7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozma Duası Nedir?

  • Büyü Bozma Duası Nedir? için yorumlar kapalı
Büyü Bozma Duası Nedir?

Büyü yapıldıktan sonra nasıl bozulabilir? Dualar okunarak, büyü bozulabilir mi? Büyü bozma duası nasıl yapılır? Kimler büyü bozma duaları yapabilir? Aklınızda takılan her ayrıntıyı buradan bulabilirsiniz.

Büyü Bozma Duası Nedir?

Sevgili kardeşlerim, ülkemizde büyüye maruz kalmış ve halen kalmakta olan pek çok insan vardır. İnsanlar büyülerin tesirine girdikleri zaman, bilinç kaybının yanı sıra kendi karakterlerinin zıttı davranışlar sergileyebilirler.

Doğrusu, psikolojik olarak bazı sorunlar yaşanır. Fakat büyüden sonra doktorların buna teşhis koymakta güçlük çektiklerini söyleyebiliriz. Çünkü büyü, psikolojik hastalıkların çok karmaşık biçimde insanda görülmesine neden olur. Kişiye yapılan tılsım, büyü bozma duası yapılmadan bozulması imkansızdır. 

Kardeşlerim, büyü bozma işlemi denildiği vakit, aklımıza pek çok seçenek gelir. Bunlar elbette işinin ehilleri olan ve bu alanın doktorları sayılan medyumlar tarafından yapılır. Ağır büyülerde hüddamlar kullanıldığı gibi büyü bozma duası tercih edilebilir. Büyü bozma duası, Kur’anın kendi içeriği ve Allah’ın isimleri zikir edilerek yapılır.

Allah’ın izniyle de büyüye maruz kalmış olan kardeşimiz bu sorundan kurtulmuş olur. Çünkü kardeşlerim, hiçbir kötü niyetli varlık, Allah ve kitabının karşısında duramaz. O isim şeklinde zikir edildiğinde bile, iblisler, kötü niyetliler kaçar giderler. Değerli kardeşlerim, büyü bozma dualarını böyle tanımlayabiliriz.

Büyü Bozma Duası Neden Yapılır?

Birçok kardeşimiz büyüleri bozmak için yapılan duaların neden yapıldığını bilmek isterler. Aslında durumu biraz açıklamak gerekirse şöyle devam edebiliriz. Kardeşlerim, büyüler anlaşılabilen ve anlaşılamayanlar olarak ikiye ayrılırlar. Anlaşılmayan büyüler, genelde ağır olarak tanımlanırlar. Bu büyüler aslında sinsidirler ve insanın tüm karakterini emerler.

Ancak Allah’ın lütfüyle okunan dualar ve zikredilen Esma bu kötü kalplileri uzaklaştırmaya fayda sağlar. Fakat kardeşlerim, bir kişiye tabir ettiğimiz bu varlıklar hüküm ediyorsa, onlara karşı duayla birilikte mutlaka tılsımlı sözcükler de söylemelidir. Tılsımlı sözcükleri ancak medyumlar bilinebilir.

Değerli kardeşlerim, büyü insanda tahriplere yol açabilir. Yine ailesiyle veya eşiyle arasının açılmasına yol açabilir. Sadece tanıdıklarla değil, tanımadıklarıyla bile kişinin sorunlar yaşamasına neden olur. Büyü bozma ise ister evli olsun ister bekar, kişinin kaybettiği eski huzurlu hayatına kavuşması için başvurulan bir yöntemdir.

Yani, büyü bozma duası neden yapılır şeklinde soruya, büyülerden kurtulmak için tercih edilir diyebiliriz. Büyülerden kurtulabilmek adına yapılacak olan dualar, ehli hocalarla gerçekleştirilmelidir kardeşlerim.

Büyü Bozma Duası Yaptıktan Sonra Ne Olur?

Sevgili kardeşlerim, büyü bozma duaları insanları eski hayatlarına geri dönmelerini ve o sorunlu hayatlardan kurtulmasını sağlar. Dua işlemi yapılır yapılmaz, etkiler görülmeye ve zamanla kişide bazı farklıklar görülmeye başlandığı söylenebilir. Öncelikle büyü yapılan bir kişide neler yaşandığına, daha sonra bozma duasıyla birlikte neler olduğuna bakalım.

Sevgili kardeşlerim, büyülere maruz kalan kişiler, hayatlarından tat alamazlar. Yaşadıkları dalgınlıklar hayat içinde sorunlara yol açar. Yalnızken korkular yaşayabilirler. Etraflarından sesler geldiğini sanırlar. Sevmedikleri gözlerinde çok tatlı görülmeye başlar. Evlilerse eşleriyle her gün tartışmalar yaşarlar. Pek çok sorun hayatlarından eksik olmaz. 

Bu tür sorunları yaşayan kişi, medyuma giderek üzerinde olan büyüleri bozmak istediğini belirtir. Medyum hoca kendilerine yardım ederek, büyü bozma duasıyla işlemi gerçekleştirir. Peki büyü bozma duası etkileri nelerdir ? Diğer bir anlamda büyü bozma duası yapıldıktan sonra kişide ne gibi sonuçlar görülebilir.

Kardeşlerim, büyü bozma duası oldukça etkili olan Allah’ın zikri şeklidir. Allah’ın zikredilmesiyle birlikte, kötü huylu varlıklar def olmaya başlarlar. Kişi kendi iç huzuruna kavuşur. Eski haline geri döner. Evliyse eşine gider, ondan eski hataları için af diler. Fakat bunları neden yaptığını pek hatırlamaz. Ayrılmışsa tekrar eski eşine geri dönmek ister. İşleri yoluna girmeye başlar. Huzura kavuşur.

Büyü Bozma Duası Ne İşe Yarar?

Büyü bozma dualarının nelere yaradığı hakkındaki konuya gelelim kardeşlerim. Öncelikle sizlere anlatmak istediğim nokta şurası. Kardeşlerim, bazı kişiler yaptıkları dua olsun veya büyü bozma işlemi olsun buna tam olarak inanmazlar.

Mesela sanırlar ki bu duaların hiçbir anlamı yoktur, yapıldığından hiçbir farklılık görülmez. Olumlu anlamda etkiler, boşa yapılmış olur. Oysa tam tersi kardeşlerim eğer inanılırsa istenilen şey gerçekleştirilir. Eğer siz yaptığınıza inanmıyorsanız, onun umduğunuz sonucu vermesi, olasılık dışıdır. 

Büyü bozma duası, kişiye yapılmış kötü niyetli büyülerin def edilmesi için yapılır. Amaç kötü niyetli varlıkların kişiyi terk edip bırakması ve onlardan kurtulmaktır. Duanın çok tesirli olduğunu söylemek mümkündür. Bu işlem hemen tüm medyumlar tarafından yapılır. Ancak baştan beri bahsettiğimiz üzere kardeşlerim, bozma için kesinlikle ehil hocaya gitmeniz gerekecektir. Duayla birlikte tılsımlı sözcüklerin kullanıldığını ve bunların cinlere ve şeytanları korkutup kaçırdığını söyleyebiliriz.

Büyü Bozma Duası Yapanlar Kimlerdir?

Büyü bozma duasıyla ilgili çok sayıda söylenti vardır kardeşlerim. Özellikle internet üzerinde baktığınız zaman bilinen bilinmeyen pek çok duanın paylaşıldığını görürsünüz. Doğrusu bu duaların her birinin apayrı faydası vardır. Her biri kendi alanında Allah’ın izniyle fayda sağlarlar. Ama ne yazık ki tüm dualar büyü bozmak için gerekli değildir.

Sadece belirli dualar gerekir. Büyüyü bozmak için okunacak dualar tek başına zikir edildiğinde, sonuç verebilir. Hatta kişinin bir süre rahatlamasına olanak tanır fakat kardeşlerim, kişinin bedenine yerleşmiş kötü huyluları kocamaz.Çünkü onları kovmak için tehdit etmek, tılsım içerikli sözcükler söylemek gerekir.

Bunu yapabilmek için tahmin edersiniz ki bu alanın ehli, bilgini olunmalıdır. Büyü bozma duası yaptırmak istiyorum diyenler mutlaka medyum hocaya gitmelidirler. Onlar haricinde büyüleri bozmak pekala imkan dahili dışındadır.

Sevgili kardeşler, ehil medyumu nereden bulacağınız bilemiyorsanız, size Türkiye’nin gerçek medyumunu önerebiliriz. Hocamız kendi alanında 1 numara olmasına karşın, dünyada beğeni toplayarak talep görmüş bir medyum hocadır. İsterseniz, hemen görüşebilirsiniz.

Büyü Bozma Duası Yapmak İstiyorum?

Sevgili kardeşler, büyü bozma duası yapmak istiyorum diyen kardeşlerimin sayısı bir hayli fazladır. Bunu diyenlerin genellikle yakınları bazen de kendileri büyülerin tesiri altına girmişlerdir. Büyü bozma duası şeklinde yapılan işlemlerde tesir altında her kim kalmışsa, onu kurtarmak amaçtır. Ancak kurtarma işlemi çabuk yapılırsa daha iyi olur.

Çünkü kardeşlerim, büyü bozma işlemlerinin uzun süre yapılmaması, kişi evliyse, yuvasının dağılmasına, sevgilisi varsa kaçıp gitmesine, ailesiyle ters düşmesine ve sorunların kalıcı olmasına neden olabilir. 

Eğer bu duayı yapmak istiyorum derseniz geç kalmamanız gerektiğini öneririm. Siz ne kadar geç kalırsanız, sorunlar o kadar fazla olacaktır. Kardeşlerim bazı kardeşlerimiz büyü bozma işlemlerini evlerinde yapıp yapamayacakları hakkında merakı olurlar. Dilerseniz kendilerinin de sorularını yanıtlayalım. Değerli kardeşlerim, duaların tümü evde rahatlıkla istendiği şekilde okunabilir. Abdest alınıp istediğiniz ayeti, duayı okuyabilirsiniz.

Fakat takdir edersiniz ki büyü için okunması gereken dualar farklıdır. Tabi bunları evinizde istediğiniz şekilde okuyabilirsiniz. Yine kardeşlerim okunacak duaların hangi süreyle okunması gerektiği, işlemlerin kaç gün süreciği de dualar okunduğundan mutlaka bilinmelidir.

Sevgili kardeşlerim eğer büyüler hakkında bilgi sahibi değilseniz, hüddam ve cinlerle iletişimi nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, evde yapmamanızı önerebilirim. Fakat ilmi bilginizin yereli olduğunu düşünüyorsanız, kadim sırlar kitabı hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Aynı şekilde medyum hocamızdan bu dualarla ilgili bilgi alma şansına sahipsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ