7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Mum Büyüsü Nedir?

  • Mum Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Mum Büyüsü Nedir?

Hem bir kişiyi kendinize aşık etme, hem de kişiyi hasta etmek için kullanılan mum büyüsü nedir? Mum büyüsü tam olarak nasıl yapılır? Belirtileri nelerdir? Mum büyüsü nasıl bozulur? Tüm sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Mum Büyüsü Nedir? 

İsminden anlaşılacağı üzere mum kullanılarak yapılan bu tılsım, iki farklı amaç için yapılabilir. Bunlardan birincisi bir kişiyi kendinize sırılsıklam aşık etmek, ikincisiyse birini hastalığa düşürmektir. Genellikle terk eden bir eşi veya sevgiliyi kendinize tekrardan aşık ederek, geri döndürebilirsiniz. Bu bakımdan hem aşk büyüsü hem de bağlama büyüsü şeklinde nitelendirilebilir. Bunun dışında bir kimseyi psikolojik olarak hasta etmek için de mum büyüsü kullanılabilir. Görüldüğü gibi tılsımın kullanım amacı birbirinden farklı olmaktır. 

Mum büyüsü, tamamen tütsüler ve yanan mum kullanılarak yapılır. Kullanılan tütsüler ve mumlar, manevi varlıklarla iletişim kurmak için gereklidir. Bu nedenle medyumlar büyüyü yaparken bunları malzeme olarak kullanırlar. İsmen basit gibi görünen bu tılsım, kime yapılırsa yapılsın, çok ağır etkiler gösterir. Bu nedenle ağır büyüler gurubunda yer aldığını söylemek doğru olacaktır. Peki, mum büyüsü nasıl yapılır yapıldıktan sonra hangi etkileri gösterir? Yazımızı okumaya devam ederek bu cevabı bulabilirsiniz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ülkemizde daha çok birini aşık etmek için tercih edilen mum büyüsünde kullanılan malzemeler çok sayıdadır. Bu malzemelerin hangileri olduğu ve ne şekillerde kullanıldığı, büyüyü yapan medyumun yapış şekline göre değişebilir. Ancak büyü genellikle bir mum yakılarak yapılır. Buna eş olarak tütsüler de muma eşlik eder ve medyum manevi varlıkları çağırır. Aslında tütsüler, çok eski zamanlarda büyüler içerisinde ayrı bir yere sahip olan kokulardır. Eski Hindistan başta olmak üzere pek çok Orta Doğu ülkesinde tercih edilen bir yöntemdir. 

Tütsüler yakılarak yapılan büyüde başka hangi malzemelerin kullanılacağı büyünün amacına göre de farklılık gösterebilir. Türkiye’de daha çok başkalarını hasta etmek ve birini kendine aşık etmek şeklinde yapılır. Özellikle sevgili ve eşler tarafından terk eden kişiyi döndürmek için kullanılır. Yapıldıktan sonra etkisini kısa sürede gösteren bu tılsım, ağır etkiler göstererek istenilen sonucu verir. Büyüden kurtulmak için yine medyuma başvurulmalıdır. Mum büyüsü ne işe yarar konusuna da değinmekte yarar var.

Mum büyüsü iki amaç için yapılır. Bunları biz şöyle açıklayabiliriz.

Birini Aşık Etme: Herhangi birisini, kocayı veya sevgiliyi kendine aşık etmek için bu büyü tercih edilebilir. 

Başkasını Hasta Etme: Özellikle birbirlerini sevmeyenler tarafından yapılır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka medyuma başvurulmalı ve bozulmalıdır. Aksi halde çok büyük tahribata neden olur. Hatta büyüyü yapan kişi de bundan zarar görebilir.

Mum Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi mum büyüsü farklı amaçlarla yapılabilir. Farklı amaçlarla gerçekleştirilebilen bu tılsımın belirtileri de böylece değişebilir. Peki, mum büyüsünün her iki durumda belirtileri nelerdir? Hangi noktaya dikkat ederek size mum büyüsü yapıldığını anlayabilir ve hemen bozabilirsiniz.

* Mum büyüsü yapılan sevgili, eş büyünün etkisine çok hızlı bir şekilde girer. Bu etkinin altına girme nedeni ruhsal varlıkların harekete geçmiş olmasıdır. Varlıklar kısa süre içerisinde istenen kişiye etki etmeye başlar ve kişi değişmeye başlar. En belirgin değişiklik, büyü yapılan kişinin yaptıran kiye körü körüne bağlanması, hatta aşık olmasıdır. Her hareketinde bunu belli eder. Büyüyü yaptıran kişiyi gördüğü anda onunla birlikte olma isteği zirveye çıkar. Hayat içerisinde dalgınlaşır. Tüm işleri ters gitmeye başlar. Lezzet alamamaya başlar.

* Büyü birini hasta etmek için yapıldıysa belirtileri şu şekildedir. Büyü yapılan kişi ilk olarak ruhsal çöküntüler yaşamaya başlar. Depresyon, halsizlik, uykusuzluk bunun başlıcalarıdır. Daha sonra kişi fiziksel olarak da zayıflamaya başlar. Kişinin bu hastalığı, büyüyü yaptıran kişiye de bulaşabilir. Bu nedenle çok dikkatli olunmalıdır. Büyü bu amaçla yapıldıktan sonra geri dönüşü olmayan bir yola girilebilir.

Mum Büyüsü Nasıl Hemen Anlaşılabilir?

Yukarıdaki belirtiler mum tılsımının başlıca belirtileridir. Her iki durumda da kişinin ruhsal sorunlar yaşayacağını söyleyebiliriz. Elbette bu tamamen kişinin yapısına göre farklılık da gösterebilir. Mum büyüsünde en önemli nokta, kişinin kendi hür iradesidir. Bu nedenle kişi kendi iradesini kontrol edebiliyorsa, büyüyü hemen anlayacaktır. Büyü anlaşıldığı gibi herhangi bir tehlike yaşanmadan bozulabilecektir. Büyünün hemen anlaşılabilmesi için diğer yol belirtiler fark edildiği gibi medyuma görünmektir. Medyum hoca çeşitli tespit çalışması yapıp, büyünün yapılıp yapılmadığını, varsa kim tarafından yapıldığını belirleyebilir.

Mum Büyüsü Bozulabilir Mi?

Allah, dertler vererek kişiyi imtihan eder. Başkaları tarafından yapılan büyü de elbette imtihanın parçasıdır kardeşlerim. Bu nedenle mum büyüsü bozmak işlemleri mümkündür. Ancak erken tespit edilmesi tıpkı bozma işlemi gibi çok önemli bir konudur. Mum büyüsü bozan medyum sizlere bu anlamda bilgiler verecektir. 

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mum büyüsü, medyum hocalar tarafından bozulabilen bir tılsımdır. Kişinin kendisi bu büyüyü ne yazık ki bozamaz. Eğer kişi kendini büyü ve kozmoloji konularında yetiştirmiş ve ehilse elbette bozma işlemleri yapabilir. Ancak tavsiye odur ki mum büyüsünün mutlaka medyumlar tarafından gerçekleştirilmesidir. Mum büyüsü için medyum hocaya gidildiğinde tıpkı yapım işleminde olduğu gibi çeşitli malzemeler istenecektir. Bu malzemeler hiç karışık değildirler ve hemen temin edilebilirler. Daha sonra çeşitli dualar okunarak, tılsım bozulmaya başlanır. Mum büyüsü tesiri kuvvetli olan bir büyüdür. Bu yüzden, bozma işlemi de belli bir süre alabilir. 

Büyüyü bozmak için kişi kendisi işe kalkışmasa daha iyi olur. Çünkü büyüde manevi varlıklar kullanılmış olabilir. Bu manevi varlıkların kötü niyetli olma olasılıkları vardır. Her şeye rağmen mutlaka gerekli tedbirler alınmalıdır. Mum büyüsü yapan medyum hoca dışında, medyum hocamız bozma işlemlerini siz değerli müşterilerine sunmaktır. Dünyadaki her ırktan müşterisi olan hocamız, en iyi medyumların başındadır. Mum büyü bozma konusunda usta olan medyum kendini geliştirmeyi başarmış, bilime önem veren kişiliktir. 

Mum Büyüsü Bozulmadı Ne Yapmalı?

Bazı kişiler mum büyüsünü bozduklarını söylerler. Ancak büyünün etkisi halen devam edebilir. Bunun nedeni genellikle büyünün ehil kişi tarafından bozulmamış olmasıdır. Büyü ehil olmayan bir kişi tarafından yapıldığında, bozulmadı şeklinde şikayetleriniz olabilir. Ancak kardeşlerim, siz bu medyuma paranızı verdiğiniz halde büyü bozulmamışsa yapacak herhangi bir şey yoktur. Bunun için siz değerli kardeşlere tavsiye, araştırmalarınızı daha iyi yapmaya çalışın. Aksi halde bu tür problemleri büyü dünyasında çok sık görebilirsiniz. Sizde ehil bir medyum arıyorum, bana yardım edin mum büyüsünü bozmam gerekiyor diyorsanız, hemen hocamızla iletişim kurabilirsiniz. 

Mum Büyüsü Neden Size Yapılmış Olabilir?

Yukarıda birçok yerde belirttik. Mum büyüsünün yapılış nedenler, aşk etmek ve hasta etmektir. Bu iki sebepten dolayı size mum büyüsü yapılmış olabilir. Kendinizi kötü hissediyorsanız muhtemelen hasta etme büyüsünün etkisinde kalmışsınızdır. Eğer aşık etme üzerine size büyü yapılmışsa bunu fark etmeniz biraz daha zor olabilir. İstemeden, istemediğiniz kişiye aşık olacaksınız. Bunun etkileri başınıza herhangi bir olay gelmeyene kadar kalıcı olacaktır. Mum büyüsü neden yapılır, şeklinde sorularınızı medyum hocamıza sorabilirsiniz. Hocamız her açıdan sizleri bilgilendirebilecek kapasitesi olan önem ifade etmeye devam eden bir medyum olma yolunda ilerliyor. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ