7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

  • Kara Büyü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü nasıl bozulur? Sorusu pek çok kişinin ilgiyle merak ettiği bir konudur. Kara büyü çok tehlikeli bir büyü olmasına rağmen günümüzde de çok sık tercih edilmektedir. Eski çağların en kuvvetli ve büyücüler tarafından en çok uygulanan büyüsü olan kara büyü aşık etme amacıyla yapılabildiği gibi kişilere zarar vermek adına çok daha farklı amaçlar ile de yapılabilmektedir.

Bilindiği üzere büyüler ak büyü ve kara büyü olmak üzere ikiye ayrılır. Kara büyüler yapılan kişilere ciddi sıkıntılar verir. Öyle ki ölümle sonuçlanan vakalar dahi bulunmaktadır. Bu sebeple de fark edildiği anda hemen bozulmalıdır. Çünkü büyüler bozulmadığı takdirde etkilerini çok daha fazla güçlendirmekte ve bozulması çok zor bir hal almaktadır. Büyü bozma işlemi sadece tecrübeli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bozma öncesi medyum hoca yapılan büyünün türünü tespit etmelidir.

 

Kara Büyü Neden Yapılır?

İslamiyet öncesi farklı kültürlerde yaygın olduğu kadar Arap toplumunda da büyüler oldukça yaygın uygulanmaktaydı. İslamiyet ile birlikte büyünün günah olduğu bildirilmişse de pek çok insan hala çeşitli amaçlar ile kara büyü yaptırmaktadır. Genellikle intikam sebebiyle yapılan kara büyü çeşidi en çok aşk sebebiyle yapılsa da kısmet bağlama, kişinin yuvasını yıkma, maddi zarar uğratma, hastalık verme, karşı tarafın ölmesi gibi amaçlar güdülerek de yapılmaktadır.

Bu sebeple de kara büyü nasıl bozulur? Diye araştırma yapılmaktadır. Eğer sebebi bulunamayan bir hastalık baş göstermişse, ortada hiçbir problem yokken aile içi huzursuzluk ve şiddet artmışsa, daha önceden hoşlanmadığınız birine aşık olduysanız büyük olasılıkla kara büyü yapılmış olabilir.

 

Kara Büyü Bozan Medyumlar

Kara büyü nasıl bozulur? Sorusu kadar kimler kara büyü bozar sorusu da gündemi meşgul etmektedir. Yapımında cin, şeytan ya da kötü amaçlı varlıklar kullanılan kara büyü bozulması çok zor bir işlemdir ve bilen kişiler tarafından bozulmalıdır.

Medyum hocalar kara büyüyü tespit ettikten sonra kara büyü bozmak için ak büyü uygulamaktadırlar. Bunun sebebi ise yapılan büyünün zıttı olan bir büyü ile bozulabilmesidir. Büyü bozulduktan sonra dilerseniz koruma büyüsü yaptırarak kendinizi ya da aile fertlerini koruma altına alabilirsiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ