7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Akıl Silme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Akıl Silme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Akıl Silme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bilinmeyen bir tarihe kadar uzanan ve gerçekliğini her dönem insanlar üzerinde kanıtlayan büyüler, oldukça güçlü etkiye sahip tılsımlardır. Özellikle bu tılsımlar insanların üzerinde davranış ve irade değişikliğine sebep olabiliyor. Sadece bununla sınırlı kalmıyor ve aynı zamanda zihinde karmaşa yaratıp hayal görmelerine sebebiyet verebilmektedir. Özellikle akıl silme büyüsü etkilenen kişinin hafızası içerisindeki bir anıyı silmek için çok güçlü bir etki yaratır.

Akıl Silme Büyüsü Nedir?

Herhangi bir kişinin hafızasındaki bir anıyı silmek ve bir daha hiç hatırlamamasını sağlamak amaçlı akıl silme büyüleri yapılmaktadır. Manevi enerji ve başka varlıkların gücü kullanılmak suretiyle yapılan bu büyü, hayat boyu sürecek güçlü bir etki oluşturur. Büyü ile etki altına alınan kişinin kısa süre içerisinde hayatı büyük oranda değişir. Hayatında unutmak istediği ya da unutulması istenen bir anı tamamen silinir ve bir daha hatırlanmaz. Zihin kontrolü sağladığı için akıl silme büyüsü nedir ve nasıl yapılır gibi sorular pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Zihin ile oynaması adına özellikle üç harfliler gerçek medyumlar tarafından kontrol edilerek sürece dahil edilir.

Akıl Silme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok güçlü bir tesire sahip olan ve çağlardan günümüze ulaşmış olan akıl silme büyüsü nasıl yapılır sorusu, gerçek medyumlar tarafından belirli amaçlar doğrultusunda ele alınarak uygulanır.

– Öncelikle üç harfliler kullanılarak kağıt üzerine gizemli semboller ve tılsımlar üzerinden yazılar yazılır,

– Kadim döneme ait büyülü sözcükler kullanmak suretiyle kağıt yakılır,

– Kağıttan arta kalan küllerin etkilenecek olan kişiye içirilmesi gerekir,

– Fark edilmeden küllerin içirilmesi ile beraber büyü tamamlanır,

Bu doğrultuda zaman içerisinde kişinin hatırlamaması istendiği anılar yavaş yavaş silinir.

Akıl Silme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Deneyimli olan ve İlim irfan sahibi gerçek medyumların mutlaka ele alması gerektiği akıl silme büyüsü etkileri, kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır.

– Büyüden etkilenen kişi parça parça anıları unutmaya başlar,

– Devreye giren üç harfliler ile beraber kişiye vesveseler verilir,

– Çok kuvvetli bir büyü olduğu için zihinde kısa sürede etki gösterir,

– Hafızadaki bazı anılar silinmekle beraber ayrıca hafızaya hükmetme imkanı yakalanır,

Akıl Silme Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Gerçek medyum hocalar tarafından yardım alan pek çok insan akıl silme büyüsü ne kadar sürer merak ediyor. Her ne kadar bu büyü çok güçlü bir tesire sahip olsa dahi, belirli bir zaman içerisinde etkisini kaybetmeye başlar. O yüzden medyum hocanın verdiği yönergeler doğrultusunda mutlaka bu büyü tekrarlanmalıdır. Belli aralıklarla tekrarlandığı sürece kişinin hafızası anıyı ortaya çıkaramaz. Bu etki yaklaşık birkaç ay boyunca sürer. Bu süre bitiminde kişinin yeniden eski anıları hatırlamaması için, mutlaka tekrar medyum hocalar tarafından büyü bir daha uygulanmalıdır.

Akıl Silme Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Kişinin zihnini etkileyen ve karıştıran akıl silme büyüsü oldukça etkilidir. Özellikle başka varlıkların kullanılmasıyla manevi enerjinin getirdiği güç, istenilen hatıranın kısa sürede edilmesine imkan verir. Tabii bu büyü çok güçlü olduğu için akıl silme büyüsü yapan medyum hocalar tarafından yardım almak çok önemlidir. Ruhsatlı ve doğuştan yetenekli olan, pek çok insana ektiği yardım üzerinden olumlu yorumlar alan ilim irfan sahibi medyum hocalardan destek almaya özen gösterilmelidir.

Akıl Silme Büyüsü Bozulur mu?

En çok merak edilen sorular arasında akıl silme büyüsü bozulur mu geliyor. Deneyimli ve İşinin ehli Bir Mecnun tarafından ele alındığında her büyüde olduğu gibi bu büyü de bozulabilir. Ancak burada önemli olan büyünün bozulmasına gerek kalmadan birkaç ay içerisinde etkisini kaybetmesidir. O yüzden mutlaka düzenli olarak medyum hocalar tarafından bu büyünün tekrarlanması önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Mesut dedi ki:

    Akil silme büyüsü kötü bir aniyi unutturur mu böyle bişi mümkünse bana yardimci olmanizi istiyorum

Yorum Yaz