7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Deve Tırnağı İle Yapılan Aşk Büyüsü

  • Deve Tırnağı İle Yapılan Aşk Büyüsü için yorumlar kapalı
Deve Tırnağı İle Yapılan Aşk Büyüsü

Deve Tırnağı İle Yapılan Aşk Büyüsü

Büyünün tarihi çok eski çağlara kadar uzanıyor. Özellikle maneviyatı çok yüksek olan insanlar, çaresiz kaldıkları durumlarda büyü yoluna başvurabiliyorlar. Bazı büyüler, daha derin ve ilmi bilgilere sahiplik gerektiriyor. Bunlardan biri de tırnak büyüsüdür. Özel yeteneğe sahip, manevi ilim ve kadim büyü kitaplarının sırrına vakıf olmuş gerçek medyumlar tarafından yapılıyorlar. Bazı insanlar deve tırnağı büyüsü olarak da duysalar da asıl tırnak büyüsü el ve ayak tırnaklarıyla yapılan büyüdür.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Çaresiz durumuna çare arayan insanlar, etkili ve güçlü büyü olan tırnak büyüsünü duyduklarında tırnak büyüsü nedir merakını yaşıyorlar. İki insanı birbirinden ayırmak, soğutmak veya birleştirmek, aşık etmek amacıyla yapılan büyü çeşidine tırnak büyüsü deniliyor. Görüldüğü üzere bu büyü hem iyi hem de kötü niyetle yapılabiliyor. Bu nedenle gri büyüler sınıfına giriyor.

Tırnak büyüsü çok güçlü ve etkili bir büyüdür. Bu nedenle manevi ilimlere sahip son derece bilgili güvenilir medyumlar tarafından yapılması en doğrusudur. Yarım bilgilerle evde kendiniz denemeyin ve ehil olmayan kişilere de yaptırmayınız.

Tırnak Büyüsü Günah Mı?

Maneviyatı düşük olanlar veya büyüye inanmayanlar tırnak büyüsü niçin yapılıyor diye sorguluyorlar. Büyünün gerçekliği Kur’an-ı Kerim’de de açıkça belirtilmiş ve gerçektir. Kötü amaçla yapılan çalışmalar gerçek büyüler olarak adlandırılıyor. Son derece tehlikeli ve yapılan kişiye zararı olduğu için manevi ilimlere sahip gerçek medyum hocalar bu büyüyü yapmıyorlar.

Seven iki insanı birleştirmek, büyü veya çevresel etkenlerle ayrılmak zorunda kalanlar ile basit nedenlerle gurur yapıp birleşmekte nazlananlar için yapılan çalışmalar iyi niyetle yapıldığı için büyü kategorisine girmiyor. Burada yapılan işlemler vefk olarak adlandırılıyor. Medyum, Esma-ül Hüsna, dua ve tılsımlardan ve kişilerin sevgi güçlerinden yararlanarak yardımcı oluyor.

Tırnak Büyüsü Niçin Yapılıyor?

* Birbirlerine bir türlü açılamayan ve birbirlerinden hoşlanan insanları birleştirmek,

* Sevdiği kişinin de kendisini aynı derecede sevip, bağlanması,

* Platonik aşk yaşayanların sevdiklerine kavuşması,

* Kıskançlık nedeniyle, sevenleri birbirinden ayırmak,

* Çeşitli nedenlerle ayrılık/boşanma aşamasına gelen çiftleri tekrar bir araya getirmek,

* Büyü veya hile yoluyla biriyle birliktelik yaşayan kişileri ayırmak,

* Kişiye hafıza kaybı yaşatmak,

* Çiftleri ayırmak, aile düzenini bozmak,

* Ticarette rekabeti ve rakibi ortadan kaldırmak için tırnak büyüsüne başvuruluyor.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güçlü ve etkili büyü yaptırmak veya kendileri evde uygulamak isteyenler tırnak büyüsü nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Tırnak büyüsü, büyük bilgi birikimi ve uzmanlık istediği için yarım ve yanlış bilgilerle yapılmaması önemlidir. Büyü tutmayacağı gibi, yanlışlıkla kendine veya çevresine zararı dokunabilir. Bu nedenle havas, hüddam ve ledün ilimlerinde yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip medyum hocalara başvurmanızda yarar vardır.

Tırnak büyüsü 4 aşamalı olarak yapılıyor. Birinci aşamada, üçüncü bir kişinin sol elinin serçe ve orta parmağının tırnakları kesiliyor. Burada dikkat edilecek husus, asla büyü yaptıracağınız kişinin tırnağını almıyorsunuz. Bunun dışında ergen olmayan çocuk ve cinsel gücünü yitirmiş yaşlı kişilerin tırnaklarını da kullanmıyorsunuz.

Birinci aşamada tırnakları kesilmeyen parmakların uçları kapatılıyor. Bir gün boyunca bekleniliyor. İkinci gün yani ikinci aşamada medyum vefk hazırlıyor. Vefk hazırlanırken mavi mürekkep aşık etme-bağlama, kırmızı mürekkep de ayırma işlemlerinde kullanılıyor.

Vefkin Yakılması ve Saklanması Aşamaları

Üçüncü aşamada hazırlanan vefk yakılıyor. Külü toprağa gömülüyor. Aynı vefkin bir benzeri daha yapılıyor. Rulo haline getirilip, muhafazasına konuluyor. Büyüyü yaptıran kişi, büyü etkisini gösterene kadar bunu üzerinde taşıyıp, hiçbir şekilde açılmasına müsaade etmemesi gerekiyor. Muskayı açtığınız veya açılmasına müsaade ettiğiniz takdirde büyü bozuluyor ve bütün işlemler boşa gidiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ