7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü, iki kişinin birleştirilmesi için yapılan tılsımdır. Halkımızın en çok rağbet ettiği bu büyü, iki kişinin birleşmesini, mutlu olmasını sağlar. Sabun büyüsü nedir ve nasıl yapılabilir, öğrenmek istiyorsanız, yazımızı okumanızı rica ederiz.

Sabun Büyüsü Nedir?

İsmiyle anlaşılabildiği gibi sabun büyüsü, sabun kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Büyünün amacı birbirini sevip ayrı düşen iki insanı birleştirmektir. Yapan kişiler genellikle kendi hatalarından dolayı pişman olanlardır.

Sabun büyüsü ile aşk büyüsü, Sevdiklerini geri kazanma, onlarla tekrar birlikte olma arzusuyla tercih edilir. Büyünün yapımı medyumların bilgisi, disiplini ve becerisine göre farklı olabilir. Sabun büyüsü yapmak isteyenler, medyum hocalara başvurarak, sevdiklerine kavuşabilirler. Büyünün korkunç bir tarafı olmadığını belirtmek istiyorum.

Allah, insana akıl vermiştir. İnsanı diğer varlıklardan ayrılan tarafı aklıdır. Düşünce kabiliyetini kaybeden bir insan, hayatının tamamını kaybetmiş demektir. Nitekim yüze yaratıcımızı, ayetlerinde bizlere ‘akıl etmez misiniz’ diye defalarca sorar. Akıl etmek, kavramak ve üzerinde düşünmektir.

Kaybettiğimiz değerleri neden kaybettiğimizi sorgulamaktır. Sabun büyüsü nedir yapan kişiler, her şeyden önce çok düşünmelidirler. Kardeşlerim, hiç kimsenin durduk yere başka birisinin hayatıyla oynamaya hakkı olmadığını söyleyelim.

Buna binaen ölçüp tartmanız en doğru yol olacaktır. Sabun büyüsünde kullanılan malzemeler, sadece sabun değildir. Hangi objeler, nerede ve nasıl kullanılır, bunun ilmi hocaların bilgisindedir. Hocalara aşk büyüsü için sabun tılsımı yapmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Halkımızın sabun büyüsüne ilginin fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak kardeşlerim, etrafta dolaşan ve büyünün kötülük amacıyla kullandığını söyleyenler de yok değil. Sabun büyüsü kötülük için kullanılamaz. Başkasına zarar vermenin İslam’da yeri yoktur.

Bunu yapanlar hangi dinden olurlarsa olsunlar, kesinlikle cezalarını bu dünyada çekerler. Sabun büyüsü yapılışı sadece aşık etmek ve bağlamak için yapılır. Büyüde kullanılan malzeme, doğal ve saf sabunlar olur. Büyü yapılacak sabun kullanılmamış olmalıdır. Hangi amaçla olursa olsun, kullanılan sabunlar, büyünün tesirini yok eder.

Sabun büyüsü yapmak isteyenler büyünün nasıl yapılacağını merak ederler. Kardeşlerim, büyü ilmi gizlidir. Onu ancak bilen kişiler yapar ve her şey tercihlere bağlıdır. Yani büyü yapmayı siz tercih edersiniz. Sonuçları sizin için geçerlidir. Bunu dikkate almanızı tavsiye ederim. Tılsımın içeriğinde kullanılan sabuna çeşitli işlemler yapılır.

Daha sonra o sabun aşık edilmek istenen kişiye verilmeli ve kullanması sağlanmalıdır. Sabunu kullanmasıyla birlikte o kişi artık size daha fazla ilgi duymaya başlayacaktır. Sabun büyüsü nasıl yapılır cevap bulduktan sonra, artık etkilerinin neler olduğuna bakabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Etkileri Neler?

Sevgili kardeşler, sabun büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir medyum kesin edecek diyemez. Çünkü hiçbir büyünün garantisi yoktur. Büyüde kullanılan malzemelerin doğru olması, seçilen medyumum gerçek olması, büyüden sonuç almak için yeterli olacaktır.

Sabun büyüsü bittikten sonra etkileri yavaş yavaş görülmeye başlanır. Etkiler büyüden 1 hafta sonra görülmeye balar. Tamamen görülmesi yaklaşık 1 ayı alır. Süre daha da uzayıp kısalabilir. Peki, sabun büyüsü yapıldıktan sonra etkiler aşama aşama olarak nasıl görülür.

 * Sevdiğiniz kişinin düşüncelerinde değişiklikler meydana gelir. Kullandığı sabunla aslında yenilenir. Düşünceleri size yönelik olmaya başlar. Her yaptığı işte düşündüğü ilk şey siz olursunuz.

 * Sabun büyüsünde etkiler yavaştan görülür. İlk olarak karşıdaki kişinin hayal dünyasında değişimler olur. Yeni düşünceler kişiyi farklı bir anatomiye sürükler. Dünya görüşünde değişimler başlar.

 * Sonraki aşamada size ilgi duymaya başlar. Aklına istemsizce 1-2 kez gelirsiniz. Bu devamlı olmaya başlar. Aklında her zaman siz yer edinmeye başlar. Size yönelik hayalleri çoğalır.

 * Dalgınlaşır. Etrafını göremez hale gelir. Bu iyi anlamda olur. Göremez hale gelmesi, aşk anlamında göremez şeklinde açıklanabilir. Aşk düşüncesi siz olmaya başlarsınız. Sizinle mutlu geleceğin hayallerini kurmaya başlar.

* Tetiğe basar ve yanınıza gelir. Kaybedecek tek şeyinin siz olduğunu düşünür. Size gelir. İlanen aşklar bu dönemlerde olur. Etki tamamen görülmeye başlamıştır.

 * Karşıdaki kişi eşiniz ise size dönecek ve size bağlı hale gelecektir. Daha mutlu olabilecek adımları birlikte atmaya başlarsınız.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Kardeşlerim, sabun büyüsü sadece bir amaçla yapılır. O da aşık etmek ve bağlamaktır. Bunun dışında zarar verme için yapıldığı söylenir fakat bu yanlıştır. Çünkü sabunun zarar verici özelliği yoktur. Temizleyici ürün olduğu için tazeler, yeniler. Sabun büyüsü neden yapılır konumuza daha detaylı indiğimizde kesinlikle anlayacaksınız.

 * Sabun büyüsünün yapılışı nedeni, sizi bırakıp giden ama hala seven sevgiliyi geri döndürmektir. Birlikteliğinizin daha güzel olacağına dair ona umut aşılamaktır.

 * Eşinizle aranızın daha iyi hale gelmesini saplamaktır. Eşinizle muhabbetinizin artmasını sağlar. Eşinizle aranızın çok güzel yapacağını büyü muhabbet büyüsüdür. Bunun detaylarına sayfamızda ulaşabilirsiniz. 

Sabun büyüsü birbirlerini seven ama çeşitli nedenlerle birbirlerinden ayrılmış olan kişileri tekrar bir araya getirmektir. Büyüyü yaptırmak amacıyla hocamızla danışabilirsiniz. 

Sabun Büyüsü Yapmak İstiyorum

Değerli kardeşlerim, sabun büyüsü yapmaya karar verdiniz. Sizi seven sevdiğinizle tekrar bir araya gelmek istiyorsunuz. Sabun büyüsü yapanlar nasıl sonuç alıyor diye merak ediyorsunuz. Öncelikle belirtelim ki kardeşlerim, niyeti temiz olan insan, büyüden nasibini alır. Yani sonuç alır. İstediği olur. Kötü düşünen insanlara insan büyü bulaşır.

Musallat, musalla taşına kadar peşini bırakmaz. Büyüyü yapmak istiyorum ama ne yapacağıma karar veremiyorum diyorsanız, size medyum hocalarla görüşmenizi tavsiye ederim. Görüşeceğiniz medyum hocanın sıradan olmamasına dikkat edin. Aşağıda bununla ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Günah Mıdır?

Sabun büyüsü, kötü amaçlarlar söylendiği gibi yapılırsa, günahtır. Ama burada amaç aşk olduğu için ve zarar vermediği için sözü alimlere bırakmak gerekir. Hocalarla görüşerek konu hakkında detaylı bilgi alınabilir. Ama belirtelim kardeşlerim, safi niyetle yapılmamış tılsımlar, dinimize göre günahtır. Peygamber efendimiz buna ilişkin sonsuz kabir azabı ve cehennemi işaret etmiştir.

Sabun Büyüsü Bozma İşlemi

Kötü amaçlı sabun büyüsüne maruz kaldıysanız, bunu bozmanın zor olacağını söyleyebiliriz. Sabun büyüsü bozma gerçekten uğraşılması gereken bir durumdur. İşlem muhakkak ehil medyum tarafından yapılmalıdır. İşini bilen medyumun büyüyü yapması halinde büyü işleminden sonuç alınabilir.

Aşık etme amacıyla yapılan sabun büyüsü bozma işlemleri de medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyum hoca sizlerden aldığı bilgiye göre büyü bozma işlemlerinin tümünü başlatmış olur.

Medyum Nasıl Olmalı?

Sabun büyüsü yaptıracağınız veya bozmak istediğiniz medyum nasıl olmalı, diyorsunuz. Size bunun hakkında şöyle sırlar verelim. Sevgili kardeşler, medyum aracıdır. Sizinle manevi alemin arasına giren kişidir. Medyum hocalar büyü yapma ve bozma işlemleriyle uğraşırlar. Sahip oldukları ilim sayesinde sizlere yardımcı olurlar. Hizmetlerini alacağınız medyumların özelliklerine dikkat etmelisiniz.

 * Kendini size nasıl tanıttığına dikkat edin. Hoş muhabbet birisi olup olmadığına, size olan ilgisine bakın. Samimiyetini anlayabilirsiniz.

 * Resmi olarak çalışmayan medyumların arttığını söyleyelim. Merdiven altı kişilere umutlarınızı kaptırmamak için lütfen konuda duyarlı olunuz.

 * Size yardım etme amacında olmalıdır. Bunun şöyle anlayabilirsiniz. Gidin ve gözlerinin içine bakın. İçindeki hüznü sezerseniz sorun yoktur.

Medyum hocamız tılsımları bozma konusunda ustalık mertebesine ulaşmış bir şahsiyettir. İsterseniz onunla irtibata geçiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ