7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Nasibimin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Nasibimin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Nasibimin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarım? Nasip denilen kavram her konuda geçerlidir. Bazen iş hayatında bazen de aşk hayatında nasibimizin açık ya da kapalı olduğunu anlayabiliriz. İşlerimiz gayet yolunda gidiyorsa nasibimiz açık demektir. Nasibimin kapalı olduğunu nasıl anlarım? Bunu anlamanız için hayatınızda sorgulamanız gereken birçok konu bulunmaktadır. Dönem dönem bazı tersliklerle karşılaşıyor olsak da bunların uzun zaman devam ediyor olması bizi telaşlandırmaktadır. İnsanlar hayatlarının bazı dönemlerinde terslikler yaşayabilirler. Bu normal bir durumdur ve geçicidir. Ama uzun zaman talihsizlikler yaşanıyorsa bu duruma çözüm bulmak gerekir.

Nasip açma konusu çoğu insan tarafından merak edilmektedir. Kapanmış olan kısmet nasıl açılır? Açılınca insanların hayatı yoluna girer mi? Soruları kafaları kurcalamaktadır. Öncelikle kısmet kapalılığı Allah’ın taktiri ile ilgili bir durumdur. Az ya da çok veren sadece Allah’tır. O dilediğine az, dilediğine de çok verir. Bu durum Kur’an da yer alan birçok surede açıklanmaktadır. Ama hiçbir konuda nasibiniz olmadığını düşünüyorsanız; düşmanlarınızın bunu yapmış olabileceği ihtimali de söz konusudur. Sizi çekemeyen ve iyiye güzele ulaşmanızı istemeyen kişiler tarafından nasibiniz kapatılmış olabilir.

 Nasibin Kapalı Olduğunu Gösteren Belirtiler Nelerdir?

Öncelikle nasibiniz açık mı kapalı mı onu değerlendirmeniz gerekir. Kapalı olduğunu hissediyorsanız onu açtırmak için bazı yöntemler bulunmaktadır. Sizlere onlardan da bahsedeceğiz. Nasibin kapalı olduğunu gösteren belirtiler:

  • Ticaretle uğraşıyorsanız kar yerine devamlı zarar ediyorsanız nasibiniz kapalı demektir.
  • Özel sektörde çalışıyorsanız ama bir türlü yükselemiyorsanız nasibiniz kapalı demektir.
  • Evlenme yaşına geldiğiniz halde bir türlü evlenemiyorsanız kısmet kapalılığı yaşıyor olabilirsiniz.
  • Aldığınız maaş bereketsizse ve onun nasıl ve nereye gittiğini anlayamıyorsanız rızkınızda bereketsizlik var demektir.
  • Çok çalıştığınız ve uğraştığınız halde hiç başarıyı yakalayamıyorsanız nasip kısmet kapalılığı ortaya çıkmış olabilir.

Yukarıdaki belirtiler kişilerde nasibin kapalı olduğunu gösterir. Peki onu açtırmak için ne yapmalısınız? Nasip kapalılığı nasıl açılır?

Nasibimin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarım?

Kapanan Nasibi Açtırmak İçin

Kapalı olan nasip bazı dualarla açılabilir. Bu duaların neler olduğunu bilmek ve okumak oldukça önemlidir. Etkili bazı kısmet açma duaları bulunmaktadır. Aşağıdaki duayı özellikle Cuma günü okumanız kapanan kısmetinizi açacaktır. Cuma vaktinden önce abdest almanız ve namaz kılarak bu duayı okumanız makbuldür.

Rabbi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru.
Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım.

Ayrıca şu dua da oldukça etkilidir:

Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru bibeyıkümüllezi baba’tüm bihi ve zalike hüvel azim.

Ve levla iz dehalte cenneteke külte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle min malen ve velade.

Vela havle vela kuvvete illa billahil aiyyül azim.

Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü ya Allahü Ya Rahmanü

Not: Ayrıca bekar olup da evlenmek isteyenler Taha suresini okuyabilirler.

Nasibinin Kapalı Olduğunu Anlayanlar Başka Neler Yapmalıdır?

Kendiniz bazı duaları okuyarak nasibinizin açılmasını Allah’tan dileyebilirsiniz. Bundan başka nasibimin kapalı olduğunu nasıl anlarım ya da kapanan kısmetimi nasıl açarım araştırması içinde olanlar medyumdan yardım talep edebilirler. Medyum hocalar birçok kısmeti kapalı olan kişilerin kısmetlerini açmaktadırlar. Okunan özel dualar sonucunda işinde nasip arayanlara bol kazançlar sağlanmaktadır. Evlenmek isteyenlerin karşısına hayırlı bir kısmet çıkmaktadır.

Sizler kendi kendinize hayatınızda bazı değişiklikler yapamıyorsanız manevi güçleri yüksek olan kişilerden yardım talep edebilirsiniz. Onların güçleri ile birlikte hayatınızın yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz. Nasibinin kapalı olduğunu anlamak ve onun için çare bulmak sadece sizin elinizdedir. Birçok kişi kapanmış olan kısmetlerini açtırarak güzel hayatlar sürmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz