7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum

Medyum

Kimlere medyum denir, medyum kimdir, medyumlar hakkında geniş bilgiyi sizler için hazırladık. Sizde bu yazıyı okuduktan sonra kendinize uygun olan medyuma başvuracak ve tüm işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. 

Kimlere Medyum Denir?

Anadolu topraklarında bir tabir vardır. Nefesi kuvvetli hocalar şeklinde. Medyumlar o tabirin daha üstünde yer alırlar. Çünkü medyumluk, nefesle yapılan bir çalışma değildir. Medyum olabilmek için kişinin doğuştan yetenekli olmasının yanı sıra, sonradan ilmi bakımdan kendini geliştirmiş olması gerekir.

Medyumlar nasıl ki büyü kitaplarına ilgi duyuyorlarsa, aynı şekilde bilime, fiziğe, matematiğe de ilgili olmalıdırlar. İşte bu kişilere medyum hoca denmektedir. Medyumlara başvurulduğundan dikkat edilmesi gereken, büyü yapmasını bilmesinin yanında, ilmi yapısının yüce olmasıdır. 

Medyumlar Ne Yaparlar?

Medyumların ne iş yaptığı konusunda gelen sorulara cevap vermek istedik. İlk olarak bilinmesi gereken medyumluğu tam anlayabilmektir. Çünkü medyum hakkında çok farklı ve yanlış bilgiler dile getirilir. Örneğin; medyumların insanlara eziyet eden, şeytani insanlar olduğu sürekli dile getirilir. Ancak bu tabir oldukça yanlıştır. Çünkü medyumlar, kendi yetenek be bilgileri sayesinde insanlara daha çok yardımcı olmaya çalışırlar. İnsanlar maddi dünyada çektikleri sorunlara çözüm bulamadıklarında medyumlara başvururlar. Medyumlarda manevi alemlerle iletişim kurarak ve bunu yaparken bilgilerini kullanıp derman arayan kişilerdir. 

Gerçek ve Sahte Medyum Arasındaki Farklar Neler?

Son yıllarda sahte medyum adı altında insanları kandırmaya çalışan kişiler, ehil medyumluğun ismine leke sürmeye çalıştılar. Ancak gerçek medyumların ne kadar dürüst, saf ve düşünceli olduklarını bilenler bu durumda sahtekar kişilere inanmadılar. Eğer gerçekten dolandırıcıyla gerçek bir medyumu birbirlerinden ayırmak istiyorsanız, mutlaka okumaya devam edin. Gerçek medyum sertifika sahibi olup, insanların kendi dertlerine çözüm üretmeye çalışır. Yaptığı her büyü, büyü bozma işleminde Allah’ın izni diyerek başlar. İnsanlara değer verir. Onların dertlerini gerçekten dinleyip, buna göre çözüm arayışına girer. Ancak sahte olanlar sertifika sahibi değildirler. Aynı zamanda insanların dertlerine çare aramaktan çok maddi çıkarlarını düşünürler. Bu hususlara dikkat etmenizi, tavsiye ediyoruz.

Medyumluğun İlahi Kaynağı Var Mıdır?

Medyum kişi, doğuştan yetenekli olanlara denir. Medyumlar Allah tarafından verilen yeteneklerle dünyaya gelirler ve bu yetenekleriyle yaşayıp, ilim sahibi olurlar. Ancak medyumluğun ilahi kaynaklı olduğunu bilemeyiz. Çünkü bu kişiler normal insanlardan farklıdırlar. Yani hem ilmi daha çabuk öğrenme konusunda hem de ilmi değerlendirme aşamasında. Aynı zamanda bu bilgilerini insanların faydalanması için kullanırlar. 

Medyuma Neden Başvurulur?

Büyü kitaplarını, tılsım evrenlerini mutlaka duymuşsunuzdur. Bunlar büyülerin tarihlerini gösterirler. İlk insanlardan bu yana insanlar birbirlerine karşı büyü yapmaya başlamışlardır. Bu büyü işlemleri, aşk büyüleri, ayırma büyüler, papaz büyüleri şeklinde günümüze kadar ulaşabilmiştir. İnsanlar başları sıkıştığında, maddi dünyada daraldıklarında kendilerine bir çare ararlar. Bu çareyi genellikle maddi alemde bulmaları imkansızdır. Çünkü her şeyi elde eden insanlar bile, bazen manevi anlamda çok büyük sorunlar yaşayabilir. Medyuma başvurmak için kişinin büyüye uğraması ihtimaldir. Ancak sadece büyü yapılanlar değil, büyü yapmak isteyenler de tarih boyunca hep medyumlara başvurmuşlardır. Yani büyü, tılsım gibi işlemler için kişi medyuma başvurur.

Medyumlar Hangi Tılsımları Yaparlar?

Medyumluk insanların dertlerine çare bulmak anlamına gelir. İnsanların dertlerine çareler de ancak büyü ve tılsımlar yoluyla gerçekleştirilebilir. İnsanlar çok farklı sebeplerden dolayı medyumlara başvururlar. Örneğin; kimisi aşk büyüsü yaptırmak için kimisi de ayırma büyüsü için medyuma başvurur. Bazıları büyü yapmak için bazıları da büyüler hakkında bilgi almak için başvurabilir. Medyumlar insanlardan gelen taleplere karşı cevap bulmak için tılsımlara başvurur. Medyumlar tarafından yapılan büyüler şu şekilde sıralanabilir.

* Papaz büyüleri

* Aşk ve ayrılık büyüleri

* Bağlama büyüleri

* Uzaktan bağlama büyüleri

* İlişki büyüleri

* Ölüm büyüleri

* Su büyüleri

* Vefk, canbar büyüleri

* Ateş büyüleri

* Dil bağlama büyüleri

Medyumların yaptıkları büyüler bunlarla sınırlı değildir. Yapılacak olan büyü, derman arayan insanın derdine göre farklılık gösterir. Medyum ne yapar sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Medyuma başvurulmadan araştırma yapmak da önemlidir.

Medyum Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Medyumlar tamamen kendi bilgileri üzerinde yürüyen kişilerdir. Ancak elde ettikleri bu bilgilerin mutlaka bir akıl hocası olan kişiler vardır. Yani medyum olmadan önce başka hocalar tarafından eğitim alırlar. Bu eğitim onların büyü alemine girişi için gereklidir. Aksi halde medyum olmak istiyorum diyerek, medyum olmak pek mümkün değildir. Bu nedenle medyum olmayı isteyenler, başka bir medyuma başvurup onun yanında eğitimler alabilir. Fakat bu sadece istemekle olacak bir durum değildir. Çünkü ehil medyum hocalara başvurduğunuz zaman sizde yetenek olup olmadığına bakacaklardır. Eğer medyumluk için yetenekleriniz varsa, size eğitim verebilirler.

Medyumlar İnsanlara Neden Çare Bulmaya Çalışırlar?

Eğer yukarıdaki yazıyı detaylı olarak okuduysanız, muhtemelen bu sorunun cevabını biliyorsunuzdur. Ancak biz yine de değinelim. Medyumluk sadece bir büyü yapma kişisi olarak tanımlanamaz. Evet, medyumlar büyülerle uğraşırlar ancak uğraştıkları alan sadece büyü değildir. Medyumlar evren bilimiyle, insanın kendi anatomisiyle, matematikle de ilgilidirler. Ayrıca onların amacı her zaman insanlara çare aramaktır. Bunu bir meslek icabı şeklinde yapmazlar. Yukarıda bahsettiğimiz medyumluk yeteneği tam da buna karşılık gelir. Yani medyum kişi, doğuştan gelen yapısıyla bir dürtü şeklinde kendini bu işe adamıştır. Gerçek medyumlar tamamen bu istikamet üzerine yürürler. 

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk, dünyanın belki de en güçlü birkaç duygusu arasındadır. Onu elde etmeye çalışıp servetlerini dökenler elde edememişken, bir çobanın bir bakışla elde edebildiğini tarihe bakarak görebilirsiniz. İşte bu kadar gizemli olan bu duygu, insana çok farklı anlar yaşatabilir. Biliriz ki insanlar sevgi olmadan yaşayamazlar. Yine biliriz ki insan aşık olup, sevgi bekler. Fakat ne mümkün ki bazen işler istenildiği gibi gitmez, karşılık alınamaz. Bunun için kişinin en iyi şansı, aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmesidir. Bu da aşk büyüsüyle yapılabilir. Aşk büyüsü, ehil medyumlar tarafından gerçekleştirilen son derece etkili büyüler arasındadır. 

Medyum Kara Büyü Yapar Mı?

İnsanlar arasında sürekli şu düşünce vardır. Acaba medyumlar kara büyü yaparlar mı? Buna şöyle cevap verelim. Medyumlar, kara, ak, gri büyülerin tamamıyla uğraşırlar. Bazı medyumlar diğer büyüleri yapmayı tercih etmeyebilirler ancak genellikle medyumlar tüm büyüleri yaparlar. Yani sorumuz olan medyum kara büyü yapar mı sorusuna cevabımız evet olacaktır. Medyumlar etkili kara büyüler yaparlar. Bu büyüler, insanların talepleri göz önünde bulundurulup yapılır. 

En Güvenilir Medyum

Eğer büyü yapmaya karar verdiyseniz ya da büyü bozmak için medyum arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. Medyum hocalarımızdan en güvenilir medyumluk hizmeti alabilirsiniz. Sizde Türkiye’de en güvenilir, kendini ispatlamış olan medyumlardan faydalanabilirsiniz. 

Büyü Yapmak İstiyorum

Büyü yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken medyum hocamıza başvurmaktır. Etkili aşk büyüsü, ayrılık büyüsü, papaz büyüsü, vefk çalışmaları, aşk duaları ile ilgili tüm çalışmaları yapan hocamız, sizlere de en iyi şekilde destek olacaktır. Eğer kuvvetli büyü yapmayı düşünüyorsanız siz de hemen medyum hocalarımızla iletişim kurmalısınız. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Mertcan Almanya dedi ki:

  Değerli hocam ben almanya dan mert üzerimde büyü olduğu için yanınıza gelmiştim. Size verdiğim sözümü tutuyorum inşallah. Şifaya kavuştuğumda benden dua ve başkalarına da vesile olmam için yorumda istemiştiniz. İstediğiniz yorum olsun hocam burada da onlarca kişiye sizleri anlattım inşallah onlarda sizden yardım alırlar. Değerli kardeşlerim öncelikle şunu bilmenizi isterim benim derdim eşim yada sevgilim değildir. Bundan 7 ay öncesi bana çok yakın hasmım olan biri tarafından ölmem için kara büyü yapıldı bu süre de yaşadıklarımı bir ben bilirim bir yüce Allah dır. Geceleri yaşadığım korkular anlatılacak gibi değil şuan bile aklıma geldikçe göğsümde bir ağrı sancı oluyor. Evimde ne gece ne gündüz durabiliyordum. Gördüğüm suretler ve sebepsiz hastalıklarımın hiç bir doktor çözüm bulamadı burada İranlı bir hocadan dahi yardım aldım 4 ayın içinde 89 kilo olan ben 53 kiloya kadar düştüm git gide bu büyünün beni ölüme götürdüğünü geç de olsa fark ettim. Medyum Seyfullah hoca benim çok yakın bir dostumun tanışıymış durumumu bilen arkadaşım beni tuttu Almanya da hocamızın kilisde olan evine kadar götürdü Allah ondan da razı olsun. Beni değerli hocamı tanımama ve ondan yardım almama vesile olduğu için. Arkadaşlar bana sabun büyüsü dedikleri ölüm büyüsünü yaptılar ve bu büyü öyle düşünüldüğü gibi kolay bozulan bir büyü de değil ve bulaştığında ölüm olmadan kurtuluş olmuyor. Bir çok gece Allahım canımı alda kurtulayım dediğim bile olmuştur. Seyfullah hoca beni 3 hafta misafir etti yanında ve bir çok işlemler uyguladı. İŞi bittiğinde bana sadece oğlum sen evine git bir hafta sonra bu olayların hiç biri artık kalmayacak dedi çok şükür dediği gibi de oldu. Gözlerimin inanamadığı bir çok durumu yaşadım ben hocamın yanında. Özel bir tasın içerinde bana bu büyünün yerini fakat alınmasının zor olduğunu da gösterdi belki de bunu görmeseydim inanmayacaktım ama Medyum hocanın yanında yaşadıklarım beni içinde bulunduğum sıkıntıları bir bir gösterdir. Evet arkadaşlar şimdi şunu diyorum sizlere benim gönül işim olmadı diğer şekilde bir yorumum olmaz ama büyü bozma deyince Seyfullah Hoca en iyisi dir diyebilirim. Şifayı veren Allah ama beni ona vesile eden ve bana yardımcı olan en iyi medyum hoca seyfullah efendiye bir ömür boçlu olacağıma eminim Allah binlerce kez razı olsun ondan inşallah. Selametle kalın hocam sizleri seviyorum…

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Mertcan Bey evladım Rabbim her şeye kadir olandır şifaya kavuştuğunu duymak çok güzel Rabbilalemin seni ve eşini tüm kötülüklerden korusun. Dİlerim bir daha bu sıkıntıları yaşamayasın inşallah.

 2. En iyi medyum hoca dedi ki:

  Hocam ben adana dan servet ayrıldığım eşim için sizden yardım almıştım. Hocam Allah razı olsun elim evine döndü çocuklara hasret kalmıştım siz olmasanız bu yuva yıkılacak dı tek dileğim yuvamı kurtarmak dı bana doğruyu gösterdiniz büyü den başka çarem yok diye düşünmüştüm sizin sayenize duaların hikmetine inandım artık hayatım da gördiğüm En İyi Medyum Hoca sizsiniz bir ömir de duacınızım her şey için çok teşekkür ederim

 3. Hazal dedi ki:

  Hocam Merhaba ben Hazal almanyadan Seyfullah hocam sizden allah razı olsun benimde derdime derman oldun eşim şimdi benim sözümden çıkmıyor bana öyle çok bağlandı ki yanımdan ayrılasi dahi gelmiyor size ne kadar dua etsem azdır Türkiye ye geldigimde yanınıza gelcem inşallah ellerinizden öpüyorum allaha emanet olun

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Hazal kızım sevindim buda inşallah bir daha ayrılık olmaz.Hanende dirlik birlik muhabbet sevgi daim olsun geldiğinde beklerim kızım her zaman allaha emanet olun inşallah

 4. Mehmet Güngör dedi ki:

  Değerli hocam ben istanbuldan mehmet bundan iki ay kadar önce size bir çalışma yaptırmıştım. Sevdiğim kızla ilgili evlilik olsun diye ayrılmıştık hani. Şimdi bir aradayız eskiye göre iyi çom şükür sözümden dışarı çıkmıyor bile deli gibi bana aşık ama evlilik hiç konuşmadık biz bu işleme göre ne zaman evlilik isteyecek benle ailesi aslında istemiyor beni buna bir çözüm varsa bu konuda da yardım almak istiyorum sizden aradım ulşamadım bana dönüş yaparsanız da çok sevinirim. Buna da çok şükür 6 aydır ayrıydık sayenizde geri geldi iyiki sizin gibi değerli medyum hocalar var Allah razı olsun şimdiden haberlerinizi bekliyorum

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Mehmet Bey öncelikle hayırlı akşamlar dilerim, evlilik niyetli işlemlerde sevdiğin kişinin aşkı muhabbeti Allahın izni ile en . geç 21 günün içinde celp olur. Sana karşı bu muhabbet ve sevgi bağı evliliğe 1 ile 3 ay arasında gerçekleşir. Değerli kardeşim sana yaptığım işlem büyü değil Rahmani dualı vefkler ile yapılan özel bir celp dir. Allahın izni ile tez vakitte evliliğin olur için rahat olsun inşallah. Buna engel aile olursa da gereken yapılır. Aramışsın beni ama ulaşamamışsın muhtemelen işlem saati ne denk gelmiştir. Gündüz vakti ararsan sevinirim Selametle kal inşallah…

 5. Mustafa Yilmaz dedi ki:

  Medyum Seyfullah hoca gerçekten işinin ehli dürüst ve bilgili bir hoca dır arkadaşlar. Ben yurt dışından Almanya dan aramıştım kendisini ve Seyfullah hocayı tanıyana kadar da neredeyse bir servet harcadım diyebilirim burada. Eşimle ayrılalı 7 ay olmuştu sadece çocukları görmek için eşimin yanına gidiyordum onun dışında polis engeli bile vardı şikayet yüzünden bir dostumun tavsiyesiyle medyum Seyfullah hocaya ulaştım bende kendisiyle neredeyse bir saat dertleştim beni dinledi yapılacakları söyledi ve bu zamana kadar diğer medyumlara verdiğim paraya acıdım bildiğin bana öyle bir işlem yaptı ki anlatamam size ama büyü değil kendisi kesinlikle büyü yapmadığını söyledi dualar ile vefkler hazırladı burada gönderdiklerini yaptım 7 ay dır uğraştığım eşim bir haftayı bulmadan ağlayarak kapıma kadar geldi vallahi de diyorum bu olanlara gözüm inanmadı desem yeridir. Medyum Seyfullah hoca hakkımda yorumlar internette göremedim ama kendim yazmak istedim. Burada bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim inşallah sizlerde benim gibi şifayı bu hoca da bulursunuz. Allah sizden binlerce kez razı olsun hoca sayenizde yuvam kurtuldu artık

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Allah razı olsun değerli yorumlarınızdan unutmayın ki kul kula her daim vesile olur inşallah.

 6. Neslihan Aydın dedi ki:

  Değerli hocam beni yaşadığım sıkıntılardan kurtardığınız için minnettarım. Eşimle aramda büyük sıkıntılar vardı ve sayeniz de bunların hepsi bitti. Neredeyse ayrılma noktasına gelmiştik, şuan çok mutluyuz Allah razı olsun sizden eşimin bana karşı aşkı,alakasi ve ilgisi arttı. Sizi tanımasaydım hayatım alt üst olacaktı, yuvam yıkılmıştı tekrar inşa ettiniz. Allah sizden binlerce kez razı olsun evim de artık mutluluk var.

 7. Selim İngiltere dedi ki:

  Arkadaşlar bende buraya tüm samimiyetim yazıyorum Türkiye de tanınan en iyi medyum Seyfullah hocanın ta kendisidir. Bu hocayı başkalarına benzetmeyin adam o kadar Bilgi yüklü ki sabahtan akşama kadar sadece oturup dinlemek istersiniz. Ben İngiltere de yaşıyorum burada hocamız Ayşe diye bir yakınıma yardımcı olmuş ondan duymuştum bende medyum Seyfullah hocayı ona yaptığı yatsınlar göz önüne gelince benim istediğim deve de kulak kalırdı ama Allah razı olsun Kilis de yaşanmasına rağmen burada bana yardımcı oldu ve onun sayesinde önümüz ay inşallah düğünüm olacak bu vakte kadar çektiğim sıkıntıyı bir ben bilirim iyi ki hoca efendi yeni tanıdım diyelim. İnternette onlarda hocaya baktım hepsi de dolandırıcı sahtekar diye yorumlar da okudum ama bi Medyum Seyfullah hoca yorumları da kötüleyen de olmamış bu da buranın doğru yer olduğunu gösteriyor bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim inşallah onlarda faydalanır diyelim Yurt dışında hoca bulmak çok zor Türkiye den de duyuyoruz dolandırılanları ama ben şanslıyım ki en iyi medyum denk geldim Allah binlerce kez razı olsun hoca efendiden

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Rabbim muradını hayırlı kıldı bizleride vesile etti inşallah

 8. Ayşe Nur dedi ki:

  Hocam adanadan ayse ben bundan 1 ay once kadar size islem yaptırmıştım eşimle alakalı yaptığınız hersey ailem adina cok iyi geldi. Kaynanamın eşime yaptırdığı büyülerden dolayı neredeyse boşanma noktasına gelmistik sizin sayenizde büyü bozuldu bana karşı daha ilgili alakalı ve sevgisi arttı yeniden ilk günkü gibi mutluyuz. Allah sizden bir değil binkere razı olsun.

  1. Sevim Ankara dedi ki:

   Bende değerli hocamdan eşimle ayrıldığım için yardım almıştım bana eşler arası bağlama işlemi yaptı benim durumum biraz karıştı 3 hafta da anca olur dedi ama Allah razı olsun hocam dan 17 ci günde eşim eve geldi her şey için çok teşekkür ederim hocama onun sayesinde yuvam kurtuldu bu güne kadar gördüğüm güvenilir en iyi medyum seyfullah hoca dir benim için

 9. Turkiyenin En iyi medyum hocası dedi ki:

  Arkadaşlar ben fransa da yaşıyorum. Burada bu eşinden ayrildigin vakit bir daha eşine yaklaşmak mümkün değil polis eşimi aldı sığınma evine götürdü 2 ay göremedim 3 yaşında çocuğum var onu bile göstermediler bana. Eşinden aldığım tek haber benden nefret ettiği oluyordu. Ali diye bi arkadaşımdan duydum medyum seyfullah hoca yi iyi işinin ehli biriymiş vaktin de ona da yardımcı olmuş. Bende aramadan önce araştırdım tabi eskisi gibi değil internette herşey yazıyor herkesin hakkin da 3 tane medyumla da çalıştım sözde işlem yaptılar toplam da 2700 euro da param gitti bunlara. Hakkin da medyum seyfullah hoca şikayet diye araştırdığım da sadece tavsiye ve iyi yorumlar gördüğüm tek hoca da bu çıktı. O vakit tabiki de güvenim biraz daha arttı aradığım da konuştuk derdimi anlattım emin olun sizde arayın konuşun öyle huzur veren bir sesi var ki ozaman anlıyorsun doğru biri olduğunu. Konuyu fazla uzatmiycam ben durumu anlatınca hocam bana büyü olmadan işlem yapılması gerekir dedi biz bilmediğimiz için sürekli aşk büyüsü papaz buyus diye işlem yaptırdık ama bu evli.esler arasında olmaz mis bunu da hocamdan işittim. Allah razı olsun bana bi reçete çıkardı dualar ile özel vefkler yaptı benim imkansız diye gördüğüm kadın beni daha 2 hafta geçmeden gel al ben pişmanım seni istiyorum tekrar birleşelim diye yalvarir gibi aramaya başladı. Inan Allaha bu durumu yaşadım ama sanki hayal gibi geldi rüya da gibiydim. O yüzden diyorum Turkiyenin en iyi medyum hocası seyfullah hoca dir. Hasret kaldığım.evladima kavuştum evim düzenim yerine geldi bunları hocama borçluyum. Allah indan binlerce kez razı olsun.

 10. İlhan Adana dedi ki:

  Sayın hocam Allah razı olsun senden ne kadar dua etsem azdır size. Sayenizde yuvama aileme kavuştum beni yeni den hayata bağladın bir ömür dua edicem sana Tekrar dan Allah razı olsun kurban hocam

  1. Seyfullah Hoca dedi ki:

   Rabbim yuvanda muhabbetini daim eylesin ilhan bey oğlum

 11. Aşk büyüsü uzmanı dedi ki:

  Gerçekten işinin ehli deneyim li bir hoca Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü işlemin de tek geçerim Allah ne muradın varsa versin hocam. Ferhat ben hocam adana dan saygılar

Yorum Yaz