7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor?

  • Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor? için yorumlar kapalı
Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor?

Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor?

Aşk celbi ne demek? Aşk celbi nasıl yapılıyor? Merak edip araştıranlar için bu yazımızda bilgiler paylaşacağız. Aşk celbi, insanların aşk hayatlarında yaşadıkları sorunları düzeltmek için yapılan bir uygulamadır. Çoğu zaman sevgililerin ya da eşlerin aşk hayatında sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunlarda ilişkilerini ya da evliliklerini bitirmemek ve ayrılmamak için bu kişiler medyum hocalara başvururlar. Medyum hocalar da bu kişilerin sorunlarının ortadan kalkması için onlara aşk celbi yapmaktadır.

Aşk celbinin etkisi sayesinde ayrılma aşamasına gelinmiş ilişkiler ya da evlilikler kurtarılmaktadır. Her ne kadar genç yaştaki aşıkların başvurduğu bir yöntem olsa da neredeyse her yaş grubundan insan ilişkilerini ve evliliklerini kurtarmak için bu ritüele başvurmaktadır. Ancak aşk çelebinin yapılmaması gereken kişiler de vardır. Aşk celbinin caiz olmadığı kişiler arasında doğuştan engelliler, son 1 ay içerisinde evinden cenaze çıkanlar, din adamları ve din ile uğraşan kişiler bulunmaktadır.

Aşk celbi yaptırmak isteyen pek çok kişi celp kelimesinin anlamını da merak etmektedir. Celp, davet etmek anlamına gelmektedir. Bu uygulamada aslında kişi sevdiğini kendine çağırmaktadır. Celp işleminde kişinin isteğinin acil olup olmadığı önemlidir. Eğer birine muska ya da büyü yaptırılmışsa ya da kişinin üzerinde musallat varsa bunlardan kurtulmak için de celp yaptırmak mümkündür.

Aşk Celbi Nasıl Yapılır ve Yaptırılır?

Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor?

Aşk Celbi Ne Demek? Aşk Celbi Nasıl Yapılıyor?

Aşk celbi nasıl yapılır ve yaptırılır? Sorusunu sizler için yanıtlayacağız. Aşk celbi yaparken ya da yaptırırken ilk önce kişinin niyetini belirtilmesi gerekir. Aşk celbi ne niyet üzerine yapılacaksa o niyet yüksek sesle söylenir ve ardından abdest alınır. Kişi abdest aldığı esnada niyetini en az 5 kere tekrar etmelidir. Daha sonra kişi yönünü kıbleye doğru dönmelidir. Aşk celbini kim yapacaksa o kişi eline bir kağıt almalı ve bu kağıdın üzerine de mavi mürekkepli bir kalem ile mezcelin, turanin ve tetlihin kelimelerini yazmalıdır. Tılsımlı sözcüklerin yazıldığı bu kağıdın arka kısmına da yapan kişinin adı ve aşık edilmek istenen kişinin adı yazılır. Bu işlemi tamamladıktan sonra kişi yaptığı celbi yatağın altına koymalı ve bu celp ile 7 gün boyunca uyumalıdır. Celp kişiye özel yapıldığı için başka kişilere etki etmemektedir.

Aşk celbini kişi evde kendisi yapabileceği gibi medyum hocalardan yardım alarak onlara da yaptırabilir. Her büyü çeşidinde olduğu gibi aşk celbinin de etkili sonuç vermesi için medyum hocalara yaptırılması daha doğru olacaktır. Bu işlem bir büyü değildir ve bu yüzden de hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Medyum hocalar aşk celbini hazırlarken yaptırmak isteyen kişilerden gerek duydukları bütün kişisel bilgileri alır ve 7 gün boyunca çalışma yapmaktadır. Daha sonra celbi tılsım haline getirerek kişilere verir.

Aşk Celbi Ne Zaman Etki Eder?

Aşk celbi nedir? Aşk celbi nasıl yapılıyor? Sorularını yanıtladıktan sonra da aşk celbi ne zaman etki eder? Merak eden kişiler için açıklamalarda bulunalım.

Aşk celbi ortalama olarak 15 ila 90 gün arasında etki etmektedir. Zaten aşk celbinin hazırlanması yaklaşık olarak 15 gün sürmektedir. Örneğin Behettiye duası ile yapılan aşk celbi etkisini kısa sürede göstermeye başlamaktadır. Bu ritüelin başarı oranı ise yüzde 95’dir.

Aşk Celbi Neden Yapılır?

Bu yazımızda son olarak da aşk celbi neden yapılır? Bir de bu soruya cevap verelim.  Çoğu zaman kişiler sevdikleri tarafından seçilmemekte ve bu yüzden de aşk acısı çekmektedirler. Bu nedenden dolayı da bu kişiler aşk celbi yaptırmak için medyum hocaların kapısını çalmaktadırlar.  Kısa sürede etkisini gösteren bu ritüel pek çok kişinin mutluluğu yakalamasına sebep olmaktadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ