7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kadınlara Yapılan Büyüler

  • Kadınlara Yapılan Büyüler için yorumlar kapalı
Kadınlara Yapılan Büyüler

Kadınlara Yapılan Büyüler

Kadınlara yapılan büyüler hem Ak büyüler hem de kara büyülerden oluşmaktadır. Kadınlara yapılan büyüler hem olumlu amaçlara hem de olumsuz amaçlara hizmet eder. Olumlu büyüler kadının kendi ailesi sevdikleri tarafından yaptırılacak olan yuva kurmak, evlenebilmek, sınavda veya mahkemede başarılı sonuçlar elde etmek, iş kurabilmek, çoluk çocuğunu sağlıklı büyütebilmek amacıyla yapılan olumlu Ak büyülerdir.

Ancak bir de kadınlara yapılan olumsuz büyüler yani Kara büyüler vardır. Maalesef haset kıskançlık gösteren kötü niyetli kişiler ve çoğunlukla da kötü niyetli kadınlar tarafından yapılmaktadır. Kara büyüler arasında kadınlara en çok yapılan büyüler; sevdiği kişiden ayırmak, yuvayı dağıtmak, kısırlık, doğurganlığı engellemek, sağlığı bozmak, iş hayatını bozmak, bolluk bereketi bozmak ve bunun gibi nedenlerle yapılmaktadır.

 

Kadına Yapılan Büyü Belirtileri – Kadınlara Hangi Büyüler Yapılır?

Kadınlara yapılan büyüler arasında olumlu niyetle yapılmış olan ak büyüler çok kısa sürede etki eder ve belirtilerini gösterir. Kötü niyetli yapılmış olan büyüler ise daha geç etki eder. Yani Kara büyülerin etki süresi daha geçtir fakat Maalesef ki bu büyüler de etkilidir. Kara Büyü yapılan bir kadın Öncelikle kendini sürekli olarak yorgun bitkin ve halsiz hisseder.

Herkes zaman zaman kendini yorgun bitkin ve halsiz hissedebilir. Bu durum üzerinizde büyü olduğu anlamına gelmez. Ancak uzun süreli yani bir hafta boyunca hiç geçmeyen bitkinlik yorgunluk halsizlik ve üstelik buna ek baş ağrısı, baş dönmesi gibi belirtiler varsa büyüden şüphelenilebilir. Büyü yapılmış olan kadın artık hayattan zevk almamaya başlar ve yaşamın anlamsız hale geldiğini hisseder.

 

Büyülü Kadın Nasıl Olur? – Kadına Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyülü Kadın üzerine büyü olan kadındır ve yukarıdaki paragrafta belirtildiği gibi sürekli olarak kendini yorgun bitkin hissetmesinin yanında baş ağrıları hisseder. Onun dışında zaman zaman sanki bu dünyada değilmiş gibi bir noktaya takılır ve başka hiçbir şey düşünemez hale gelir.

Kadınlara yapılan büyüler, büyünün tersine çevrilmesi ile bozulur. Çevirme işlemi de bir büyü çeşididir. Hangi büyünün yapıldığı tespit edilerek o büyüyü sıfırlayacak etkisiz hale getirecek bir olumlu büyü yapılmaktadır. Tabi ki bu noktada Kur’an-ı Kerim’deki sure ve ayetlerin hadislerin oldukça önemi ve etkisi vardır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ