7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır

Voodoo büyüsü, Türkiye’de sıklıkla adı duyulan ama pek kullanılmayan büyülerdendir. Afrika kıtası çıkışlı bir büyüdür. Bu büyüde oyuncak bebek kullanılıyor. Son derece tehlikeli bir büyü olduğu için gerçek medyum tarafından yapılması gerekiyor. Voodoo büyüsü hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü, hedefteki kişiye ciddi zararlar vermek, hatta canına kastetmek için kullanılan bir büyü çeşididir. Büyünün kaynağı Afrika kıtası, ülke ise Etiyopya’dır. Bu ülke insanı, gittiği ülkelere bu büyüyü de götürmüştür.

Büyüde kullanılan obje, oyuncak bebektir. Bebek üzerinden, kişiye zarar verme işlemleri yapılıyor. Afrika’da ve diğer ülkelerde geçmiş çağlardan beri kullanılan büyü, ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır.

Voodoo Büyüsü Yaptıranlar

Kıskançlık, öfke, nefret, intikam gibi olumsuz duygulara sahip olanlar voodoo büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

1-Aynı kişiye âşık olanlar,

2-İş, okul, aile, arkadaşlık çevresinde alay konusu olanlar,

3-Kavga, tartışma gibi konularda yenik ayrılanlar,

4-Sosyal çevrede geri planda kalıp kıskançlık nöbetine yakalananlar, hedefteki kişiye bu büyüyü yaptırarak zarar görmelerini amaçlıyor.

Voodoo Büyüsü Yapanlar

Voodoo büyüsü, vefk hazırlayarak ya da havas, hüddam ilimleriyle yapılan bir büyü değildir. Afrika çıkışlı ve ibrani destekli olduğu için, yurt dışında özel eğitimler alınarak yapılan büyüdür. Bu nedenle, her medyum veya hoca tarafından yapılan büyülerden değildir. Voodoo büyüsü yapanlar uzun yıllarını bu büyüyü yapan kişilerin yanında geçiriyorlar. Yeterli bilgi ve deneyim sahibi olduktan sonra bu büyüyü yapmaya başlıyorlar.

Voodoo büyüsü yaptırmak istiyorsanız, bu konuda yeterli deneyime sahip gerçek ve güvenilir medyum yardımı almalısınız.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü, kişiye özel yapıldığı için, ritüelleri değişkenlik gösterebiliyor. Çünkü, hangi amaçla büyüyü yaptırmak istiyorsanız ona göre hazırlık yapılıyor. Sakat bırakma, yatağa düşürme, onulmaz hastalığa yakalanma, hatta ölüme sürüklenme gibi etkileri bulunuyor. Hangi amaç için yaptırmak istiyorsanız bunu açıkça belirtiyorsunuz.

Büyü için, genellikle bez bebek kullanılıyor. Çünkü, bu büyünün ana malzemeleri bebek ve iğnedir. İsteğiniz doğrultusunda, medyum bebeği tılsımlarla ve dualarla hazırlıyor. Büyünün istenen etkiyi göstermesi ve hedefteki kişiyi etkilemesi için verdiğiniz bilgiler tam ve doğru olmalıdır. Bunun için;

*kişinin tam adı-soyadı,

*doğum yeri-tarihi,

*anne adı,

*varsa özel bir eşyası gerekiyor.

Medyum verilen bilgiler ve istek doğrultusunda bebeği hazırlıyor. Size de hangi tılsımları söyleyeceğinizi söylüyor. Büyüyü nasıl uygulayacağınızı anlatıyor.

Voodoo Büyüsü Etkileri

Büyü son derece etkili ve kuvvetli büyülerdendir. Doğru şekilde hazırlandığında, ilk iğneyi batırdıktan sonra kişide etkisini gösteriyor. Büyünün etkilerini şöyle sıralayabiliriz;

-Bebeğin hangi bölgesine iğneyi batırırsanız, hedefteki kişinin o bölgesinde de nedensiz ve tarifsiz bir sancı oluşuyor.

– Kişinin normal hayat düzeni bozulmaya başlar.

– Kişi devamlı davranış bozuklukları sergilemeye, çevresinden şüphelenmeye başlar.

-Uyku düzeni bozulur, gece kâbusları sıklaşır.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Vücudunda nedensiz ve tarifsiz ağrı hissedenler, anlık duygu patlamaları yaşayanlar, hayat düzeni bozulanlar vodoo büyüsü nasıl bozulur diyerek bir medyuma başvurmalıdırlar. Gerçek ve güvenilir medyumlar son derece tehlikeli ve kişiye zarar veren bu büyüleri yapmıyorlar. Fakat bu büyünün nasıl bozulacağını çok iyi biliyorlar.

Medyum öncelikli olarak, bir koruma büyüsü yani vefk hazırlayarak, bu büyünün etkisinden sizi kurtarıyor. Büyünün gücüne göre muska da hazırlanabiliyor. Vefki veya muskayı üzerinizde taşıyarak, büyünün etkisini hissetmiyorsunuz.

Medyum, ruhsal olarak da rahatlamanız ve büyünün etkisinin tamamen yok olması için okumanız gereken sure ve ayetler veriyor. Bunlar;

*Ayet-el Kürsi

*Nas Suresi

*Felak Suresi

*Fatiha Suresi

*Rahman Suresi

*İhlas Suresidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ