında önemli bir etki sağlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ