7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İple Yapılan Bağlama Büyüsü

İple Yapılan Bağlama Büyüsü

İple Yapılan Bağlama Büyüsü

 İple yapılan bağlama büyüsü Anadolu’da ve kültürümüzde oldukça yaygındır. İpliklere öncelikle belli büyüsel işlemlerle güç kazandırılır. Sonra bu parçalar bütünü etkileyerek büyü yapılmak istenen kişinin tavır hal ve davranışlarını ele geçirir. Kişi, sizin niyet ettiğinizdeki hayal ettiğinizdeki gibi davranmaya başlar. Yönlendirilmiş davranışlar oluşmaya başlar.

İple yapılan bağlama büyüsü hangi durumlarda yapılır, diye merak edilmektedir. Bir kişi diğerini sevip evlenmek istediğinde fakat karşı taraf bunu istemezse bu büyü kullanılır.  Karı – kocanın arasını düzeltmek ve evlilik bağını kuvvetlendirmek için yapılır. Kişi henüz ilişkisi olmayan birinin kendisini sevmesini isterse bu büyüyü yapar. Bunun dışında herhangi birini kendine aşık etmek amacıyla da yapılır.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

 İple yapılan bağlama büyüsü hem iki kişiyi birbirine bağlayan aşk büyüsü olarak kullanılır hem de dil bağlama, cinsellik bağlama gibi niyetlerle kullanılır. Bağlama büyüsü hem sevgililerde hem evli çiftlerde hem de platonik aşklarda kullanılır. Buradaki esas önemli nokta, büyüyü yapmaya başlamadan önce niyetinizin açıkça sözel olarak ifade edilmesi gerekir.

Bağlamak en klasik metot olarak düşünüldüğünde ip ve ağlarla temsil edilir. Simgesel olarak ipe yüklenen anlam gerçekte ruhen iki kişinin yakınlaşmasını sağlar. Bunun için yün ipliği, pamuk ipliği, beyaz iplik veya ağlardan herhangi biri kullanılır. İple yapılan bağlama büyülerinde esas olarak düğüm atılır. Buradaki düğüm sayısı 7‘dir ancak karmaşık durumlarda 9 olur. Düğümler amaca ve niyete ulaşıldığında çözülür. Sonuca ulaşınca düğümler çözülmelidir.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

 İple yapılan bağlama büyüsü elde edilen iplerin 7 kez düğümlenmesiyle oluşturulur. Fatiha suresinde 7 ayet vardır. Düğümleme işlemi sırasında Fatiha okunur. Bu ipler daha net bir etki vermek için enerji temizliği yapıldıktan sonra kullanılmalıdır. Bu tip büyülerin etkisi 21 günden fazla sürebilir.

Bağlama büyüsü, sevdiğiniz kişiyi kendinize mıknatıs gibi çekmek için kullanılır. Aranıza giren kötü ruhları dedikoducu kişileri kötü niyetli kişileri ve aranıza girerek ilişkiyi bozmaya çalışan kişileri bertaraf eder. İple yapılan bağlama büyüsü yapımı ve hazırlanmasında bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz