7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşini Kendine Bağlama Büyüsü

  • Eşini Kendine Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Eşini Kendine Bağlama Büyüsü

Eşini Kendine Bağlama Büyüsü

Eşini kendine bağlama büyüsü son yıllarda sıkça sorulmakta araştırılmakta ve yaptırılmaktadır. Günümüzde de giderek eşini kendine bağlama büyüleri yaptırmak isteği artmıştır. Bunun nedeni eşlerin birbirini sevmesine rağmen gözünün dışarı kaymasıdır. Teknolojinin gelişmesi, İnternete erişim ve sosyal medya kullanımının artması ile birlikte farklı kişilerle tanışmak geçmişe oranla çok daha kolaydır. Dolayısıyla hem kadınların hem erkeklerin evliyken, bir ilişki yaşarken başka biriyle tanışması kolay hale gelmiştir.

Yuvalarının dağılmamasını isteyen eşler ve evliliğe devam etmek isteyen kişiler eşini kendine bağlama büyüsü yaptırmak istemektedir. Her evlilikte zaman zaman tartışmalar kopmalar ve uzaklaşmalar yaşanabilir. Durum gayet normaldir. İlişkideki mevcut sorunlar giderilerek, kişiler kendilerini geliştirerek ve olması gereken olduğuna ulaşınca evlilikleri tekrar yoluna girmektedir.

 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Büyü

Eşini kendine bağlama büyüsü yuvanın dağılmasını engellemek için yapıldığından dolayı Ak büyüdür. Her evlilik zaman zaman çıkmaza girer. Eşlerden biri gitmek isteyebilir. Bu durum sevginin bittiği anlamına gelmez. Sadece ağırlaşan yaşam şartları ve evi geçindirmek için gereken sorumluluklar fazla gelir. Yükü taşıyamayan eşler bir süreliğine herşeyi bırakıp gitmek ister. Sabır ve sebat ile her şey düzelir. Ancak en kısa sürede her şeyin yoluna girmesi için bağlama büyüsü yapılır.

Eşini kendine bağlamanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan bir tanesi bağlama büyüsü yapmaktır. İçine dua ve niyet okunan suyu eşine içirmek veya yemeği yedirmek de bağlama için yapılır. Küskünlüğü çok fazla uzatmamak ve karşı tarafı affetmek önemlidir. Sürekli geçmiş problemleri yüz üstüne çıkarmak günümüzde var olan değerlere engel olur.

 

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü

Osmanlı döneminde de bu tip büyüler yapılmaktaydı. Demek ki her dönemde kadınlar benzer bu durumlarla karşılaşmışlardır. Anadolu’da koca bağlayan ismi altında hazırlanmış bitkisel tertipler vardır. Ancak büyülerin en doğrusunu uzman bir medyum yapar.

Koca bağlayan büyüleri evlilikleri kurtarmak için idealdir. Hele ki çocuklar varsa, çok büyük yanlışlar yapılsa bile evliliğe bir şans verilmeli ve evliliği kurtarmaya gayret edilmelidir. Eşini kendine bağlama büyüsü çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır ve gelecekte de yapılmaya devam edecektir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ