7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüsü Tercih Etmek

  • Ayırma Büyüsü Tercih Etmek için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüsü Tercih Etmek

Ayırma Büyüsü Tercih Etmek

Ayırma büyüsü tercih etmek kişilerin istekleriyle ilgili bir durumdur. Ayırma büyüleri bazen kötü bazen de iyi amaçlar için tercih edilir. Kötü amaçlar arasında sevenleri ayırmak için onların arasında soğukluk yaratmak yer alır. Bu oldukça kötü niyet göstergesidir. Yapılmaması gerekir. Ama özellikle yakınlar tarafından birbirini seven kişileri ayırma durumu bazen söz konusu olmaktadır.

Bekar olup da evlenmek isteyen kişilerin aile büyükleri gelini ya da damadı istememesiyle ayırma büyüsüne başvurmaktadır. Böylelikle ileride söz konusu olacak evlilik engellenmek istenir. Ayrıca evli olan çiftlerin yuvasını yıkmak isteyenlere de rastlanır. Tarihin eski çağlarından beri birçok farklı büyü hem iyi amaçlarla hem de kötü amaçlarla yapılmıştır. Ayırma büyüsü de iyi ve kötü amaç güdülerek yapılabilir.

 

Ayırma Büyüsü İyi Amaç İçin Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü tercih etmek isteyen kişiler her zaman bulunmaktadır. Bu büyünün sadece kötü amaç için yapıldığını düşünmemek gerekir. Mesela hep kavga eden ve birbirlerine zarar veren çiftlerin ayrılması doğru bir karardır. Ama çiftlerden biri ayrılmaya karşı çıkmaktadır. Bu durumda ayırma büyüsü yapılarak kadın ve erkeğin birbirinden kopması ve yeni bir hayat kurması sağlanabilir.

Ayrıca peşinizi bırakmayan ve sizi rahatsız eden kişilere de ayırma büyüsü yaptırarak ondan kurtulmanız mümkündür. Bu kişi sevgili, arkadaş, eş ya da istenmeyen bir akraba bile olabilir. Hayatınızda ve yakınınızda olmasını istemediğiniz kişiler için ayırma büyüleri yaptırabilirsiniz.

 

Ayırma Büyüsünü Kim Yapar?

Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle amacını belirlemesi gerekir. Hangi amaçla ve kimin için yaptırmak istediğini belirlediğinde bu konuda uzman medyuma ulaşmak gerekir. İşinde uzman olan medyum hocalar en iyi ayırma büyülerini yapacaktır. Böylelikle kişiler de amaçlarına ulaşmış olacaktır.

Medyuma ulaştığınızda sıkıntınızı ve sorunlarınızı ona anlatmalısınız. Bu büyü sizi rahatsız eden kişilere yapılabildiği gibi üçüncü kişiler tarafından başkalarına da yapılabilir. Kara büyü sınıfına giren büyü çeşitlerini yaptırmak istemek hoş değildir. Ayırma büyüsü tercih etmek sizin rahata ermeniz için şart olabilir fakat başkalarının mutluluğunu bozmak için yapılacaksa uzak durulması gerekir. O yüzden uzman medyumlardan konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alınması gerekir.

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ