7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyüler Çok mu?

  • Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyüler Çok mu? için yorumlar kapalı
Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyüler Çok mu?

Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyüler Çok mu?

Yedirilerek içirilerek yapılan büyüler çok mu? Konusunda araştırma yapıyor olabilirsiniz. Büyüler sıklıkla başvurulan uygulamalar arasında yer almaktadır. Gerçek hayatta başaramadığınız ve elde edemediğiniz birçok güzel gelişmelerin olması için büyülerden faydalanılır. Yapılan büyülerin bazıları yiyecek ve içeceklere karıştırılması gerekebilir. Mesela okunmuş ve büyülenmiş olan şeker ya da tuzun gıdalara karıştırılarak kişilere yedirilmesi ve içirilmesi gerekebilir.

Farklı birçok büyüde bu uygulama geçerlidir. Sıklıkla tercih edilen aşk büyüsünde karşınızdaki kişinin size aşık olması için bazı gıdaları ona yedirmeniz söz konusudur. Eğer işinde uzman bir medyum yardımı alırsanız büyük ihtimalle de sonuç istediğiniz gibi olacaktır. Bağlama büyülerinde de sevdiğiniz kişinin size bağlı olması için ona bazı gıdaları yedirmeniz gerekir.

 

Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyüler Hangileri?

Farklı isteklere ulaşmak için birçok büyü yapılmaktadır. Bu büyülerin yapılış şekli değişiktir. Bazıları kişinin fotoğrafı kullanılarak yapılır. Bazıları farklı bakliyatlarla yapılmaktadır. Kimisinde ise ip, sicim, gül, mum gibi nesneler kullanılır. Kimisinde ise okunmuş olan gıdaların yemeklere karıştırılması gerekmektedir. Yedirilip içirilen büyüler arasında şunlar yer almaktadır:

  • Aşk büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Muhabbet büyüsü
  • Evlilik büyüsü
  • İkna büyüsü
  • Soğutma büyüsü
  • Kısmet açma büyüsü
  • Sevgi büyüsü

Görüldüğü üzere yedirilerek içirilerek yapılan büyüler çok mu diye incelediğimizde birbirinden farklı büyü türleri ile karşılaşmaktayız. Öncelikle hangi büyüyü yaptıracağınıza karar vermeli ve bunu medyum hocanıza iletmelisiniz. Ona uygun olan büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

 

Yedirilerek İçirilerek Yapılan Büyülerin Sonuçları

Farklı büyülerden istediğiniz sonuçları elde etmek için öncelikle gerçek ve işinde uzman medyum seçiminde bulunmak gerekir. Sonrasında içinde bulunduğunuz durumu ona net olarak anlatmalısınız. Size uygun büyünün hangi şekilde yapılacağı konusunu medyuma bırakmanız gerekir. Onun sizi yönlendirmesiyle gerçek sonuca ulaşabileceksiniz.

Yedirilerek içirilerek yapılan büyüler çok mu? Bu büyülerin oldukça fazla olduğu bilinir. Önemli olan büyü yapılacak kişinin haberi olmadan bunun yapılmasıdır. Sonrasında büyünün tutması için gerekli olan süreyi sabırla beklemeniz gerekir. Süre dolduğunda büyünün amacına ulaştığını görürsünüz. Böylelikle yedirilip içirilen büyülerden sonuç alabilirsiniz. Büyü yapılan kişide ortaya çıkacak olan değişiklikler sizin amacınıza ulaştığınızı gösterecektir.

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ