7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum Nedir?

  • Medyum Nedir? için yorumlar kapalı
Medyum Nedir?

Ruh ötesi varlıklarla iletişim kurabilen, bilgi sahibi olan kişiler medyum olarak adlandırılırlar. Peki medyum nedir? Kimlere medyum denilebilir? Güvenilir medyumlar var mıdır? Detaylar hakkında merak ettiklerinizin tümünü bu yazımızda bulabilirsiniz.

Medyum Nedir?

Medyumluk, ruh ötesi alemlerle iletişim kurabilen kişilere denir. Medyumlar büyü ilminin yanı sıra, evren bilimi hakkında bilgi sahibidirler. Aynı zamanda insan psikolojisi ve anatomisi hakkında bilgisi olan medyumlar, insanların dertlerine çare bulmak adına tılsımlar yaparlar. Bu tılsımlar sonucunda insanlar kendi dertlerine çare bulabiliyorlar.

Medyumlar, Türkiye’de halk arasında üfürükçü, şifacı şeklinde bilinirler. Ancak bu algı tamamen yanlıştır. Medyumlar bilimle ilgilenen, çaba göstererek ilim sahibi olan kimselerdir. Batı dünyasında Astrolog olarak adlandırılan medyumlar, zaman kavramının yüceliğiyle, ruhlar alemine seslenip, çalışma yaparlar. 

Kimlere Medyum Denir?

İnsanlar hep merak ederler, medyum kimdir diye. Sevgili kardeşlerimiz, medyumluk olağanüstü bir güç değil ancak doğuştan verilen bir yetenek vergisidir. Medyum olacağım demekle bu işi yapabilmek arasında önemli farklar vardır. Elbette her insan kendini büyüler konusunda geliştirebilir, bunlar hakkında önemli bilgi edinebilir ancak otorite olabilmesi için yeteneğinin olması gerekir. Bu nedenle kendini hem geliştirmiş hem de doğuştan yetenek sahibi olan insanlara medyum denir. Gerçek medyumlar, bu mesleğin onlara verilen bir vazife olduğunu düşünerek hareket ederler. Bu medyumların amacı insanlara dokunabilmek ve yardım etmektir. 

Medyum Ne Yapar Ne ile Uğraşır?

Medyumlar, genellikle bilmeyen tarafından sürekli kaynayan kazanların yanı başında duran, gözleri kırmızı, elinde asa olan kötü kalpli kişiler olarak tanımlanır. Ancak aksine medyumlar bizler gibi insandırlar. Onlar da duygulara sahiptirler. Sevilmeye ve sevmeye muhtaçtırlar. Medyumları diğer insanlardan ayıran özellik, onların kendi görev alanlarında çaba göstermeleridir. Yani ruhsal olarak insanlara daima yardımcı olmak niyetindedirler. Bunun için sürekli çalışırlar. 

Medyumlar ne yapar hakkında söyleyebileceğimiz şunlardır. Medyumlar, kendilerine insanlar tarafından gelen talepler doğrultusunda büyü yapıp bozarlar. Ancak bu kişi talep olursa yapılır. İnsanlar medyumlara başvurarak dertlerinin olduğunu söylerler, medyumlar da buna büyü yoluyla yardımcı olmaya çalışırlar. Medyum kavramını biraz daha genişletirsek, evrensel anlamda insanların faydasına çalışan ve insanların mutlu olmalarını isteyen kişilerdir. Dolayısıyla insan mutluluğu için çabalayıp çalışırlar. Bu doğrultuda yaptıkları çalışmaları insanlara takdim ederler.

Medyumlar Güvenilir Midir?

Büyü alemi, sonsuz bir girdap gibidir. Oraya girebilmek ve çıkmak için insanın cesaretli, ilim sahibi olması şarttır. Eğer büyü alemine giren kişi bilgi sahibi değil ve ehil değilse, sorunlar çıkabilir. Bu nedenle büyülerle uğraşanların belli özellikleri olması gereklidir. Medyumların güvenilir olma konusunda değinmek gerekirse, konunun biraz detaylı olmasından daha farklı açıklamamız gerekir. Dediğimiz üzere medyumluk, diğerlerinden farklılıktır. Kalben safi ve cesur olunmak gerekir. Güvenilir olan medyumlar, bu işin ehlidir. Onların kalbi temiz ve insanların hizmetinde yer alırlar. Gerçek medyumlar, güvenilirdir. Onların yaptıkları büyü ve büyü bozma işlemleri yerine gelir.

Sahte olan, daha doğrusu bu işe ehliyeti olmayan kişiler ise genellikle para için bu camiada yer edinirler. Onlara sahte medyum demek bir anlamda medyum demek olduğu için bu yanlış tabir olur. Çünkü bu kişiler medyum değildirler. Onlara itibar etmemek gerekir. Gerçek ve güvenilir medyum hoca arayışı içerisindeyseniz, sizlere hocamızı düşünmeden önerebiliriz. Her türlü büyü, büyü bozma, sihir işlemleri eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapılır. Aldığınız sonuçtan memnun kalırsınız.

Kimler Medyum Olabilir?

Medyum olmayı hayal eden kardeşlerimizin sayısının bir hayli fazla olduğunu gelen sorularla öğrenmiş bulunmaktayız. Şimdi bu kardeşlerimizi biraz aydınlatmaya çalışalım. Öncelikle medyum olmak isteğiniz takdire şayandır. Ancak bu mesleğe merakınızın yanında medyumlar kimdir sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Yukarıda konuyla ilgili bilgiler yer alıyor. Onu tekrar okumanızı tavsiye ediyoruz. Kardeşlerim medyum olmak, doğuştan beceri gerektirir. Bu beceri nedir, hangi yeteneklerim olmalı diye soruyorsanız şöyle yanıtlayalım. Medyum olmaya aday kişi, manevi bağları güçlü olan kişidir. Yani manevi alemlerden korkmaz, onlarla muhabbet eder. Onlara karşı açık olur.

Eğer bu vasıflarınız varsa, yeteneklerinizi daha iyi yerlere getirmek için ilim sahibi olmanız gereklidir. Bu ilmi, medyum hocalarımızdan eğitimler alarak edinebildiğiniz gibi kendinizde araştırmalar yaparak medyum olabilirsiniz. Kardeşlerim sizler istedikten sonra olmayacak şey yoktur.

Güvenilir Medyumu Nereden Bulabilirim?

Büyü yapmak isteyip, dertlerine çare arayanlar, sürekli güvenilir bir medyum nereden bulunur diye kendilerine sorarlar. Sürekli bu arayış içerisindedirler. Eğer güvenilir medyum bulmakta zorlanıyorsanız, size gerçek medyumların bazı özelliklerinden bahsedelim. Bu gerçek medyum bulmanızda sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.

* Gerçek güvenilir medyumlar asla insanları kandırmazlar. İlk amaçları hiçbir şekilde sizden para kazanmak değildir. Elbette gösterilen her emeğin karşılığı olur, ancak burada sizden bir beklenti içerisinde değildirler. Her zaman işinizin daha iyiye gitmesini, çare bulmayı isterler.

* Güvenilir olan medyumlar, resmi olarak çalışırlar. Belgeleri vardır. Siz onları aradığınızda veya yanlarına gidip derdinizi söylediğinizde sizi pür dikkat dinleyip, çareyi düşünmeye başlarlar.

* Güvenilir medyumlar her zaman ciddidirler. Çünkü manevi alem asla şaklabanlığı kaldırmaz. Bu demek değildir ki medyumlar size karşı da ciddidirler. Sadece işlerini yaptıklarında böyledirler. 

* Yüksek ilim sahibidirler. Kendilerini geliştirme çabasındadırlar. Her durumdan öğrenme çabasındadırlar. Taleplerinize göre tılsım yaparlar. Kafalarına göre hareket etmezler. Size değer verirler. 

Böyle özellikleri olan her medyumla çalışabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz medyum hocamızla iletişime geçmeniz olacak. Medyum hocamızı tanıdıktan sonra, emin olun iyi ki tanımışım diyeceksinizdir. 

En İyi Medyum Nerede?

Yukarıda bir gerçek ve güvenilir olan bir medyumun hangi özelliklere sahip olduğunu anlatmaya çalıştık. Evet kardeşlerim gerçekten de ehil medyumlar çıkarcı değildirler. Onlar sizinle ilgilenip, çare aramaya çalışırlar. Bu nedenle en iyi medyum bu şekilde aranmalıdır. En iyi medyum kim, nerede nasıl bulabilirim diye soruyorsanız, tam yerindesiniz diyebiliriz. Çünkü şuan da bulunduğunu yerden Türkiye’nin en iyi medyumuna anında ulaşabilirsiniz. Medyum hocamız sizlere her daim yardımcı olmaya hazırdır.

Medyumların Büyü Yapma Şekli

Medyumlar insanlara yardımcı olmadan önce, yapılacak tılsımın çeşidine göre malzeme isterler. Örneğin bağlama büyüsü yapılacaksa sizlerde eşinizin veya sevgilinizin tırnakları, saçı istenebilir. Başka malzemeler gerekiyorsa bunlar da istenip, büyü işlemi yapılmaya başlanır. Büyünün başarılı olabilmesi için malzemeler oldukça önemlidir. Yine büyünün yapım şekline tamamen uyulmalıdır. Örneğin büyüde 7 gün kuralı varsa bu yerine getirilmelidir. Medyumların büyü yapma şekli bunlardan daha farklı da olabilir. Tamamen yapılacak büyünün büyüklüğüne göre değişebilir. 

Büyüyü Bozdum Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

Büyüyü gerçek bir medyuma giderek bozdunuz. Şimdi merak edip, acaba etkileri ne zaman geçer diye kendinize soruyorsunuz. Sizlere tavsiyemiz, sabırlı olmanızdır. Eğer büyü bozma işlemini ehil bir medyum yaptıysa mutlaka sizlere geri dönüşü olacaktır. Yani sabır ettiğiniz vakit tesirinin görüldüğünü, bundan kurtulduğunuzu görebileceksiniz.

Büyü bozma işleminden sonra ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sadece zaman bırakmanız gerekiyor. Büyü bozma işlemleri de zaten yaklaşık olarak 1 ile 4 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlıyor. Buna biraz beklemeniz ve her şeyin olması gerektiği gibi kalmasını bekleyin. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ