7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Günahmıdır? Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

  • Aşk Büyüsü Günahmıdır? Aşk Büyüsü Yapan Hocalar için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Günahmıdır? Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

İnsanların başkalarını kendilerine aşık etmek için yaptıkları, aşk büyüsü günah mıdır ? Aşk büyüsünün belirtileri nelerdir? Aşk büyüsü yapan hocalar var mıdır? Tüm soruların cevaplarını ve aşk büyüsü hakkındaki diğer detayları yazımızda bulabilirsiniz. Fayda sağlayarak okumanız dileğiyle.

Aşk Büyüsü Nedir?

İlk insan doğduğundan bu yana asırlar geçti. Bu dönemde milyarlarca insan doğdu, büyüdü ve öldü. Çoğu dünyevi ayrıntılar gelip geçti. Ancak geçmeyen ve insanlık devam ettiği sürece yer yüzünde hüküm sürecek olan aşk, insanlar için apayrı yere sahiptir. Karşıdaki insanı sevme diyerek tanımlanamayacak bu büyülü kelime, insan doğasının gizemli bölgelerinde yatıyor. Hala çözülemeyen bu inanılmaz duygu, insanlığın pek çok kez yeni sayfalar açmasına, farklı yöne doğru yönelmesine neden oldu. Aslında bir kadın ve erkek ilişkisi olarak tanımlanamayacak kadar büyük olan bu duygu, hepimizin mutlaka deneyim yaşadığı manevi bir sürünceme benziyor.

Aşk büyüsü, insanın karşısındakine muhteşem duygular beslediği halde, onun uğruna her şeyden vazgeçebileceği halde, karşılık bulamaması neticesinde yapılır. Büyünün ana yapılış amacı, karşılık bulamadığında bunu terse döndürmektir. Tılsım gerçekleştikten belli bir süre geçtikten sonra, karşıdaki insan, tıpkı aşık olan kişi gibi olmaya başlar. O da aynı şekilde karşıdakine aşık olur. Yer yüzünün hakimiyetini henüz elinde tutan aşk için yapılan tılsım, pek çok dine göre farklı yorumlanıyor.

Aşk Büyüsü Günah Mıdır?

İslam dininde aşk büyüsü üzerine özel olarak ayetler olmasa da Kur’an’da büyülerin günah olduğu belirtilir. Fakat bir kısım alim, bu büyülerin insanlara zarar verecek boyutlarda olduğu sürece günah olduğu dile getirilir. Aşk büyüsünün hissi duygularla yapılması hasebiyle onu ak büyüler gurubunda değerlendirmek yanlış olmayacaktır. Büyünün ak bir büyüsü olması, karşıdaki insana zarar vermemesi, bir taraf alimlerce günah olmadığı dile getirilir. Medyum hocalar, aşk büyülerinin insana zarar vermediğini dile getirip, günah olmadığı dile getirirler. Bu tamamen kişisel bir inanıştır. İslam dışında kalan diğer dinlerde bu büyünün günah olmadığı söylenir. 

Büyü medyum hocalar tarafından yapılır. Büyüde amaç karşıdakini etki altına almaktır. Duygularını, hislerini fikri olarak değiştirmektir. Tesir altında kalan kişi zaman içerisinde kendisine aşık olan kişiye dönecektir. Büyüde amaç her zaman insana zarar vermek değildir. Kara büyülerin, daha doğrusu insanın hür iradesini engelleyen tılsımların günah olduğu belirtilse de aşk büyüsünün günah olduğu konusunda herhangi bir kaynak kitap bulunmuyor. İlmi olarak mertebesi yüksek olan kişilere sorularak büyü yapılır. Aşk büyüsü günah mı sorusuna daha çok zarar verme durumuyla ilişkilidir, cevabını verebiliriz. 

Aşk Büyüsü Başkasına Zarar Verir Mi?

Aşk büyüsü nedir konusuna biraz farklı açıdan yaklaşmak istiyoruz kardeşlerim. Önce aşk büyüsünün tam olarak karşıdakine zarar verip vermediğine bakalım. Aşk büyüsünü tanıtırken dikkat ederseniz şu ifadeyi kullandık. İnsanların yönünü değiştiren, bir duygu. Aşk gerçek anlamda insanı kontrol dışında bırakır. Ne yapacağını şaşırır hale getirir. Şöyle düşünelim kardeşlerim. Örneğin siz birine deli gibi aşıksınız, karşınızdaki sizin duygularınıza karşılık vermiyor. Burada yapabileceğiniz, ne olurdu? 

Bir de şu yönden bakalım kardeşlerim. siz gerçekten karşıdakine ömür boyu değer verecek misiniz, onu herkesten daha fazla koruyup kollayacak mısınız? Eğer cevabınız evetse aşk büyüsünü yapmanız son derece doğru bir adım olacak. Ancak eğer amacınız karşıdakine zarar vermekse ve duygularınız safi değilse, o zaman elbette yapacağınız ne olursa olsun günah kuramına girecektir. Kısacası karşıdaki kişinin zarar görmesine bağlı bir durumdur. 

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar?

Ülkemizde şuanda iki kavrama çok değer verilir. Bunlardan ilki para, ikincisi ise aşktır. Bu nedenle insanlarımız tarafından en çok yapılan büyüler de bu iki kavramla ilgili olur. Ancak aşk büyüsü yapmak isteyenler, önlerine her gelen kişiye inanırlar. Çünkü dalgın haldedirler. Kişi gerçekten aşıksa gözü parayı göremeyecek durumuna gelir. Bunu fırsata çeviren sahtekarlar ise ne yazık ki insanlara umut saymaktadırlar. Bu oltalara gelmemek için aşk büyüsü yapan hocalar dikkatle seçilmelidir. Hocanın daha önce yapmış olduğu büyüler varsa bunlar referans alınabilir. 

Hocanın tecrübesi, bilgisi göz ardı edilmemelidir. Resmi olarak büyü yaptığına bakılmalıdır. Hocamız, bu anlamda siz değerli kardeşlerine en iyi hizmeti sağlar. Hocamızın ilk amacı, siz değerli kardeşlere yardım etmektir. Sizden gelen talepleri gerekirse saatlerce dinleyerek, çözüm yolu bulur. Hocamız, dünyanın her tarafından talep görmesine ve çok yoğun olmasına rağmen, mutlaka sizler için değerli vaktini harcar. Sizin de hayallerinize kavuşmanız için emek sarf eder. Sizde dolandırıcılarla uğraşmak, eliniz boş dönmek yerine ehil medyum hocamızla iletişime geçmelisiniz. 

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsü neden yapılır konusunda biraz değinmek istiyoruz kardeşlerim. Öncelikle şunu belirtelim kardeşlerim. Aşk büyüsü, insani duygular hedef alınarak yapılır. Bu nedenle yapılış sebebi, insanı duyguların hedefini değiştirmek ve onlara yön vermektir. Onları kendine çekmektir. Aşk büyüsünün en çok bilinen yapılış nedeni, sevgi duyulan kişiden sevgi alabilmektir. Eğer aşık olan kendi duygularından emin değilse karşıdakinin duygularının hedefini kesinlikle değiştirmemelidir. Bu nedenle büyüye başvurmaya kararlıysanız kardeşlerim, mutlaka hissiyatınız ne diyorsa kulak verin. Eğer onu gerçekten sevdiğiniz size söyleniyorsa, tereddüt etmeyin kardeşlerim.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapıldıktan sonra çeşitli belirtileri karşıdakinde görebilirsiniz. Bunun için biraz dikkatli gözlerle bakmış olmanız yeterli olacaktır. Aşk büyüsü belirtileri denildiğinde akla hemen, karşıdakinin koşarak boynunuza satılması gelir. Ancak durum tam böyle değildir. Aşama aşama ilerleyen bir süreçten bahsedebiliriz. İşte tam olarak şöyle ilerler.

* Sevdiğiniz düşüncelerinde, hayallerinde sizi var etmeye başlar. Artık hemen her düşüncesinin yerine siz geçersiniz. Elbette bu düşünceler sizin üzerinize ve olumlu olarak tarif edilebilir. 

* Sizinle birlikte olma hayalleri kurarken, hayat içerisinde dalgın bir hale gelebilir. Bu durumda sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Onun için mutlaka her şeyi zamana bırakmalısınız. Zaman onun size kendi ayaklarıyla gelmesi için bir ilaçtır.

* Siz hastalığına yakalanır. Sizinle birlikte olmayana kadar hayatı huzursuz geçmeye devam eder. Bu yüzden bazı sorunlar yaşamaya başlayabilir. Size kavuştuktan sonra huzuru yerine gelir ve mutlu olur.

Aşk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Birinin hislerini hedef alınarak yapılan bu büyü bozulma konusunda dirençlidir. Bu yüzden onu bozacak olan kişinin hoca olması şarttır. Size aşk büyüsü yapıldığını düşünüyor ve sürekli dalgınlıklar yaşıyorsanız, hemen aşk büyüsü yapmak isteyen kişiyi bulmak için medyum hocayla iletişime geçebilirsiniz. Kısacası aşk büyüsü ehil olan bir medyum tarafından kolaylıkla bozulabilecek büyüdür.

Aşk büyüsü bozmak için ehil olmayan kişiye, başvurduğunuzda muhtemelen büyü bozulmayacak ve muhtemelen siz aynı sorunları yaşamaya devam edeceksiniz. Bunun için mutlaka ama mutlaka ehli medyumlarla görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Aşk büyüsü yaptıktan sonra bozulma işlemleri hemen yapılırsa, herhangi bir etki görülmeden kurtulabilirsiniz.

Ayrıca medyum hocamızla bu büyüden korunmak için neler yapabileceğiniz hakkında görüşme sağlayabilirsiniz. Medyum hocamız, sizin derdiniz ne olursa olsun ne kadar sorun yaşarsanız yaşayın, sizi dinlemeye ve anlamaya hazır bir haldedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ