7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yumurta İle Yapılan Aşk Büyüsü

Yumurta İle Yapılan Aşk Büyüsü

Yumurta büyüsü, aşk hayatlarını düzene sokmak isteyenler tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Aşk ve sevda gibi konularda yumurta büyüsü en etkili büyü olarak dikkat çekiyor.

Yaşamınızda ciddi değişiklikler oluşturmak, aşk yaşamınızı kökünden değiştirmek istiyorsanız yumurta kullanarak aşk büyüsü yapabilirsiniz.

Yumurtayla Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aile hayatlarını düzene sokmak, mutlu bir birliktelik yaşama isteğinde olanlar yumurtayla aşk büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar. Bu büyü evli kişiler için yapıldığı gibi bekar insanlar için de yapılabiliyor.

Büyünün ana malzemesi yumurta olduğu için gerekli rituelleri bilmek şartıyla herkes tarafından yapılabilir. Burada dikkat edeceğiniz husus, büyüyü yaparken ulvi varlıklardan yardım istiyorsunuz. Dileğiniz ve isteğiniz oluşurken, hüddamın size de musallat olacağını bilmelisiniz.

Yumurtayla Aşk Büyüsü Yapanlar

Basit malzemelerle ve ritüelle büyünün yapıldığını zannedenler, kendi başlarına yaptıklarında büyük hüsranlara uğruyorlar. Çünkü, büyü her ne kadar kolay gibi gözükse de kara büyüler sınıfına da giriyor. Uygulamanın her aşamasının iyi planlanması, niyette salih ve samimi olunmalıdır. Başvurulan hüddamın etkisine girmemek için ilim irfan sahibi olunmalıdır.

Cinni varlığın etkisine ve musallatına maruz kalmamak için yumurtayla aşk büyüsü yapanlar havas, hüddam ve Kuran ilmine kendilerini adamış kişilerdir. Yeterli bilgi ve deneyime sahip değilseniz gerçek medyum yardımıyla büyüyü yapmaya kalkın.

Yumurtayla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uygulaması kolay ve ama etkili bir büyü isteyenler, yumurtayla aşk büyüsü nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Bu konuda sosyal medyada ve internette birçok bilgi bulunuyor. Bu bilgi kirliliği altında insanların kafası karışıp, bu bilgilerle büyüyü yapmaya kalkıyorlar.

Eksik veya yanıltıcı verilen bilgilerle yapılan büyüler ya tutmuyor ya da yapan kişiye kötülük olarak geri dönüyor. Böyle bir duruma düşmek istemiyorsanız özel yeteneklere sahip, yıllarına astronomi ve ilime adamış gerçek ve güvenilir medyum yardımı alabilirsiniz.

Aşk büyüsünü evde tek başınıza yapmaya kararlıysanız gerekli malzemeleri tam olarak hazırlamalı ve aşamaları dikkatle yerine getirmelisiniz.

Aşk büyüsü için gerekli malzemeler; bir adet bıldırcın yumurtası (büyüyü etkili kılacak hüddam bıldırcın yumurtasını çok sevdiğinden özellikle bıldırcın yumurtası seçmelisiniz.)

Aşk Büyüsü işleminin I. Aşaması

Sessiz, gürültüden ve insanlardan uzak bir oda seçmelisiniz. Odanın ne çok karanlık ne de aydınlık olmamasına dikkat edin. İsterseniz bir mum yakarak odayı loş hale getirebilirsiniz. Yere diz çökmek veya ayakta durmak size kalmış.

Yumurtayı sağ avucunuza alıp, niyetinizi zihninizden ve kalbinizden geçiriyorsunuz. Tefekkür yapar gibi, gözleriniz kapalı 7 defa “ Ya Hüddam Garaminar Efendi” şeklinde kısık sesle çağrı yapıyorsunuz. Yedinci çağrının sonunda aşağıdaki sözleri söylüyorsunuz;

“Ey Hüddam Garaminar Efendi, bahtına düştüm. Bana yardımcı olabileceğini bildiğim için başka kapıları kapatıp, sadece senin kapına geldim. Bütün varlığınla ve kudretinle destekçim ol. Bana yapılabilecek bütün zulümleri ortadan kaldır. Karşılaşabileceğim bütün sıkıntıları tamamen bertaraf eyle. Varlığının şanı elbette büyüktür. Varlığının şanı ile bütün görevli varlıklar içerisinde başköşeyi kapan hüddamlardan birisin. Şimdi derdimi dinle, kalbime vakıf ol, içimdeki yaraları onarabilmek için elinden gelen her şeyi yap. Beni kısa zaman içerisinde kalbimin istediği aşka kavuşturup muradımın gerçekleşmesi huzuru ile mükâfatlandır. Eğer bunu yapabilirsen, ömrüm boyunca sana minnettar kalırım ve bıldırcın yumurtasını daima senin huzuruna sunarım. Görevini yap ve ifa et bu işi.”

Aşk Büyüsü işleminin II. Aşaması

Yumurtanın üzerine çağrı sözlerini söyledikten sonra vakit kaybetmeden yumurtayı toprağa gömmeniz gerekiyor. Herhangi bir canlının kazara yumurtayı bulmaması için en az yarım metre derinliğe gömmeye çalışın. Çünkü büyünün tutması için yumurtanın sürekli olarak toprak altında kalması gerekiyor. Daha sonra rutin hayatınıza dönüp, büyünün etkisini göstermesini bekleyebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz