7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşık Etme Büyüleri

  • Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşık Etme Büyüleri için yorumlar kapalı
Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşık Etme Büyüleri

Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşık Etme Büyüleri

Platonik aşıkların yaptırdığı aşık etme büyüleri iki çeşittir. Birincisi sizi hiç tanımayan birine duyduğunuz aşk ve o kişinin sizinle tanışabilmesi ve size karşı aşk hissetmesi için yapılan aşık etme büyüsüdür. İkincisi ise tanıdığınız ama çok samimiyetiniz olmayan veya uzaktan görüp ara sıra karşılaştığınız birisine duyduğunuz aşk ve o kişinin size aşık olması için yapılan aşk büyüsüdür.

Her iki durumda da aşk büyüsünün ortak noktaları vardır ancak birbirinden farklı uygulamalarda içermektedir. Hiç yüz yüze tanışmadığınız ve bir araya gelmediğiniz biriniz size aşık olması için o kişinin zihninde yer edebilme yani bir takım telepatik uygulamalar kullanılmaktadır. İki kişiyi birbirine çekecek bağlayacak olayları ve karşılaşmaları yaratacaktır.

 

Fotoğrafla Aşık Etme Büyüsü- Platoniği Aşık Etme – Büyüyle Aşık Etme

Platonik aşıkların yaptırdığı aşık etme büyüleri arasında yukarıdaki paragrafta anlatılan telepatik uygulamaların yanı sıra başka uygulamalarda vardır. Eğer aynı ortamdaysanız; örneğin aynı iş yerindeyseniz ara sıra karşılaşmışsınız fakat sizi fark etmediyse veya farklı ortamlarda bir araya geldiyseniz ve hatta sohbet bile ettiyseniz ancak gönül ilişkisi oluşturacak bir ortam meydana gelmediyse bazı farklı bir büyüsel uygulamalar kullanılır.

Bunun için en çok sık kullanılan fotoğraflı aşık etme büyüsüdür. Erişilebiliyorsa o kişinin fotoğrafı elde edilir. Sosyal medya hesapları kullanılarak gerek farklı yöntemlerle o kişinin fotoğrafının çıktısı alınır. Platonik aşıkların yaptırdığı aşık etme büyüsü fotoğraf üzerinden yapılır. Bu Sayede o kişinin zihninde yer edersiniz ve akışta olan olaylar sizi Sürekli bir araya getirmek üzerine kurgulanır. Bir araya çekildikçe de aranızda samimiyet ve karşılıklı aşk duygusu gelişmeye başlar.

 

Birine Platonik Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın? – Platonik Aşkı Elde Etmenin Yolları

Birine platonik aşık olduğunu anlamanın en iyi yolu sürekli onu düşünmek her gün en az birkaç kere onu düşünmektir. Onu görme isteği ve onunla vakit geçirme isteği oluşur.

Platonik aşkı elde etmenin yolları telepatik yöntemlerden geçer. Uzman medyumlar bu durumda yararlanarak aşk büyüleri yapmaktadırlar. Platonik aşıkların yaptırdığı aşık etme büyüleri tüm aşk büyüleri gibi oldukça etkili büyülerdir.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ