7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü Etkisi

  • Adet Kanı Büyüsü Etkisi için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü Etkisi

Toplumda yer alan en güçlü büyü olarak adet kanı büyüsü öne çıkar. Pek çok değişik ismi olsa dahi adet kanı büyüsüyle beraber regl kanı olarak da bilinir. Ayrıca aybaşı kanı ismi ile de anılmaktadır. Bunun nedeni kadınların regl dönemindeki kanı üzerinden yapılan büyüler olmasıdır. Oldukça etkili ve ciddi bir büyü olduğundan mutlaka doğru ellerde gerçekleştirilmesi gerekir. Bireysel olarak sadece kesme şekerin üzerine damlatılmak suretiyle, büyü yapılmak istenen kişiye vermek tamamen yanlıştır. Etkisini gösterebilmesi için gerekli büyük yöntemi farklı unsurlarla gerçek bir medyum tarafından ele alınmalıdır.

Yapılacak en ufak bir hata istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Çok etkili olduğu için uzun süren bir uygulama üzerinden ele alınır. Yaklaşık olarak 20 ila 40 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Gerçekleştirilen yöntemlerse medyumların ele aldıkları unsurlara bağlı olarak ve amaca uygun şekilde değişkenlik gösterir. Öyle ki adet kanı kullanımı en son işlemdir. Bundan önce belli başlı bazı semboller ve tılsımlar, özel vefkler ile özel dualar üzerinden işlemler gerçekleşir. Böylece adet kanı büyüsü etkisi doğru ve hızlı şekilde ortaya çıkar.

Adet Kanı Büyüsü Neden Yapılır?

Genelde kadınların yaptırdığı adet kanı büyüsünün pek çok nedeni bulunmaktadır. Önemli olan hayırlara vesile olacak güzel bir sonuca ulaşmasıdır. Bu yüzden gerçek bir medyum tarafından yardım alırken; büyünün yapıldığı sırada kalpten, gönülden, aşk ve sevgiyle dilekte bulunmak en önemli unsurdur. Büyünün yapılma nedeni olarak ise farklı nedenlerden bahsetmek mümkün.

* Gözü dışarıda olan erkeği bağlamak,

* Evliliğe çok yaklaşmayan sözlü ve nişanlının düşüncelerini ters yönde değiştirmek,

* Sevmeyen, eşine şiddet eğilimi olan ve eve para getirmeyen erkeği etki altına almak,

* Evli çiftleri birbirinden ayırmak,

* Sevgililerden birinin diğerini terk etmesini sağlamak,

* Ev içerisinde sorun yaratmak,

Anlaşıldığı üzere hem iyi hem de kötü amaçlı bu büyünün yapılması mümkün. Özellikle etkisi çok güçlü olduğundan verilen karar tekrar tekrar düşünülmelidir. Büyü her kime yapılmak isteniyorsa sebep iyice irdelenmeli; büyük bir samimiyet ve içtenlikle dilekte bulunulmalıdır.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri

Pek çok kadın bağlamak istediği bir erkek adına adet kanı büyüsüne yönelir. Her ne kadar en tehlikeli ve riskli büyüler arasında yer alsa dahi, bağlama büyüleri arasında en güçlüsü olduğundan tercih ediliyor. Etkileri kısa söyle ortaya çıkar ve kişinin iradesini bütünüyle karar. Tabii burada etki sadece iradeyedir. Kişinin karakteri üzerinde herhangi bir değişiklik yaratmaz. Büyünün yapıldığı kişi büyünün etkisi ortaya çıktığı andan itibaren düşünceleri ters yönde değişir. Genelde adet büyüsü yaptıran kişinin istekleri doğrultusunda aynı düşünce yapısına gelir.

Ancak adet kanı, yapılan büyü yönteminde en son kullanıldığı için, öncelikle belli başlı bazı uygulamalar ele alınır. Sonuç olarak etkisi çok güçlüdür ve karşı taraftaki bağlayıcılığı düşünüldüğünden fazladır. O yüzden bireysel olarak ele alınması büyük risk taşır. Mutlaka İlim irfan sahibi, tecrübeli ve daha önce bu büyü denemiş olan medyum hocalar üzerinden yardım alınması büyük öneme sahiptir.

Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Nasıl Görünür?

Kadınların genel olarak sevdikleri erkekler için ele aldıkları adet kanı büyüsünün etkisi, kişinin iradesine ve farklı fiziksel duruma bağlı olarak değişkenlik gösterir.

* Fiziksel ve ruhani yönden kişi başka birine dönüşerek düşünceleri değişmeye başlar,

* Erkek yeniden yuvasına döner ve eğer biriyle beraber ise ondan tamamen kopar,

* Eski tüm kötü alışkanlıklarını büyük oranda unutur,

* Sözlü ve nişanlı erkeklerin evliliğe çok daha sıcak bakmasına olanak verir,

* Mutlu giden bir evlilik içerisinde kavga, sorunlar ve sonunda ayrılık yaratır,

* Sevgili arasında sorun yokken bir anda erkek anlamadığı bir nedenden dolayı ayrılmayı ister,

* Çevresindeki insanlar erkeğin değiştiğini söylese daha iyi bunu kesinlikle kabul etmez; yani büyü yapıldığını anlamaz,

Pek çok insan adet kanı büyüsü etkili midir diye merak eder. Burada ortaya çıkacak olan etki gerçek bir medyumun ele aldığı yöntemle beraber, kişinin bunu ne kadar çok istediğine bağlı olarak değişir. Ancak niyete göre hem iyi hem de kötü amaçlı olarak farklı etkilerle ortaya çıkabilmektedir. Önemli olan etkisinin güçlü ve kalıcı olması adına gönülden, inançlı, büyük bir sevgi ve aşkla dileğin yerine getirilmesidir.

Adet Kanı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Adet kanı büyüsünün etki sağlaması büyü yapılan kişinin iradesine, amaca ve medyum hocaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak 21. gün ile 40. gün etkisi ortaya çıkar. Bu durum çoğu zaman 40. günü bulmadan 21. ve yakın gün içerisinde kendisini göstermeye başlar. Büyü yaptıranlar bunu çok merak eder ve adet kanı büyüsü etkisini ne zaman gösterir araştırma yaparlar.

Tabii burada önemli olan doğuştan yeteneği bulunan, her iki tarafla bağlantısı olan tecrübeli bir medyum hocadan yardım almaktır. Zira kara büyü statüsünde olduğundan dolayı başka varlıklar süreç içerisine dahil olur ve yardım için kullanılır. O yüzden bu varlıkların kontrolü konusunda küçüklükten itibaren eğitim almış, tüm büyü yöntemlerine hakim uzman medyum hocaların süreci yürütmesi gerekir.

Adet kanı büyüsü içerisinde ortak olarak regl dönemi kanı ve kesme şeker başta olmak üzere, kişiye özel eşyalar, objeler, vefk ve özel dualar kullanılır. Ayrıca gizemli bazı sembol ve tılsımlar yine yöntemine uygun olarak öne çıkar. Böylece kısa süre içerisinde 40. günü bulmadan hem fiziki hem de ruhani olarak erkeğin üzerinde etki yapmaya başlar.

Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Gerçek bir medyum tarafından ele alınarak tamamlanan bu güçlü büyü için, insanların en çok merak ettiği adet kanı büyüsünün etkisi ne kadar sürer sorusudur. Eğer doğru şekilde ve yöntemlerle ele alınırsa etkisi bir hayat boyu sürer. Tabii bu etkileri bir hayat boyu korumak için ise koruma celbiyle hapsetmek büyük öneme sahiptir. Gerekli varlıkların sürece dahil olmasıyla etkisinin aynı güçte kalabilmesi adına, koruma yazılması bir mecburidir.

Bu uygulama ele alındığı zaman adet kanı büyüsü etkisini ne zaman kaybeder diye korkuya kapılmaya gerek olmaz. Dışarıdan herhangi bir gerçek medyum tarafından müdahale edilmediği sürece etkisi ömür boyu devam eder.

Adet Kanı Büyüsü Bozulur Mu?

Pek çok insan bu büyü yaptırdıktan sonra adet kanı büyüsü bozulur mu diye merak ediyor. Fakat buna genel anlamda hayır cevabını vermek mümkün. Nitekim bu konuda tecrübeli, ilim irfan sahibi olan ve işinin ehli medyum hocaların büyülerini bozmak pek kolay değildir. Özellikle büyünün sonunda yapılan koruma celbiyle etkisi bozulmayacak bir güce sahip olur. Bu büyünün etkisi altına giren kişinin değişen düşünceleri böylece sabit kalır.

Eğer koruma celbi yazılmaz ve yapılan büyü başıboş bırakılırsa, bozulma ihtimali yüksektir. Ayrıca büyüyü yapan medyum hocanın yine bu adet kanı büyüsünü bozması mümkündür. Diğer taraftan büyüyü yaptıran kişinin içten ve samimiyetle dileği üzerinden, gerçek bir medyum hoca yardımıyla büyü bozulabilir. Ancak büyünün bozulabilmesi için büyünün ilk etki süresinin geçmesi gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ