7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bilezik Büyüsü Nedir?

  • Bilezik Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik Büyüsü Nedir? Bilezik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bilezik büyüsü nedir? Bilezik büyüsü nasıl bozulur? Okumakta olduğunuz bu yazımızda bilezik büyüsü ile ilgili sorularınızın cevaplarını bulacaksınız. Bilezik büyüsü nedir? Bilezik büyüsü etkileri nelerdir? Bilezik büyüsü nasıl bozulur? Gibi sorulan birçok sorunun cevabını açıklayarak anlatacağız.

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik büyüsü en tesirli aşk büyülerinden biridir. Kişinin iradesini derinden etkilediği için oldukça etkili büyüler arasında sayılabilir. Bilezik büyüsü en çaresiz aşıklar için adeta bir çözüm yoludur. Büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişi sadece büyü yaptırana âşık olmakla kalmaz aynı zamanda o ne isterse onu yapmaya, öyle davranmaya başlar. Tabi bu davranışın büyünün temeline yerleştirilmesi gerekir. Büyü yapılmadan önce büyüyü yapacak medyuma niyetler ve istekler açık bir şekilde iletilmelidir.

Bilezik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bilezik büyüsü kadın ve erkeklerde farklı etkilere neden olur. Temelde her iki cinsi de aşık etmek ve partnerlerine bağlamak için yapılır. Ancak farklı cinsiyetlerden farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Yapılan bu büyünün etkileri hep olumlu yöndedir. Büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin aşkla, sadakatle büyü yaptırana bağlandığı görülür.  Bu olumlu etkilerin görülmesi için büyü yaptıran ve büyü yapılan arasında eskiye dayalı bir ilişki bağı olmasına gerek yoktur. Platonik aşıklar da gönül rahatlığıyla bu büyüye başvurup olumlu sonuçlar alabilirler.

Bilezik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilezik büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir bilezik üzerinden yapılır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin, büyü yapan kişiye gümüş bir bileklik getirmesi gerekir. Bilekliğin gümüş olmasının nedeni bu büyünün cinlerle ortak yapılmasından kaynaklanır. Cinler gümüş nesnelerin varlığından çok hoşlanır. Medyum getirilen gümüş bilekliğin üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözler okur. Dua ve tılsımlı sözlerin okunmasından sonra ise büyü yaptıran ve büyü yapılan kişinin isimleri söylenir ve büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra büyü yaptırılan kişinin bu bilekliği takması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü etkisini göstermeyecektir.

Bilezik Büyüsü Zararlı mıdır?

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik büyüsü genelde iyi niyetlerle yapılan bir büyü olduğu için bilinen bir zararı yoktur. Büyünün tesirli olması ve kişilere zararının bulunmaması için doğru bir şekilde yapılarak tutması gerekir. Büyünün tutması da ancak bir medyum tarafından yapılırsa gerçekleşir. Sıradan insanlar doğa üstü yaratıklar olan cinlerle gereken bağı kuramazlar. Bağ kurulmadığında büyü gerçekleşmez çünkü büyü cinler aracılığıyla yapılmaktadır. Ayrıca sıradan insanlar bağlantı kursa bile enerjiyi doğru yönetemeyeceklerdir. Büyü enerjisinin doğru yönetilememesi sonucunda bazı olumsuz yan etkiler meydana gelebilir.

Büyüyü yapan kişi doğru bağlantıyı kuramadığı için cinleri kızdırıp kendine musallat edebilir. Büyü yapılan kişi büyüden farklı etkilenerek bağlanması gereken kişiden iyice uzaklaşabilir. Büyü yaptıran ya da yapılan kişilerde çeşitli ruhsal ve fiziksel sorunlar yaşanabilir.  Tüm bu olumsuzlukların başına gelmesini istemeyen kişiler büyüyü kendi başlarına yapmaya kalkışmamalıdırlar. Çünkü nasıl ki doktor olmayanlar ameliyata giremiyorsa, yeterli bilgi birikimi ve deneyime sahip olmayan kişiler de medyumlar gibi büyü yapamazlar.

 

Bilezik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bilezik büyüsü nedir? Bilezik büyüsü nasıl bozulur? Bilezik büyüsü deneyimli bir medyum tarafından çok kolay bozulabilmektedir. Eğer size ya da bir yakınınıza bilezik büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız hemen bir medyuma danışmalısınız. Medyum size yapılan büyüyü en doğru şekilde tespit edecektir. Eğer size yapılan büyü bilezik büyüsü ise çeşitli birkaç ritüel düzenleyip, cinlerden yardım alarak büyüyü kısa zamanda bozacaktır. Medyum olmayan kişilerin büyüyü kendi kendilerine bozmaya çalışmamaları ısrarla dile getirilen konulardan biridir. Büyü bozumu konusunda cinlerden yardım alındığı için deneyimsiz kişiler cinleri kızdırarak kendilerine musallat edebilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ