7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır

  • 41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır

Ruhun derinliklerine kadar inerek adeta bir yıkım yaratan en güçlü kara büyüler arasında 41 dikiş büyüsü gelmektedir. İslamiyet’ten önce Yahudiler dönemine kadar uzanan bu büyü, özellikle İbranice kitaplarda yer alır. Çok ciddi tesirleri olması ile beraber kontrol edilmesi zor büyüler içerisinde geliyor.

41 Dikiş Büyüsü Nedir?

Yahudiler döneminden günümüze kadar ulaşmış, fiziksel ve zihinsel olarak zarar verebilen kara büyüler içerisindeki tılsıma 41 dikiş kişi büyüsü denmektedir. Çok fazla bilinmemesine rağmen son dönemlerde 41 dikiş büyüsü nedir pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Birçok farklı sebepten dolayı özellikle insanlara zarar verebilmek için ele alınan tehlikeli büyülerden biridir.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gerçek bir medyum tarafından ele alınması gereken 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır gizli İlimler içerisinde yer alır. Aslına bakılırsa bu büyünün tam olarak nasıl yapıldığını sadece doğuştan yetenekli ve eğitim almış gerçek medyumlar bilir. Ancak yüzeysel açıdan genel olarak şu şekilde ele alınır;

– Öncelikle adından da anlaşılacağı üzere dikiş amaçlı bir ip ve kişisel eşya elde edilir.

– Büyüden etkilenecek olan kişiye ait ve onun vücuduna temas eden bir eşya olmalıdır.

– Daha sonra medyum hoca tarafından okunmuş bir suya ip batırır.

– Islanmış olan ip eşya üzerine dikilir. Bu şekilde kişinin kısmeti ve tüm hayatı bağlanmış olur.

– Daha sonra bu eşya bir kuyuya atılır ya da toprağa gömülür.

– Son olarak büyünün yerine gelmesi için medyum hoca gizemli tılsımlar ve sözcükler üzerinden İbranice büyü kitabındaki okumayı yapar.

41 Dikiş Büyüsü Neden Yapılır?

Genel olarak insanlara zarar verebilmek amacıyla bu büyünün yapıldığını söylemek gerekir. Özellikle insanlar sevmedikleri kişilerin zarar görmesini arzu ettiklerinden dolayı, 41 dikiş büyüsü neden yapılır öğrenmeye çalışıyor. Buna cevap olarak doğrudan kara büyüler içerisinde yer alan bu tılsımın belli başlı bazı amaçlar doğrultusunda yapıldığını söylemek gerekir.

– Mutlu beraberliği olan çiftleri ayırmak.

– Kişiyi depresyona ve ciddi karanlık bir döneme sokmak.

– Kişinin finansal durumunun kötüleşmesini sağlamak.

– Tedavisi bulunmayan ciddi hastalıklara yakalanmasına sebep olmak.

– Delilik ya da iktidarsızlık yaratmak.

41 Dikiş Büyüsünü Kimler Yapar?

Tek başına ele alınmayacak kadar güçlü ve gizemli tılsımlar arasında 41 dikiş büyüsü gelmektedir. O yüzden mutlaka 41 dikiş büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, bu tılsımı sadece gerçek medyumların yapması gerektiğini söylemek gerekir. Zira bu büyü içerisinde havas ilimleri ve gizli İlimler ile beraber vefk ve başka varlıklar yer alır. O yüzden kontrol edilmesi son derece zor olduğu için, konusunda deneyim sahibi ve doğuştan yetenekli medyumlar büyüyü tamamlamalıdır.

41 Dikiş Büyüsü Etkisi

41 dikiş büyüsünün birçok farklı etkisi bulunmaktadır. Burada önemli olan amaçtır. Büyünün yapıldığı kişinin ne tür bir zarar görmesi gerektiği konusunda buna uygun olarak yöntem ile alınır. Önce 41 dikiş büyüsü etkisi kısa bir süre içerisinde kendisini göstermeye başlar. Böylece kişinin hem iş hem de aşk ve sosyal yaşamı ciddi oranda zarar görür. Aynı zamanda kişi depresyona girebilir ya da kendini yaşamdan soğutacak asosyal bir hale dönüşebilir. Ayrıca fiziksel açıdan ciddi hastalıklara yakalanabilir veya çok ciddi ağrı ile acılar çekebilir.

41 Dikiş Büyüsü Bozulur mu?

Anlamadığı bir sebepten dolayı hayatının kötü gitmeye başladığını ya da bazı hastalıklar yaşadığını hisseden kişiler, 41 dikiş büyüsünden şüphelenir. Böyle durumlarda yapılması gereken gerçek bir medyuma danışmaktır. Eğer 41 dikiş büyüsü bozulur mu diye merak ediliyor ise, karşıt büyüler ile beraber deneyimli ve gerçek bir medyumun elinde bu büyüyü bozmak mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ