7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Cinselliği Bağlama Büyüsü

  • Cinselliği Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Cinselliği Bağlama Büyüsü

Cinsel bağlama büyüsü, eski zamanlarda çok sık olmasa da günümüz tarihlerinde bazı beyaz büyüler kızıl ve hatta kara büyü olarak kullanılıyor. Bunlardan birisi olan bağlama büyüsü cinselliği bağlama büyüsü olarak yapılabiliyor.

Kişinin cinsel isteğini azaltan ve adı üstünde cinselliğini bağlayan bu büyü özellikle kadınlar tarafından erkeklere uygulanıyor. Bir erkek sürekli başka bir kız ile görüşüyorsa ya da aldatmışsa bu durumun devam etmemesi için bu büyü kullanılıyor.

Bağlama büyüsünün ak tarafından olmayan bu büyü çeşidi her ne kadar büyü etkisindeki kişi başka kızla görüşmesin diye yapılsa da şeytani bir büyü olarak geçiyor. Çünkü birey eşini aldatsa da cinselliği elinden zorla alınıyor.

Cinselliği bağlama büyüsü aynı zamanda yuva yıkmak için de kullanılıp en kötü amacına hizmet edebiliyor. Evli çiftlerden birisinin cinselliği bağlanarak yuva yıkılabiliyor ve eşler birbirlerinden ayrılıyor. Bu nedenle bağlama büyüsü çeşidi olan cinselliği bağlama büyüsü kara büyü olarak geçiyor.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkeklerin ve çok yapılmasa da kızların cinsel iktidarsızlığını azaltmak, hatta tamamıyla yok etmek için cinselliği bağlama büyüsü kullanılıyor. Bir birey diğer bireyden cinselliği konusunda çok şikayetçiyse bu büyüye başvurabiliyor.

Özellikle son birkaç senedir çok sık kullanılan ve genellikle kadınların kullanmayı tercih ettiği bu büyü doğru kişiler tarafından yapılmadığında büyüyü yapana tepebiliyor ve ters etki gösterebiliyor. Bu nedenle her kara büyüde olduğu gibi bu büyüde de dikkatli olmak gerekiyor. Bu tarz tehlikeli durumlardan kaçmak için de bir medyuma başvurmak gerekiyor.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinselliği bağlama büyüsü nedir sorusunun yanıtını aldıktan sonra büyünün nasıl yapılacağı sorusu da beraberinde geliyor. Bu da cinselliği bağlama büyüsü nasıl yapılır merakını oluşturuyor.

Bazı beyaz ya da kara büyüler tek başına yapılabiliyor. Ancak bu büyü onlardan değil. Çok tehlikeli ve ters tepebilen büyüyü yalnız yapmak çok riskli. Özellikle kara büyü olunca durum daha da tehlikeli hale geliyor.

Kara büyülerden olan cinselliği bağlama büyüsünde çok özel ritüeller, tılsımlı sözcükler ve dahası bulunuyor. Bu nedenle bu ritüel ve tılsımlı sözcük gibi işlemlerin tamamen bilinmesi gerekiyor. Özel ve medyumların kendine has seçtiği bu ritüel ve tılsımlı sözcükler ise internette doğru şekilde bulunamayabiliyor. Bu nedenle risk oluşturmamak ve büyü yaparken hata yapmamak için medyuma başvurulması gerekiyor.

Cinsel Bağlama Büyüsü
Cinsel Bağlama Büyüsü

Her medyum kendisine has özel yöntemler geliştiriyor. Özellikle büyü yaptıkça da kendini geliştiren medyumlar cinselliği bağlama büyüsünde de özel ritüeller bulunduruyor. Bu nedenle internetten kulak dolma bir bilgiyle uzman ve güvenilir bir medyumun yaptığı büyüyü yapmak imkansız bir hal alıyor.

Medyumlar ise bu büyüyü yaparken seçtiği ortamda hazırladığı ritüelleri ve tılsımlı sözcükleri, duaları ve daha birçok yöntemi kullanıyor. Zaten daha sonrasında ise büyü gerçekleşiyor ve istenilen hedefleniyor. Kısacası bu büyüyü medyumlar özenle yapıyor.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Cinselliği bağlama büyüsü büyü etkisindeki bir birey ya da 3. kişi tarafından fark edilebilir. Bu durumda büyüyü bozmak istenilir. Peki, cinselliği bağlama büyüsü nasıl bozulur?

Büyü yapan medyumlar büyüleri bozulmasın diye uğraşır. Ancak büyü bozmak için iş yapan medyumlar da her şeye karşı tedbirlidir ve zor da olsa büyüleri bozabilirler. Cinselliği bağlama büyüsü de fark edildiğinde bir medyuma danışılarak büyü bozulabilir. Bunun yanında pek çok dua ederek de medyuma yardım edilir. Büyü bozulduğunda ise cinsel iktidarsızlığını kaybeden birey eskisi gibi tekrar cinsel iktidarına kavuşabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ