7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Şans Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Şans Büyüsü Nasıl Yapılır

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır

Yaşamında uzun bir süredir talihsiz olaylar ile karşı karşıya kalan birçok kişi, şans büyüsü üzerinden yardım almaktadır. Zira kadim sırlarla dolu ve çok güçlü bir etkiye sahip olan bu tılsım, dualı işlemler ile yapılarak şanssızlıkları kırmaktadır. Oldukça kuvvetli ve etkili bir büyü olduğundan dolayı, günümüzde en çok tercih edilen yöntemler içerisinde yer alıyor.

Şans Büyüsü Nedir?

Eski kaynaklara bakıldığı zaman şans büyüsünün, ‘sitare büyüsü’ olarak da geçtiği görülüyor. Hayatının yeniden olumlu yöne doğru çevirmek isteyen ve arzuladığı şeylere kavuşmayı isteyen insanların yaptırdıkları tılsım olarak şans büyüsü nedir sorusunun cevabı oluyor. Özellikle eski zamanlarda saray çevresi ve tüccarların yaptırdığı büyü, insanların hayatlarının yeniden düzene girmesine olanak tanımaktadır.

Şans Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşamalı bir şekilde gizli yöntemler ile ele alınan şans büyüsü nasıl yapılır sorusuna karşı, bunun tamamen gerçek medyumlar tarafından ele alındığını söylemek mümkün. Çünkü çok ciddi bir tesire sahip olan bu büyü, aynı zamanda başka varlıklar ve vefk üzerinden uygulanmaktadır.

– Öncelikle siyah bir kalem ve A4 temiz bir kağıda ihtiyaç duyulur.

– Ardından Kağıt içerisine tılsımlı sözler söylenir; dualar ve Esma-ül Hüsna okuması yapılır.

– Daha sonra kağıt ikiye katlamak suretiyle ateşle yakılarak külleri alınır.

– Ardından bu küller avuç içine üflenerek boşluğa savrulur.

Bu işlemlerin temel amacı kişinin şanssızlık ve talihsizliğinin savrulup gitmesi için ele alınır.

Şans Büyüsünü Kimler Yapar?

Şans büyüsü kontrol edilmesi gereken çok güçlü bir tılsımdır. Kadim çağlardan günümüze ulaşmış bu önemli tılsım için şans büyüsünü kimler yapar sorusuna, doğuştan yetenekli gerçek medyumların ele alması gerektiğini söylemek mümkün. Aksi takdirde çok ciddi problemler ile karşı karşıya kalınabilir.

Şans Büyüsünün Etkileri

İnsanın hayatındaki pek çok alana olumlu etki yapan şans büyüsü, kişiye hayatta yeniden doğmuş gibi hissettirir. Maddi ve manevi yeniden şansın açıldığını hisseden kişiler, şans büyüsünün etkileri sayesinde kapıların bir bir açıldığını görür.

– Sürekli olarak ters giden işler yeniden düzene girmeye başlar.

– Şans büyüsü sayesinde kişi çevresindeki insanları ikna etmeye başladığını görür.

– Özel hayatında çok daha güzel günler yaşamaya başlar.

– Ticari hayatta önemli başarılar elde edilir.

– Yaşanan tüm sıkıntılar kısa bir süre içerisinde son bulur.

Şans Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Yaşamlarındaki sorunlardan kurtulmak ve bir an önce yeniden mutlu hayata dönebilmek için, insanlar şans büyüsü ne zaman etki eder merak ediyor. Şans büyüsü yapıldıktan sonra 7. gecenin ardından 8. gün etkisini göstermeye başlar. Bir anda hayatının değişmeye başladığını gören kişiler, bunu özel ya da sosyal ve iş yaşamında görmeye başlar.

Şans Büyüsü Bozulur mu?

Hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren şans büyüsünün bozulmasını kimse istemez. Ancak yine de şans büyüsü bozulur mu sorusunun cevabını birçok insan öğrenmek istiyor. İnsanoğlu sonuçta meraklı bir varlıktır ve bu büyünün bozulup bozulmayacağını bilmek ister. Şans büyüsü bozulur ve bunu birkaç farklı yöntemi vardır. Özellikle gerçek bir medyum tarafından büyü bozma duası okunarak, şans büyüsü belirli bir süre içerisinde kırılabilir.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Şans Büyüsünün Süresi

Yaşamlarındaki talihsizlik ve şanssızlıklardan bu tılsım ile kurtulan pek çok kişi, bu etkinin ne kadar süreceğini merak etmektedir. Doğuştan yetenekli ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen tecrübeli bir medyum hoca ile yapılan şans büyüsünün süresi, dışarıdan herhangi bir müdahale olmadığı sürece hayat boyu devam eder. O yüzden pek çok insan şans büyüsü için gerçek medyum hocalara danışmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ