7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kum Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Kum Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Kum Büyüsü Nasıl Yapılır

Kum Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri genel olarak çok güçlü bir etkiye sahiptir ve aynı şekilde kum büyüsü de bunlar içerisinde yer alır. Doğaüstü güçlerin kullanıldığı ve üzerinden vefk yapıldığı bu büyü, insan iradesini etkileme noktasında önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Bu yüzden sevdiği ile bir araya gelmek isteyen birçok kişi, gerçek medyum hocalardan kum büyüleri hakkında destek almaya çalışıyor.

Kum Büyüsü Nedir?

Üç harflerin kullanıldığı ve bozulması oldukça zor olan aşk büyüleri arasında kum büyüsü gelmektedir. Platonik aşkları çift taraflı sevgiye dönüştürürken, aralarına soğukluk giren kişileri yeniden daha güçlü bir bağ üzerinde bir araya getirir. Bu sebepten dolayı kum büyüsü nedir sorusuna hitaben, çiftleri bir araya getirmek için yapılan güçlü büyülerden biri olduğunu söylemek mümkün.

Kum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok güçlü bir tesire sahip olduğu için kum büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce mutlaka gerçek bir medyuma danışmak gerektiğini dile getirmek mümkün. Her ne kadar evde yapılan bir büyü de olsa, yanlış uygulanacak en ufak bir yöntem çok ciddi tehlikeler ile karşı karşıya bırakabilir.

– Öncelikle bir bez üzerine bir miktar kum boşaltılır.

– Daha sonra medyum hoca gizemli sözcükler ve tılsımlar üzerinden dualar okuyarak, büyüden etkilenecek kişinin ismini telaffuz eder.

– Büyü tamamlandıktan sonra bez kapanır ve kişinin evinin bahçesine ya da evin etrafındaki herhangi bir yere toprağa gömer.

– Bez büyüden etkilenecek olan kişinin evine ne kadar yakın olursa tesiri bir o kadar güçlü olur.

Kum Büyüsü Neden Yapılır?

Farklı sebepler üzerinden kum büyüsü neden yapılır sorusuna cevap vermek mümkün. Özellikle platonik aşkların iki taraflı büyük bir aşka dönüşmesi için oldukça güçlü bir tesiri bulunur. Aynı zamanda sevdiği ile bir araya gelmek isteyen ve aralarına soğukluk giren kişilerin yaptırdığı bir büyüdür. Kum büyüsü aynı zamanda bağlama büyüsü etkisi gösterir ve ailesinden uzaklaşan kadın veya erkeğin yeniden yuvasına dönmesine imkan tanır.

Kum Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Çok güçlü bir etkiye sahip olması, vefk kullanılması ve başka varlıkların süreç içerisinde yer alması sebebiyle, bu tılsım bireysel ele alınmamalıdır. O yüzden kum büyüsü kim tarafından yapılır sorusuna gerçek medyumlar öne çıkmaktadır. Böylece bu güç kontrol altında tutulur ve hayat boyu devam eder. Özellikle insan iradesini kırmak ve onun düşüncelerini yönlendirme konusunda güçlü olduğundan dolayı, gerçek medyumlar özel yöntemler ışığı altında kum büyüsünü gerçekleştirir.

Kum Büyüsünün Belirtileri

Kadim büyüler insanların üzerinde farklı şekillerde etki gösterir. Aynı zamanda amaca bağlı olarak kum büyüsünün belirtileri de değişkenlik gösterebilmektedir.

– Kişi kendi hayat iradesini kaybeder ve düşünceleri yönlendirilir.

– Çok geçmeden büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar.

– Sürekli ondan konuşur ve çevresindekiler onu uyarsa bile buna aldırış etmez.

– Odaklanma problemi yaşar.

– Gece gündüz demeden sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi aklına getirir.

– Sonunda başka varlıkların verdiği vesveseler üzerinden etkilenerek aşık olur ve arar.

Kum Büyüsü Bozulur mu?

En çok merak edilen konular içerisinde kum büyüsü bozulur mu sorusu geliyor. Çünkü insanların hayat boyu sürmesini istediği en önemli hususlar arasında aşk ve sevgi gelir. Kum büyüsü çok güçlü bir tılsımdır ve kolay kolay bozulmaz. Ancak gerçek bir medyum tarafından ele alındığı zaman, doğru yöntemler uygulanırsa bozulma ihtimali söz konusu olabilir. Ayrıca zaten bu büyü başkalarını ayırmak için de kötü amaçlı kullanılabilmektedir. Böyle durumlarda kum büyüsünü bozmak için karşı karanlık büyü üzerinden yine kum büyüsü değerlendirilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ