7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

  • Nohut Büyüsü ile Aşık Etme için yorumlar kapalı
Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut büyüsü ile aşık etme, birçok medeniyetler tarafından uzun yıllardan beri kullanılan bir büyü türüdür. Genellikle aşk, bağlama veya kısmet açma gibi konularda kullanılır. İnanışa göre, nohudun şekli insan kafasına benzediği için bu büyüde kullanılır. Bu büyü yapılması en kolay olan büyülerden bir tanesidir.

Nohut büyüsü, bir kişinin niyetine göre şekillenen bir büyüdür. Genellikle, bir kişinin sevdiği kişiyi kendisine aşık etmek veya kısmetini açmak için kullanılır. Nohut büyüsü, aşk büyüsü olarak da bilinir. Bu büyü tek başına yapılabilen bir büyü olduğu için çok popüler olsa da büyünün güçsüz olabilmesi olasılığı gibi pek çok faktör nedeniyle tek yapılması tavsiye edilmez.

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

Nohut Büyüsü ile Aşık Etme

 

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü ile aşık etme için öncelikle bir avuç nohut ve bir kase suya ihtiyacınız var. Nohutları suya koyun ve bir gece boyunca bekletin. Ertesi gün nohutları alın ve ağzınızda çiğneyin. Ardından nohutları yavaşça dışarıya tükürün. Bu sırada aklınızda büyü yapmak istediğiniz kişinin adını söyleyin ve niyetinizi belirtin.

Daha sonra nohutları alın ve bir kağıda sarın. Kağıdın üzerine büyü yapmak istediğiniz kişinin adını yazın ve kağıdı katlayın. Daha sonra kağıdı yedi kere ağzınıza alın ve yavaşça tükürün. Tükürüğü kağıdın içine koyun ve kağıdı tekrar katlayın. Kağıdı bir pamuklu torbaya koyun ve bu torbayı üzerinize taşıyın. Tüm bunlar bilgi amaçlı size sunulmuştur. Büyünün uzman medyum tarafından yapılması önerilir.

 

Nohut Büyüsü Ne İşe Yarar?

Nohut büyüsü, genellikle aşk büyüsü olarak kullanılır. Büyü yapılan kişinin aklını değiştirerek onu kendisine aşık etmek için kullanılır. Ancak, bu büyü sadece aşk için değil, kısmet açma ve bağlama amaçları için de kullanılabilir. Bu durumda büyü yapılmadan önce hangi niyetle yapılacağının usulüne uygun olarak belirtilmesi gerekir.

Büyü yapılan kişi, nohut büyüsü yapıldığını bilse bile, bu büyüyü etkisi altına alabilir. Bunun nedeni bahsedildiği gibi büyüde kullanılan nohudun insan kafasına benzediği inancıdır. Bu nedenle, nohut büyüsü yapan kişi, büyüyü yaptığını inandığı kişinin yanına yakın olmalıdır. Nohut büyüsü ile aşık etme büyünün doğru yapımı ve inanç meselesinden geçer.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ