7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ağız Bağlama Büyüsü Faydaları

  • Ağız Bağlama Büyüsü Faydaları için yorumlar kapalı
Ağız Bağlama Büyüsü Faydaları

Ağız Bağlama Büyüsü Faydaları

 Ağız bağlama büyüsü faydaları nelerdir, son zamanlarda çokça sorulan bir sorudur. Ağız bağlama büyüsünün çokça faydası vardır. Ancak kim için yaptırdığınıza karar verirken iki kere düşünün. Çünkü aranıza mesafe girebilir. Ancak bu durum sizin açınızdan olumsuz değil olumludur. Mesafe saygıyı getirir. Sadece spesifik bir kişinin iftirasından korunmak için yapılabildiği gibi genel olarak da yapılır.

Eğer hakkınızda kötü konuşan kişinin kim olduğunu bilmiyorsanız, sizin dedikodunuzu yapan, sözleriyle ayırmaya niyeti olan ve ileride buna meyleden kim varsa tüm bunların daha oluşmadan önlemek amacıyla ağız bağlama büyüsü yapılır. Bu büyü şahsi olarak değil genel olarak hakkınızda kötü konuşan tüm kişilerin ağzını bağlar. Gelecekte iftira gibi olumsuz durumlardan korur.

Ağız Bağlama Büyüsü Ne İşe Yarar?

Günümüzde en sağlam ilişkiler bile üçüncü birinin bir sözüyle (anne baba kayın valide eski sevgili vs. olabilir) yıkılabilir. Kişiler birbirini çok sevmelerine rağmen bir lafa bir anda inanma gafletinde bulunur. Birbirine değil de üçüncü kişiye inanır ve üzülerek ayrılırlar. Tüm bu durumları engellemek ve tersine çevirmek için ağız bağlama büyüsü yapılır.

Ağız bağlama büyüsü faydaları hakkınızda sizi belki de hayat boyu etkileyecek biçimde ileri geri konuşulmasını engeller. En büyük faydası çevrenizde, yakınlarda, arkadaş, akraba arasında veya iş ortamında sizin hakkınızda negatif konuşan, ayrılıklara sebep olacak biçimde dedikodunuzu yapan, hakkınızda yanlış hükümler veren kişilerin ağız ve dilini bağlayarak engellemektir.

Ağız Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

 Ağız bağlama büyüsü sizin hakkınızda yalan yanlış konuşan, iftira eden, ilişkinizi kıskandığı için ayırmaya çalışan kişileri susturmak amacıyla yapılır. Genellikle gönül ilişkileri için yapılır. Ancak son zamanlarda iş ilişkisi için de yapıldığı gözlenmektedir. Birinin sizin yerinize haksız şekilde işe alınması veya terfi etmesi gibi durumlarda hak edenin işi almasını sağlar.

Ağız bağlama büyüsü faydaları arasında kişinin şahsi olarak iftiraya uğramasını engeller. Bunun yanı sıra iş yerinde patrona veya yetkililere karşı veya iş sahibiyseniz rakiplerin çıkardığı çamur atma nitelikli dedikoduları engeller. Dolayısıyla hem sizi ve eşinizi hem de işinizi korumanızı sağlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ