7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

3 Günde Aşık Etme Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • 3 Günde Aşık Etme Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
3 Günde Aşık Etme Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Hz. Âdem’den günümüze kadar insanlar sevginin ve aşkın peşinde koşmuştur. Tarih ve kitaplar, aşk hikâyeleriyle doludur. Sevgi ve aşkı bulup, ömrünce yaşayanlar gibi, aşkın peşinde ömrünü tüketenler de bulunuyor.

3 günde aşık etme büyüsü nedir ve nasıl yapılır, Aşkı bulmak, yaşamak kadar onu yitirmemek ve elde tutmak da önemlidir. Her insan aşkını ve sevgisini üst düzeyde tutamıyor. Ya sevgi tükeniyor ya da sevdiğine kavuşamıyor. Bu gibi durumlarda aşk büyüleri devreye giriyor.

Aşk Büyüsü Nedir?

Eşleriyle sorun yaşayanlar veya platonik aşka tutulanlar çözüm aradıklarında karşılarına aşk büyüsü çıkıyor. Bu durumda aşk büyüsü nedir sorusu akıllarına takılıyor. Ayrılma aşamasına gelmiş, sevgileri azalmış, karşıdakinin de kendisini aşkla sevmesi için durumlarda yapılan bir işlemdir.

Aşk büyüleri, gerçek medyum ve hocalar tarafından yapılan çalışmalardır. Yapılan kişide olumsuz sonuçlar doğurmadığı, zarar vermediği için ak büyüler sınıfına giriyor. Aşk büyüsü yapılan kişide duygu yoğunluğu oluşur. Büyüyü yaptıranı sürekli düşünmeye başlar ve birlikte olma arzusu ağır basar.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin kendisine aşkla bağlanmasını isteyenler aşk büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar. Sevginin azaldığı, tartışmaların ve ayrılıkların yaşandığı durumlarda öncelikle bu yola başvuruluyor.

Bu büyüye başvuranların amacı, sevdiği kişinin kendine sevgi ve muhabbetle bağlanmasıdır. Bu nedenle olumsuz düşüncelerin değiştirilmesi amacını güderler. Büyü sayesinde, partnerlerinin bilinçaltına aşklarının tekrar filizlenmesi hissini gönderirler.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyülerinin birçok çeşidi ve yapılma yolu bulunuyor. Medyum ve hocaların genellikle tatbik ettikleri aşk büyüsü çeşitleri aşağıda listelenmiştir. Büyülere dikkat ederseniz, hangi materyalle yapılmışsa, büyüye o materyalin adını verildiğini görebilirsiniz.

1- 41 Karabiber

2- Nohut büyüsü

3- Kırmızı mum

4- İp ve düğüm büyüsü

5- Tuz, tahta kaşık, sabun, kâğıt ve kalemle yapılan bağlama büyüleri

6- Bez yakarak yapılan aşk büyüsü

7- Fotoğraf veya resimle yapılan aşk büyüsü

8- Papaz büyüsü

9- Adet kanı büyüsü

Aşk Büyüsü Yapanlar

Aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu konuda uzman ve bilgili aşk büyüsü yapanlar bulmalısınız. Büyüler her ne kadar iyi niyetli olarak görünse de yanlış ve bilinçsiz yapıldığında olumsuz sonuçlar doğabiliyor. Bu nedenle ehliyetsiz ve deneyim sahibi olmayan kişilere yaptırmaktan kaçınınız.

Güvenilir ve gerçek medyumlar özel yeteneklere ve bilgi donanımına sahiptirler. Yaptıracağınız büyünün etkileri ve sonuçları konusunda sizi aydınlatıyorlar. Yaptıracağınız büyü basit gibi görünse de uygun vakti ve özel tılsımları bulunuyor. Bu nedenle hiçbir medyum size bir günde aşık etme büyüsü yapacaklarını söylemezler. Sevgi ve enerji yoğunluğunuzla birlikte, en uygun zamanı bulmaya çalışırlar. Vefk hazırlamak ve ritueli tamamlamak için en uygun vaktin oluşmasını beklerler.

Aşk büyüsünün olumlu etki göstermesi için medyuma istediği bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde vermelisiniz. Büyü yaptıracağınız kişinin adı, doğum tarihi, varsa fotoğrafı, anne adı ile sizin adınızı eksiksiz olarak vermelisiniz. Kişinin fotoğrafı olmasa bile diğer bilgilerle de büyü yapılabiliyor.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişinin fotoğrafına sahipseniz, fotoğrafla aşk büyüsü nasıl yapılır düşüncesi taşıyabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken husus, fotoğrafın dijital değil, kâğıda basılı olmasıdır. Hüddam ilmi konusunda ve çağırmada yeterli bilgiye sahip değilseniz bu büyüye kalkışmayınız. Çünkü ayin sırasında “Hüddam Zargon Efendi”yi çağırıyorsunuz. Hüddam Zargon, fotoğrafla aşk büyüsünün cinidir.

Kimsenin olmadığı loş bir odaya geçin. Diz üstü çöküp, fotoğrafı iki elinizle tutun. Yedi defa “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime âşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık” sözünü söyleyin.

Bu arada aşık olmasını istediğiniz kişinin görüntüsünü zihninizde canlandırın. Büyünüzün niyetini ve amacını kalbinizden geçirin. Fotoğrafı içe doğru katlayıp, kimsenin bulamayacağı bir yere saklayın. Gerisini hüddam halledecek ve kişinin düşüncelerini yönlendirecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ