7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Birini Kendine Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

  • Birini Kendine Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Birini Kendine Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Birini Kendine Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Bağlama ritüeli oldukça farklı çeşitlerde yapılabilmektedir. Birini kendine bağlamak için kişiler kısa sürede tesir eden ritüelleri tercih edebilirler. Bu tarz ritüellerin mutlaka uzman biri tarafından yapılması gerekmektedir. En sık tercih edilen bağlama ritüellerinden biri ise 24 saat içerisine kendine bağlama ve aşık etme ritüeldir. Bu ritüel sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Bu ritüel için gereken malzemeler ise şu şekildedir;

Bir adet yuvarlak masa ve kırmızı masa örtüsü.

Üçgen hale getirilmiş bir adet beyaz kağıt.

Bir adet kalem ve kırmızı mum.

Üçgenin içerisine isminizi yazınız ve daha sonrasına ise kağıdın ucuna “Tarapagas” yazınız. Daha sonrasında ise mumu alarak ritüele başlayınız. Niyetlerinizi ve kelimelerinizi iyi seçerek sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

En Etkili Aşk ve Bağlama Ritüelleri

Aşk ritüelleri oldukça çeşitli şekilde yapılmaktadır. Bununla beraber bu ritüeller doğru bir şekilde yapıldığında kısa sürede etki etmektedir. Aşk ve bağlama ritüellerinin özellikleri ise şu şekildedir;

Aşk ve bağlama ritüeli yapacak olan kişinin konu hakkında uzman olması gerekmektedir, normal bir kişinin bu işi yapması durumunda belirli olumsuzluklarla yüz yüze gelebilir.

Bağlama ritüelini yapacağınız kişi sadece sizi görecektir ve hayatında sizden başka kimseyi istemeyecektir.

Bağlama ritüeli yapılan kişi sürekli olarak sizi düşünecektir ve bununla beraber yapıldıktan iki hafta sonra mutlaka bir şekilde sizinle görüşmeye çalışacaktır.

Aşk ve Bağlama Ritüelleri Ne Kadar Sürede Etki Etmektedir?

Aşk ve bağlama ritüelleri yapılan kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bununla beraber uzman bir kişinin bu ritüeli yapması daha hızlı bir şekilde sonuç almanıza yardımcı olacaktır. Genel olarak bu ritüeller ilk yedi gün içerisinde etki etmektedir. Fakat tam olarak iki hafta içerisinde net bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Aşkınızı güçlendirmek için, sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için bu ritüelleri tercih edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Aşk Ritüeli

Aşk ve bağlama ritüelleri birçok farklı seçeneklere ayrılmaktadır. Özellikle ihtiyacınıza yönelik olan ritüeli belirlemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Bu işlemler için uzman kişilere danışabilir ve daha doğru bir ritüel tercih edebilirsiniz. En sık tercih edilen aşk ritüelleri ise şu şekildedir;

Sabunla bağlama ve aşk ritüeli.

Kaşıkla aşk ritüeli.

İp ile yapılan aşk ritüeli.

Mumla yapılan aşk ritüeli.

Eski Sevgiliyi Tekrar Aşık Etme Ritüeli

Eski sevgiliyi tekrar aşık etme ritüeli genel olarak ayrıldıktan sonra tercih edilmektedir. Özel bir şekilde hazırlanması gereken bu ritüel doğru bir şekilde yapıldıktan sonra yüzde yüz etkili olacaktır. Bu ritüel için öncelikle sevgilinizin adını ve soy ismini, anne ismini, doğum tarihini ve benzeri kişisel bilgilerini öğrenmeniz gerekmektedir.

Dolunay gecesi saat onikiden sonra ritüeli yapmaya başlayabilirsiniz. Tekrar kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin resmini bir aynaya resmini koyunuz. Daha sonrasında ise kendi resminizi başka bir aynaya koyarak kırmızı bir ip yardımıyla aynaları bağlayınız. Aynaları ay ışığının altına koyarak bir gece boyunca aynaları bekletiniz. Sonrasında ise sabaha karşı aynaları alınız ve karanlık bir yerde saklayınız. Ortalama bir gün içerisinde, ritüeliniz etki etmeye başlayacaktır.

Hızlı Aşık Etme Ritüeli

Hızlı aşık etme ritüeli oldukça etkili olan bir dua ritüelidir. Bu ritüel için gerekli olan duayı temiz bir kağıda yazınız. Daha sonrasına ise bu kağıdı muska haline getirerek odanızda 3 hafta boyunca saklayınız. Ortalama üç hafta sonra size aşık olmasını istediğiniz kişinin geleceğini göreceksiniz. Yazmanız gerektiren dua ise “Taha. Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa. Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula. Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera.” duasıdır.

Papaz Büyüsüyle Hızlı Aşık Etme Ritüeli

Hızlı bir şekilde birini kendinize aşık etmek için papaz ritüelini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle yapacağınız kişinin kanından az bir miktar kan almanız gerekmektedir. Sonrasında ise bu kana doğru İbranice duaların okunması gerekmektedir. Duaları okuduktan sonra bir miktar gül suyunun kanın üzerine dökünüz. Sonrasında ise bu karışımın içerisinde saç teli ve tırnak ekleyiniz. Bununla beraber bu karışımı daha etkili hale getirmek için istediğiniz kişiye içirin veya yedirin. Ortalama iki hafta içerisinde niyet ettiğiniz her şey gerçek olacaktır.

Karışımın içerisine saç telinden veya tırnaktan bir parça eklenmesi gerekir.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

DURUMUNUZU İSTİŞARE ETMEK İÇİN ARAYIN

Hızlı Aşk Ritüelini Kimler Yapabilir?

Aşk ritüeli yapacak olan kişilerin, öncelikle sevgisinden emin olması gerekmektedir. Bu aşk ritüelleri oldukça güçlü ve etkilidir. Özellikle sevgilinize veya eşinize bağlama ritüelleri uygulayarak ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Terk edilme durumlarında veya ilişkinizin durağan hale gelmesi durumunda bu ritüelleri tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ