7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Dağılan Yuvaları Kurtarmak İçin Neler Yapılmalı?

  • Dağılan Yuvaları Kurtarmak İçin Neler Yapılmalı? için yorumlar kapalı
Dağılan Yuvaları Kurtarmak İçin Neler Yapılmalı?

Dağılan yuvaları kurtarmak için neler yapılmalı? Yaşamımız içerisinde bazen inişler bazen de çıkışlar bulunmaktadır. Bu durum bizim elimizde olabileceği gibi bizim dışımızda da gelişebilir. Evlilikler mutlu mesut ilerlerken bazen bir soğukluk oluşabilir. Evden uzaklaşıp eşinden ayrılmak isteyen erkek olabileceği gibi bu kadın da olabilir.

Evliliklerde olumsuz durumdan kurtulmak, evliliği kurtarmak mümkün olmaktadır. Bunu sağlayacak pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan bazısı dualar ve ritüeller olmaktadır. Bunlar aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Boşanma aşamasındaysanız ve eşinizi seviyorsanız bu evliliği kurtarabilirsiniz.

Eşinizi boşanmadan vazgeçirmek için en etkili dua nedir, bu dua kaç günde etki eder, etki ettiğini nasıl anlarsınız sorularına yazımızda yer verdik. Tüm bunları öğrenerek evde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Bitmek Üzere Olan Evlilikler İçin Hangi Dualar Okunmalı?

Dağılan yuvaları kurtarmak için neler yapılmalı derseniz belli başlı dualar bulunmaktadır. Boşanmamak için, yuvayı eski haline getirmek için okunacak dualar pek çok çeşitte olmaktadır. Boşanmış ya da boşanma aşamasındaysanız bu duaları okuyabilirsiniz. Bu duaları okuyan kişi eşini tekrar eve bağlar. Bir daha evden ayrılmak, eşini bırakmak istemez.

Bunları okumak için öncelikle abdestinizi almalısınız. Sessiz ve kimsenin olmadı bir ortamda bulunmalısınız. Okuma sayısı da oldukça önemli olmaktadır. Hangi dua kaç defa okunmalı dikkat ederek okumalısınız. Diğer husus ise zamanı olmaktadır. Okunacak duanın zamanı da önemlidir. Bazı dualar sabah bazıları gün içinde bazıları gece bazıları ise fark etmeksizin okunmaktadır.

Close up of a happy young couple in love.

Dağılan yuvaları kurtarmak için neler yapılmalı? Besmele çekerek aşağıdaki duayı okuyarak siz de eşinizi tekrar evinize döndürebilirsiniz. Bu dua şu şekilde okunmaktadır:

“Elif lammim. Zalikel kitab  laraybe fiyh hüden lilmüttekıyn elleziyne yüminüne bilğaybi, ve yukiymünes salate vemimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bimaünzile ileyke ve maünzile minkablik, ve bilahireti hümyükınün ülaike ala hüden minrabbihim, veülaike hümülmüflihün.”

Bunun dışında eşini evine döndürmek için ritüeller de mevcut olmaktadır. Bunlar aradaki soğukluğu bitirir. Sevgi, saygı ve aşk tekrar çoğalır. Eşinizin size bakışı ve davranışı değişir. Artık boşanmak istemez, boşanmış ise de tekrar evlenmek ister.

Bu ritüeller ip, saç teli, kıyafet, özel eşya ile yapılabilmektedir. İp ile yapılan birliktelik duası için öncelikle Ayetel Kürsi, Nas Suresi ve Felak Suresi okunmalıdır. Sonrasında ise yedi farklı renk ip gereklidir. Bu renkli iplere Ya Vedüd olan Allah’ın ismi okunur. Tam 1006 kere okunmalıdır. Bu okuma işleminin zamanı önemli olmaktadır. Gece yarısı bu zamandır. Sonraki işlem ise bir incir bu ipleri ortasından geçirmek olmaktadır. Bu inciri bir yere asarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Dağılan Yuvaları Kurtarmak İçin Okunan Dualar Kaç Günde Etki Eder?

Hayatın telaşı içinde evlilikler yorgun düşebilir. Evli insanları etkileyen bu durum sadece karı ve kocayı etkilemez. Çocuklar da bu durumdan en çok etkilenenler olmaktadır. Dağılan yuvaları kurtarmak için neler yapılmalı derseniz yukarıda söylenen dua ve ritüelleri yapabilirsiniz.

Eşinizin sizi eskisi kadar hatta eskisinden daha çok sevmesini istiyorsanız, buna karşın o sizden ayrılmak istiyor ise ya da ayrıldı ise Allah’a sığınıp ona yönelmek gerekmektedir. Dualar ile ondan yardım isteyebilirsiniz. Onun insanlar için gönderdiği ayetler her konuda çözüm yolunu göstermektedir.

Peki bu duaları okudunuz ve uyguladınız. Sonrasını merak ediyor olabilirsiniz. Dua ile evlilik kurtarma uygulaması kaç günde etki eder? Bu sorunun cevabı farklılık gösterebilir. Her duada her okuyan kişide ve durumda değişiklik göstermektedir. Bir genelleme yapmak gerekir ise 1-2 hafta içerisinde etkisini görmeye başlayabilirsiniz.

Etki gösterdiğini ise eşinizde meydana gelen değişiklikler ile anlayabilirsiniz. Size olan tavrı değişecektir. Evde daha huzurlu olacaktır. Dağılan yuvaları kurtarmak için neler yapılmalı sorunuza birçok cevap bulabildiğiniz düşünüyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ