7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır

Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiği insanı kendisine daha yakın hale getirebilmek için çikolata büyüsü oldukça etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Medyumların gizli ilimleri kullanarak gerçekleştirdiği bu tılsım, özellikle insanın üzerinde oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Kısa sürede iradeyi etkileyerek düşünceleri değiştirme konusunda ciddi bir potansiyel teşkil etmektedir.

Çikolata Büyüsü Nedir?

Özellikle aralarına soğukluk girmiş olan evli çiftler için yeniden barışma imkanı sağlayan çikolata büyüsü, sevgililer ve nişanlılar için de geçerlidir. Ayrıca sevdiği insana kavuşamayan ve ona bir türlü ulaşamayan, Platonik aşk yaşayan kişilerin de kullandıkları yöntemler içerisinde yer alır. Daha çok aşk ve ilişki üzerine kullanılan bir tılsım olarak çikolata büyüsü nedir pek çok iyi tarafından merak ediliyor. İnsanları barıştırmak ya da sıcak bir sevgiyi bir araya getirebilmek amaçlı, gerçek medyumlar tarafından uygulanan en önemli İlimler arasında gelmektedir.

Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır?

Havas ilimlerine hakim olan doğuştan yeteneği bulunan gerçek medyumlar tarafından ele alınan çikolata büyüsü nasıl yapılır, en merak edilen konular içerisinde gelmektedir. Bu büyü dikkatli şekilde ve aşamalı olarak ele alınmak suretiyle gerçekleştirilir. Burada önemli olan büyü yaptırmak isteyen kişinin gerçekleştirmesi gerektiği uygulamalardır.

– Öncelikle şeker ya da çikolata ve yemiş gibi tatlı yiyecekler elde edilir.

– Bu yiyecekler üzerine medyum hoca gizli ilimler üzerinden tılsım ve sözcükler okuyarak aynı zamanda ayet ve dua okuması gerçekleştirir.

– Ardından 7 gün boyunca yapılacak perhis ile beraber 700 defa ilgili esma okunmalıdır. (Ya malik)

– Her gün toplamda 100 defa bu Esma okunmak suretiyle 7 gün boyunca okuma yapılmalıdır.

– Daha sonra şu sözler tekrarlanmalıdır; ‘Sevdiğim x kişinin gönlünü ve kalbini benden yana çevirin.’

– Okuma tamamlandıktan sonra şeker veya çikolata ile yemiş ilgili kişiye yedirilmelidir.

Çikolata Büyüsü Neden Yapılır?

Herhangi bir nedenden dolayı aralarına soğukluk girmiş olan çiftler, bazı zamanlar ne olursa olsun bir türlü barışamaz. Bunun sebebi kara büyü ya da üç harfliler olabilir. O yüzden bunun son bulması adına ve çiftler arasındaki sıcaklığın yeniden yakalanması için, çikolata büyüsü yapılmaktadır. Sevdiği kişiyle buluşmak isteyen pek çok kişi bu yüzden çikolata büyüsü neden yapılır merak ediyor. Platonik aşklar, sevgili ya da evli kişileri arasındaki soğukluk ya da kavgaların son bulması gibi birçok sebepten dolayı bu gizemli büyü medyum hocalar tarafından ele alınır.

Çikolata Büyüsü Belirtileri

İnsan üzerinde güçlü bir etki yaratarak iradeyi kırma imkanı tanıyan çikolata büyüsü belirtileri ile kısa sürede kendini gösterir.

– Çiftler arasında yaşanan husumet yavaş yavaş son bulmaya başlar.

– Birbirini seven kişiler yeniden konuşur.

– Her iki taraf da daha sakin ve ılımlı hale gelir.

– Sıcak bir kalp ile Sevgi yeniden artış göstermeye başlar.

– Platonik aşk üzerinden aşık edilecek olan kişi bir anda büyü yaptıran kişiyi düşünmeye ve onu görmek istemeye başlar.

Çikolata Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer?

Temiz bir kalple içtenlikle istendiği zaman, ayrıca gerçek bir medyum hoca tarafından yapıldığında çikolata büyüsü etkisi hayat boyu sürer. Özellikle iyi bir niyetle yapılması çikolata büyüsünün çok daha güçlü hale gelmesine olanak vermektedir.

Çikolata Büyüsü Bozulur Mu?

Medyumların gizemli yöntemleri üzerinden ele aldıkları çikolata büyüsü, aynı zamanda manevi enerji ve vefk ile başka varlıkların sürece girmesi üzerinden tamamlanır. Çok güçlü bir büyü olmasının yanı sıra, çikolata büyüsü bozulur mu diye soracak olursa, bunun bozulacağına söylemek mümkün. Gerçek bir medyum hocanın ele aldığı karşı büyü yöntemi üzerinden, bu büyü bozulabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ