7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kabak Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kabak Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kabak Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler, aradığı aşkı bir türlü bulamayan, doğru kişiyle karşılaşmayan, bir süre flört etse bile tamamına erdiremeyen, sürekli bir pürüzle karşılaşan kişilere çare niteliğindedir. Platonik aşık olunması durumunda, ya da beğenilen kişinin sizi fark etmesi için sevgi büyüsü özelliği de taşıyan kabak büyüsüne başvurulur. Bu makalede kabak büyüsü hakkında bilmeniz ve dikkat etmeniz gerekenler açıklanmıştır.

Kabak Büyüsü Nedir?

Sevgi, aşk, muhabbet yaşayacağınız birinin olması, sevmek ve sevilmek, ilgi ve değer görmek, huzurlu hissetmek hayatta belki de en değerli duygulardır. Karşılıksız aşk yaşayan kişilerde özellikle oldukça etkilidir. Kabak büyüsü, beğenilen kişiye kendini fark ettirmek ve derin bir bağ kurmak için yapılır. Bunun yanı sıra, birbirini tanıyan ve seven fakat türlü nedenlerde kavuşamayan, istenmedik biçimde ayrılmak zorunda kalmış kişiler üzerinde etkilidir.

Kabak büyüsü, kişilerin sevdiği kadını veya erkeği elde etmesine vesile olur. Kabak büyüsünün yarattığı sevgi gerçek ve doğal bir sevgidir. Kişinin kalp çakrası dengelenir ve harekete geçirilerek aktive edilir. Foton sinyali ile telepatik olarak belirlenen kişi ile bağ kurulur. Bu aktivasyon çalışması ile iki kalp dengelenir ve birbirini hisseder. Birbirlerine olan sevgi katsayıları artar. Kabak büyüsü nedir, kalplerde sevgi frekansını arttıran, sevilen kişiyi elde etmeye yarayan bir büyüdür.

Kabak büyüsünde dikkat edilmesi gereken husus, büyü yaptığın kişi tarafından kabak toplanarak büyü yapımında o kabağın kullanılmasıdır. Öyle bir imkan yoksa medyuma referans verilerek Medyum tarafından da toplanabilir. Ancak bu sefer farklı işlemler yapılması gerekir, kişinin niyetine kişinin adını içeren bir niyetle medyum tarafından işlenir.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Balkabağı ile yapılan türünde kabağın üstü tepesinden dairesel olarak yani köşesiz biçimde oyulur. Kabak büyüsü için dairesel olması sevginin sonsuzluğunu ve devamlılığı sembolize eder. Köşeli olursa devamlılık kesintiye uğrar. Bu yüzden yuvarlak, elips, oval gibi şekiller tercih edilir. Tepeden kesildikten sonra kabağın içi oyulmalıdır. İçindeki çekirdekler çıkartılır. Bir tane çekirdeğin kalmaması büyünün akıbeti için çok önemlidir. Uzman bir medyum tarafından yardım alınarak bu büyün yapılması etkisini arttırmak için tercih edilir.

Kabak büyüsü nasıl yapılır, büyüsel işlemlerden önce bazı arındırma işlemleri yapılır. Buradaki maksat hem mekanı hem de büyü yaptıran ve yapan kişileri enerjisel olarak arındırmaktır. Büyü yapılmadan öncesi, büyünün yapılışı esnası ve büyünün yapıldıktan sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle büyünün yapılacağı ortamda enerjisel mekan temizliği yapılır. Hava, su ve ortam temizliği yapılıp mekan kötü enerjilerden arındırıldıktan sonra büyüye başlanır. Mekan, arındırıldıktan sonra büyü yapımı işlemine geçilir. Büyü yaptıran kişi tarafından toplanan kabağı, uzman medyum veya hoca tılsım işlemi uygular.

Kabak Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kabağa uygulanan tılsımdan sonra ritüel malzemeleri hazırlanır. Bunun için kişiye ait saç teli bulundurulur. Hem büyü yaptıran hem de büyü yapılan kişinin saç teli birbirine temas edecek biçimde konur. Bir muska yazılarak Hüddam Efendinin yüzü suyu hürmetine mühür basılır. Büyünün tekraren 99 kere telkin edilir. Bu sayı bazı durumlarda 77, 88 ve 99 şeklindedir. Muska, balkabağının içine atılır. Kabağın kesilen bölgesinden içeri muska atılıp mühürlendikten sonra ağzı kapatılır. Kabak sicim yardımıyla bağlanır ve 7 gün boyunca bekletme işlemi yapılır. Bu esnada 7 gece boyunca medyum tılsımlı dualar okur.

Kabak büyüsü sonuçları itibariyle sevilen kişi elde edilir, kavuşamayan aşıklar veya platonik aşk duygusu içinde olanlar sevgilerine karşılık bulur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz