7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün Tutup Tutmadığı Nasıl Anlaşılır? merakı büyü yaptıran ya da büyüyü bizzat yapan kişilerde bir hayli merak konusudur. Bu durumda ise iyi bir araştırmayla büyünün tutup tutmadığı anlaşılabilir. Peki büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır?

Büyüler, beyaz büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmaktadır. Ancak beyaz büyüler için de kara büyüler için de etki ettiğini gösteren ortak durumlar bulunur. Özellikle büyünün hangi büyü olduğuna göre de etki edip etmediğini öğrenmek mümkündür.

Ancak pasif durumlardan harekete geçilerek büyünün ne olduğu fark etmeksizin etkileri anlamak mümkündür. Peki büyülerin etkisi nasıl anlaşılır?

Büyülerin Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin etkisini anlamak için büyü yapılan kişiyi dikkatli bir şekilde incelemek gerekir. Eğer bir büyü etki ettiyse bu durum büyünün etkisindeki kişinin günlük hayatında bazı değişikliklere sebebiyet verecektir.

Bunların en başında kişinin uyku düzeninde oluşacak problemler bulunmaktadır. Eğer büyü yapılan kişinin uyku düzeni belirliyse bu durum değiştiğinde büyünün etki ettiği söylenebilir. Eğer bu durum görüldüyse birkaç gün sonra yapılan büyünün etkileri de ortaya çıkabilecektir.

Büyünün etkisindeki bireylerin iştahında değişiklik oluşması da büyünün etki edip etmediğini gösteren bir durumdur. Eğer büyü yapılmadan önce büyünün etkisine girmesi istenilen kişinin iştahı yerindeyse ve keyifle yemek yiyorsa bu durum gözlemlenmelidir. Eğer büyü yapılan kişinin iştahı doğala göre artış ya da düşüş yaşanması büyünün etki edip etmediğini gösteren durumlardandır.

Normale göre sebepsiz olan aşırı yorgunluk ya da enerji kaybı da yapılan büyünün etki edeceğinin ya da ettiğinin göstergelerinden birisidir. Bunun yanında bir bireyde doğal olmayan unutkanlıklar ve dalgınlıklar da büyünün etki ettiğini gösteren durumlar arasındadır.

Büyülerin Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin etkisini gösteren durumlardan en bilinen 3 tanesi öğrenilse de büyülerin pek çok belirtisi bulunmaktadır. Bu da kafalarda büyülerin belirtileri nelerdir sorusunu oluşturur.

Büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır öğrenilmesi isteniyorsa büyülerin belirtilerine de bakılmalıdır. Elbette her büyünün kendine özel belirtileri bulunmaktadır. Ancak hemen hemen her büyüde bulunan bazı belirtiler mevcuttur.

Bu belirtilerin en başında baş dönmesi ve mide bulantısı gelmektedir. Eğer kişinin beslenmesi ve hayatı düzenli bir şekilde devam etmesine rağmen yani hiçbir sebep yokken kişinin başının dönmesi ya da mide bulantısının olması büyülerin belirtileri arasındadır.

Bunun yanında ani burun kanamaları da büyülerin belirtisi olabilmektedir. Ancak burun kanaması durup dururken de olabileceğinden büyü yapılan kişinin burnu kanarsa bu durumda hemen büyünün etki edip etmediği düşünülmemelidir.

Büyünün bir başka belirtisi de kişinin hep karanlıkta kalmayı istemesidir. Özellikle kara büyü yapıldığı takdirde bireyler sürekli ışıkların, perdelerin ve diğer ışık saçan hiçbir şeyin olmamasını isteyip karanlıkta oturmayı arzularlar. Bu da büyülerin belirtileri arasındadır.

Büyü Anlaşıldığında Ne Yapılmalıdır?

Eğer bu belirtileri 3. Bir kişi olarak fark ediyorsanız aklınızda büyü anlaşıldığında ne yapılmalıdır sorusu oluşabilir. Bu durumda ise en büyük karar yine sizde olacaktır.

Ancak İslam dinine göre ve toplum ahlakına göre büyü fark edildiği takdirde doğrudan bozulması için harekete geçilmelidir. Bu durumda dilenirse medyuma gidilebilirken dilenirse evden sureler ve ayetler okunarak da büyünün bozulması amaçlanabilir.

Yine de kesin bir sonuç elde etmek için medyuma gitmek tavsiye edildiğinden dolayı büyü fark edilirse gerçek ve işinde profesyonel bir medyum hocayla anlaşarak büyüyü bozmak için harekete geçilmelidir. Elbette büyü bozmak için medyuma gitmeden önce belirtilerin çoğunun olduğunu görmek gerekmektedir. Bu durumda büyünün tutup tutmadığı nasıl anlaşılır sorusunun cevaplarına bakılmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz