7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum

  • Medyum için yorumlar kapalı
Medyum

Kimlere medyum denir, medyum kimdir, medyumlar hakkında geniş bilgiyi sizler için hazırladık. Sizde bu yazıyı okuduktan sonra kendinize uygun olan medyuma başvuracak ve tüm işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz. 

Kimlere Medyum Denir?

Anadolu topraklarında bir tabir vardır. Nefesi kuvvetli hocalar şeklinde. Medyumlar o tabirin daha üstünde yer alırlar. Çünkü medyumluk, nefesle yapılan bir çalışma değildir. Medyum olabilmek için kişinin doğuştan yetenekli olmasının yanı sıra, sonradan ilmi bakımdan kendini geliştirmiş olması gerekir.

Medyumlar nasıl ki büyü kitaplarına ilgi duyuyorlarsa, aynı şekilde bilime, fiziğe, matematiğe de ilgili olmalıdırlar. İşte bu kişilere medyum hoca denmektedir. Medyumlara başvurulduğundan dikkat edilmesi gereken, büyü yapmasını bilmesinin yanında, ilmi yapısının yüce olmasıdır. 

Medyumlar Ne Yaparlar?

Medyumların ne iş yaptığı konusunda gelen sorulara cevap vermek istedik. İlk olarak bilinmesi gereken medyumluğu tam anlayabilmektir. Çünkü medyum hakkında çok farklı ve yanlış bilgiler dile getirilir. Örneğin; medyumların insanlara eziyet eden, şeytani insanlar olduğu sürekli dile getirilir. Ancak bu tabir oldukça yanlıştır. Çünkü medyumlar, kendi yetenek be bilgileri sayesinde insanlara daha çok yardımcı olmaya çalışırlar. İnsanlar maddi dünyada çektikleri sorunlara çözüm bulamadıklarında medyumlara başvururlar. Medyumlarda manevi alemlerle iletişim kurarak ve bunu yaparken bilgilerini kullanıp derman arayan kişilerdir. 

Gerçek ve Sahte Medyum Arasındaki Farklar Neler?

Son yıllarda sahte medyum adı altında insanları kandırmaya çalışan kişiler, ehil medyumluğun ismine leke sürmeye çalıştılar. Ancak gerçek medyumların ne kadar dürüst, saf ve düşünceli olduklarını bilenler bu durumda sahtekar kişilere inanmadılar. Eğer gerçekten dolandırıcıyla gerçek bir medyumu birbirlerinden ayırmak istiyorsanız, mutlaka okumaya devam edin. Gerçek medyum sertifika sahibi olup, insanların kendi dertlerine çözüm üretmeye çalışır. Yaptığı her büyü, büyü bozma işleminde Allah’ın izni diyerek başlar. İnsanlara değer verir. Onların dertlerini gerçekten dinleyip, buna göre çözüm arayışına girer. Ancak sahte olanlar sertifika sahibi değildirler. Aynı zamanda insanların dertlerine çare aramaktan çok maddi çıkarlarını düşünürler. Bu hususlara dikkat etmenizi, tavsiye ediyoruz.

Medyumluğun İlahi Kaynağı Var Mıdır?

Medyum kişi, doğuştan yetenekli olanlara denir. Medyumlar Allah tarafından verilen yeteneklerle dünyaya gelirler ve bu yetenekleriyle yaşayıp, ilim sahibi olurlar. Ancak medyumluğun ilahi kaynaklı olduğunu bilemeyiz. Çünkü bu kişiler normal insanlardan farklıdırlar. Yani hem ilmi daha çabuk öğrenme konusunda hem de ilmi değerlendirme aşamasında. Aynı zamanda bu bilgilerini insanların faydalanması için kullanırlar. 

Medyuma Neden Başvurulur?

Büyü kitaplarını, tılsım evrenlerini mutlaka duymuşsunuzdur. Bunlar büyülerin tarihlerini gösterirler. İlk insanlardan bu yana insanlar birbirlerine karşı büyü yapmaya başlamışlardır. Bu büyü işlemleri, aşk büyüleri, ayırma büyüler, papaz büyüleri şeklinde günümüze kadar ulaşabilmiştir. İnsanlar başları sıkıştığında, maddi dünyada daraldıklarında kendilerine bir çare ararlar. Bu çareyi genellikle maddi alemde bulmaları imkansızdır. Çünkü her şeyi elde eden insanlar bile, bazen manevi anlamda çok büyük sorunlar yaşayabilir. Medyuma başvurmak için kişinin büyüye uğraması ihtimaldir. Ancak sadece büyü yapılanlar değil, büyü yapmak isteyenler de tarih boyunca hep medyumlara başvurmuşlardır. Yani büyü, tılsım gibi işlemler için kişi medyuma başvurur.

Medyumlar Hangi Tılsımları Yaparlar?

Medyumluk insanların dertlerine çare bulmak anlamına gelir. İnsanların dertlerine çareler de ancak büyü ve tılsımlar yoluyla gerçekleştirilebilir. İnsanlar çok farklı sebeplerden dolayı medyumlara başvururlar. Örneğin; kimisi aşk büyüsü yaptırmak için kimisi de ayırma büyüsü için medyuma başvurur. Bazıları büyü yapmak için bazıları da büyüler hakkında bilgi almak için başvurabilir. Medyumlar insanlardan gelen taleplere karşı cevap bulmak için tılsımlara başvurur. Medyumlar tarafından yapılan büyüler şu şekilde sıralanabilir.

* Papaz büyüleri

* Aşk ve ayrılık büyüleri

* Bağlama büyüleri

* Uzaktan bağlama büyüleri

* İlişki büyüleri

* Ölüm büyüleri

* Su büyüleri

* Vefk, canbar büyüleri

* Ateş büyüleri

* Dil bağlama büyüleri

Medyumların yaptıkları büyüler bunlarla sınırlı değildir. Yapılacak olan büyü, derman arayan insanın derdine göre farklılık gösterir. Medyum ne yapar sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Medyuma başvurulmadan araştırma yapmak da önemlidir.

Medyum Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Medyumlar tamamen kendi bilgileri üzerinde yürüyen kişilerdir. Ancak elde ettikleri bu bilgilerin mutlaka bir akıl hocası olan kişiler vardır. Yani medyum olmadan önce başka hocalar tarafından eğitim alırlar. Bu eğitim onların büyü alemine girişi için gereklidir. Aksi halde medyum olmak istiyorum diyerek, medyum olmak pek mümkün değildir. Bu nedenle medyum olmayı isteyenler, başka bir medyuma başvurup onun yanında eğitimler alabilir. Fakat bu sadece istemekle olacak bir durum değildir. Çünkü ehil medyum hocalara başvurduğunuz zaman sizde yetenek olup olmadığına bakacaklardır. Eğer medyumluk için yetenekleriniz varsa, size eğitim verebilirler.

Medyumlar İnsanlara Neden Çare Bulmaya Çalışırlar?

Eğer yukarıdaki yazıyı detaylı olarak okuduysanız, muhtemelen bu sorunun cevabını biliyorsunuzdur. Ancak biz yine de değinelim. Medyumluk sadece bir büyü yapma kişisi olarak tanımlanamaz. Evet, medyumlar büyülerle uğraşırlar ancak uğraştıkları alan sadece büyü değildir. Medyumlar evren bilimiyle, insanın kendi anatomisiyle, matematikle de ilgilidirler. Ayrıca onların amacı her zaman insanlara çare aramaktır. Bunu bir meslek icabı şeklinde yapmazlar. Yukarıda bahsettiğimiz medyumluk yeteneği tam da buna karşılık gelir. Yani medyum kişi, doğuştan gelen yapısıyla bir dürtü şeklinde kendini bu işe adamıştır. Gerçek medyumlar tamamen bu istikamet üzerine yürürler. 

Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Aşk, dünyanın belki de en güçlü birkaç duygusu arasındadır. Onu elde etmeye çalışıp servetlerini dökenler elde edememişken, bir çobanın bir bakışla elde edebildiğini tarihe bakarak görebilirsiniz. İşte bu kadar gizemli olan bu duygu, insana çok farklı anlar yaşatabilir. Biliriz ki insanlar sevgi olmadan yaşayamazlar. Yine biliriz ki insan aşık olup, sevgi bekler. Fakat ne mümkün ki bazen işler istenildiği gibi gitmez, karşılık alınamaz. Bunun için kişinin en iyi şansı, aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmesidir. Bu da aşk büyüsüyle yapılabilir. Aşk büyüsü, ehil medyumlar tarafından gerçekleştirilen son derece etkili büyüler arasındadır. 

Medyum Kara Büyü Yapar Mı?

İnsanlar arasında sürekli şu düşünce vardır. Acaba medyumlar kara büyü yaparlar mı? Buna şöyle cevap verelim. Medyumlar, kara, ak, gri büyülerin tamamıyla uğraşırlar. Bazı medyumlar diğer büyüleri yapmayı tercih etmeyebilirler ancak genellikle medyumlar tüm büyüleri yaparlar. Yani sorumuz olan medyum kara büyü yapar mı sorusuna cevabımız evet olacaktır. Medyumlar etkili kara büyüler yaparlar. Bu büyüler, insanların talepleri göz önünde bulundurulup yapılır. 

En Güvenilir Medyum

Eğer büyü yapmaya karar verdiyseniz ya da büyü bozmak için medyum arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. Medyum hocalarımızdan en güvenilir medyumluk hizmeti alabilirsiniz. Sizde Türkiye’de en güvenilir, kendini ispatlamış olan medyumlardan faydalanabilirsiniz. 

Büyü Yapmak İstiyorum

Büyü yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken medyum hocamıza başvurmaktır. Etkili aşk büyüsü, ayrılık büyüsü, papaz büyüsü, vefk çalışmaları, aşk duaları ile ilgili tüm çalışmaları yapan hocamız, sizlere de en iyi şekilde destek olacaktır. Eğer kuvvetli büyü yapmayı düşünüyorsanız siz de hemen medyum hocalarımızla iletişim kurmalısınız. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ