7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

  • Yıldızname Falı Nasıl Bakılır? için yorumlar kapalı
Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Yıldızname hakkında bilinmeyenler ve falın bakılış şeklini buradan öğrenebilirsiniz. Yıldızname falı nedir sorusu hakkında bilginiz olsun istiyorsanız, sitemizi takip etmeye başlayabilirsiniz.

Yıldızname Nedir?

İnsanlar gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bugün dünyanın en zenginlerine geleceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz diye sorarsanız, hiç çekinmeden tüm servetlerini bu uğurda verirler. İnsanoğlu fıtrat olarak, meraklı olduğundan Yıldızname en eski devirlerden itibaren rağbet görmüş ve halen geçerliliğini korumaktadır.

Yukarıda geleceği öğrenme olarak bahsetsek de aslında bu tam olarak böyle değildir. Yıldızname falı genellikle insanın hayat içerisinde neler yaşayacağını, bilime, astrolojiye dayandırarak açıklar. Bunu yaparken, insanların özlülük bilgilerine ihtiyaç duyar. Bu bilgi doğum tarihi ve saatidir. Çünkü tarihteki her saatin ayrı bir değeri ve farkı vardır.

Gökte yer alan yıldızlar bu saatlere göre hareket ederler. Bilimle tam olarak örtüştüğünden, yıldızname falı günümüzün en ilgi çekici konularının başında yer alır. Ancak doğru bakılması, anlamak ve yorumlamak için çok önemlidir.

Yıldızname falı nedir sorusundan önemli olan, bakan kişinin maharetleridir. Her şey açık olarak bilinse bile, yorum gücü burada çok mühimdir. Yıldızname falı nasıl bakılır sorumuza gelecek olursak şu şekilde açıklayabiliriz. 

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Değerli dostlarım ücretsiz yıldızname falı yanımda özel olarak yetiştirdiğim havas ilmi öğrenen vekil hocalar tarafından bakılır. Yıldızname falı basit bir bakım türü değildir. Bu bakımda kişiye özel Cenabı hakkın vekil kıldığı hadimler davet edilerek bakılmaktadır. Yıldızname bakımın esrarı ve sırrı geniş olup cibir ilmine göre hesaplanarak bakılır. Bu durumda ücretsiz yıldızname falı baktıracak arkadaşlar mail üzerinden bakım yaptırabilirler. Mail üzerinden ücretsiz yıldızname falınız 4 ile 7 gün içerisinde sıralamaya göre cevaplanacaktır. Bakım için gerekli bilgiler nelerdir.

Mail Adresi: medyumseyfullahhoca@gmail.com

Dikkat; Bakım yapılacak kişi kendi ise kendi bilgileri eğer eşi yada sevdiği arasında bakılacak ise iki tarafında bilgileri gerekmektedir. Anne adı bilinmiyorsa kişilerin bakım yapılacak kişiye ait yüzünün göründüğü bir resim şart dır.

Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Adınız; Örnek Ali

Anne Adınız; Örnek Havva

Baba Adınız; Örnek Adem

Doğum Yılınız; Gün- Ay-Yıl

Medeni Haliniz; Evli, Bekar, Sözlü, Nişanlı gibi

Merak Edilen Konu; Baktırmak istediğiniz durumunuz

Ücretli Yıldızname Falı Baktır?

Değerli dostalarım ücretli yıldızname falı duru göre rahmani davet açarak baktığım özel bir bakım türüdür. Bu bakımda kaderi nispeti olarak yaşanmış olan durumlar ve aynı zaman da sizler için manevi danışmanlık yapmaktayım. Yıldızname falı, fal olarak sizler tarafından bilinse de bu bakımda ulvi olan hüddam davet edilerek sorgu sual bakımı olarak tabir edilir. Allahın izni ile şeytanın kapısı kapatılır ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabı alınır. Bu bakım yaklaşık bir buçuk saat süren rahmani davet ile gerçekleşir ve hoca efendi ile birebir telefonda görüşerek bakım yaptırabilirsiniz.Detaylı bilgi için çekinmeden arayın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Yıldızname Falı Nasıl Bakılır?

Dijital medyada, yıldızname falları ile ilgili onlarca bilgi yer alır. Evet, gerekli hesaplamalar bilindiği zaman, fala bakılması mümkündür. Kişinin kendisi de bunu yapabilir. Daha sağlıklı sonuçlar almak ve yorum anlamında uzman bilgilerin sahibi olmak için medyumlara başvurmak daha doğru olacaktır. İşlemde gerekli olan kişinin kendi doğru doğum tarihi ve saatidir.

Bu bilgilerin ışığında ebced hesabı yapılır. Ebced hesabı yapıldıktan sonra, sonuç ortaya çıkar. Ancak o sonucu yorumlamak, bilgin kişilerin harcıdır. Çünkü çıkan sonuçta oldukça detay yer alır. Her birini farklı manalarda yorumlayabilmek gereklidir. Buradan bir kez daha hatırlatalım ki Yıldızname falı ebced hesabı ile baktır tamamen kişiseldir. Kişinin isim bilgileri de alınır.

Aynı doğum tarihi ve saatinde doğanların fallarının aynı olması mümkün değildir. Anne bilgileri, kişinin kendi ismi bunu değiştiren farklardır. Sevgili kardeşlerim, yıldızname falında gerekli olanlar, dediğimiz gibi kişisel bilgilerdir. Bunları biliyorsanız, güvenilir medyuma başvurarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Yıldızname Falı Ne İşe Yarar?

Değerli mümin kardeşlerim, yıldızname insanın gelecek zamanda neler yaşayacağını merak etmesyile ilgilidir. Yıldızname falı ne işe yarar sorumuza şöyle cevaplar verebiliriz.

 * Bakım yaptırmak, insanın gelecekte nelerle karşılaşacağını öğrenmesi içindir. Yaşayabileceği kötü olaylara şimdiki zamandan önlem alabilmesi, varsa yanlışlarını doğruya döndürmesi içindir.

 * Yıldızname falı, kişinin kendi hür iradesiyle bakılır. Kişinin kendi özel bilgileriyle işleme başvurulur. Vereceği bilgiler astroloji ve bilime dayandığından daha doğrudur.

 * Bu falla kişi geleceğinin tamamını öğrenemez. En çok yanlış bilinen durum budur. Tamamen yıldız hareketlerine kişinin ne zaman doğduğuna ve çeşitli hesaplamalara dayanır. Yaşanılabilir sorunlara önlem amacı taşır.

Yıldızname Falına Kimler Bakabilir?

Sevgili kardeşlerim, yıldızname başlı başına bir ilim alanıdır. Gerçekten bakımının yapılması, yoruma dayandırılması, tamamen fenni ilimler doğrultusunda yapılabilir. Astroloji ve bilimin ışığında ilerlendiği için net bilgiler verebilen önemli bir uygulamadır. Dolayısıyla yıldızname falına kim bakar sorusunu daha dikkatle incelemeliyiz.

Sevgili kardeşlerim yıldızname falı medyumlar tarafından bakılır. Kurallarının harfiyen yerine getirilmesi burada esas noktadır. Yorum kısmının doğru yapılması gerekir. En ufak yanlış bir yorum belirtmek, kişinin kaderine doğrudan etki etmek anlamına gelir.

Bu yüzden yıldızname falı bakan medyumlar dışında başka kişilere başvurmak doğru olmayacaktır. İşlemin hatalı olması ihtimalini doğurur. Yıldızname falı ehiller tarafından yapılmalıdır. 

Yıldızname Falına Bakmak İçin Hangi Özellikler Olmalı?

İnsanlar, özellikle bizim toplumumuzda bilmedikleri şeyler hakkında yorumlar yapmayı severler. Sadece yorumlar yapmak değil, aynı zamanda bilinmeyene uzanmak için çırpınırlar. Fakat kardeşlerim, bir yerde uzman olan kişinin, hangi merhalelerden geçtiği, ne tür yeteneklere sahip olduğu unutulmamalıdır.

Her işte olduğu gibi yıldızname falında çeşitli zorluklar söz konusudur. Bunun için fala bakacak olan kişinin, bilgi açısından donanımlı olması gerekiyor. Fal bakımında istenen her ne varsa tümü içerikte yer almalıdır. Sevgili kardeşlerim ister medyum olsun, ister başka birisi, fala bakacak olan kişinin özellikleri bulunmalıdır. Bu özellikle şöyle sıralanabilir.

 * Yıldızname basite indirgenmemelidir. Çünkü hem bakımı hem yorumunda kozmolojik bilgi gerektirir. Bakan kişinin evren hakkında bilgisinin olması önemlidir.

 * Yıldızname falına bakan kişinin ilim açısından donanımlı olması gerekiyor. İlim olmadığı zaman onu yorumlamak, kuyuya taş atmak gibidir.

Yıldızname Falı Ne Açıklar?

En eski insan tarihinden günümüze her devri titizlikle araştırdığınız zaman, insan ırkının gerçekten çok meraklı olduğunu görebilirsiniz. Öyle ki bunu fırsat bilen devlet liderleri, insanları daha çok meraklandırıp başarılar elde edebilmişlerdir. İnsan bencil bir düşünen varlık olduğu için her zaman geleceğinde neler olacağını merak eder.

Öyle ki bizler, ne zaman öleceğimizi bilmeden, geleceğimizle ilgili planlar hesaplamalar yaparız. Gerek bizlerin gerekse yakınlarımızın başına gelecek en ufak talihsizlikte ise hemen geleceği düşündüğümüzden yakınır dururuz. Yıldızname falı aslında biz meraklı varlıkların, merakının az da olsa giderilmesi içindir.

Tabi burada, kesinlikle geleceğe hüküm etmek söz konusu değildir. Olay tamamen gelecekte yaşanılabilecek durumların farkına varılması içindir. Zaten fal bakımında, her şey tamamen olacak denildiğini göremezsiniz. Sadece belli bir zaman diliminde neler yaşayabileceğini hakkında sizlere en sağlıklı bilgi verebilecek yöntemdir. 

Yani tamamen kişinin isteği doğrultusunda ne yaşayabileceğini öğrenmesi teorisine dayanır. Geleceğinde bunlara önlem alması, evlenecekse evlenmemesi adına öneriler verilmesi adınadır. 

Yıldızname Falı Bakımı Zor Mudur?

Yıldızname falı bakımı basit gibi lanse edilse bile öyle değildir. Bunu bize basitmiş gibi gösteren durum, internet ortamında ücretsiz yıldızname falı bakımı şeklinde çeşitli bilgilerin yer almasıdır. Otomatik olarak bakılan bu falda, kişisel yorum değerini kaybeder.

Neredeyse her insan için aynı yorumlar yapılır. Yıldızname başlı başına ilim olduğu için bakımı emek, çalışma, beceri, bilgi birikimi gerektirir. Falı bakacak kişi ne kadar uzman olsa bile çeşitli noktalarda zorlanabilir. Bu açıdan falın bakımın zor olduğunu söyleyebiliriz. 

Yıldızname Falı Baktırmak İstiyorum?

Yıldızname falı ne için bakılır sorumuzu sanıyorsam yanıtladık. Yıldızname falı bakmak isteyenlerin neler yapacağını söyleyelim. Kardeşlerim, eğer falı bakacak yeterlilikte değilseniz, sizlere tavsiyemiz uzman bir medyuma gitmeniz. Uzman medyuma kendi kişisel bilgilerinizi, annenizin adını söyleyeceğiniz için bunu bilmeniz gerekecek.

Bu bilgilerin sahibiyseniz artık medyumun yanına gidebilirsiniz. Medyum sizlere farklı sorular sorabilir. Tamamen gideceğiniz medyumun çalışma prensibine dayanır. Fal bakım işlemi bittikten sonra medyum size neler yaşayabileceğiniz, ne gibi önlemler alabileceğiniz alanında bilgiler aktarabilir. Tavsiyemiz bilgileri dikkatle dinlemeniz veya onları not almanız olacaktır. Fal baktırmak isterseniz güvenilir medyuma gitmeyi ihmal etmemelisiniz. 

En güvenilir medyum, sitemizden ulaşabileceğiniz, astroloji alanında muazzam bilgisi olan hocamızdır. Sizde kendisiyle iletişim kurarak yıldızname falı baktırabilir, dilerseniz büyü ve büyü bozma işlemleri için kendisinin ilminden faydalanabilirsiniz.

Hocamıza kendiniz istediğiniz şeyleri sorabilir konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde yoğun tempoda çalışan ve insanlara çare bulmaya çalışan medyum hocamıza sitemizden ulaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ