7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yıldızname Hesaplama

 • Yıldızname Hesaplama için yorumlar kapalı
Yıldızname Hesaplama

Astroloji bilimi ile eşleştirilen yıldızname, burçlar ve yıldızlarla uğraşan bir yorum şeklidir. Kişinin adı, doğum tarihi ve saati gibi kişisel bilgileri kullanılarak başından geçecek önemli olaylar tespit edilir.

Yıldızname Fal mıdır?

Yıldızname fal ile karıştırılmamalıdır. Kesin ve gerçekçi bilgilere ulaştıran yıldızname fal değildir. Yıldıznameye bakıyorum diyen herkes aslında yıldıznameye bakamaz. Uğraş ve emek isteyen ciddi bir iş olup tecrübe gerektirir. Bir insan için önemli olan veya olabilecek hayati değeri olan olayların ortaya çıkarılmasını sağlar.

Yıldızname Hesaplama

Yıldızname hesaplamak için öncelikle doğum tarihinin bilinmesi gerekir. Doğum tarihini kesin olarak bilmeyenler için yıldızname hesaplama ebced hesabı ile yapılır. Arapça bir hesaplama yöntemi olup kişinin kendi burcunu bulması sağlanır. 

Doğum ile başlayan ve ölüme kadar giden süreçte kişinin karşısına çıkacak olaylar, kazalar, alınan yanlış kararlar ve geçireceği hastalıklar gibi hayati değeri olan herşey yıldızname ile ortaya çıkarılır. Yıldızlar ve burçlar arasındaki dengeyi teşkil ettiğinden falla karıştırılmamalıdır. Yıldızname kesin bilgilere dayanır ve yaşanacak olumsuzluklara karşı çözüm üretmeyi sağlar. İlk çıkış noktası Hz. Muhammed’in (S.A.V.) soyundan gelen İmam Caferi Sadık olarak bilinmektedir. Yıldızname bakımı fala göre oldukça zor ve tecrübe isteyen bir iştir.

Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Değerli dostlarım ücretsiz yıldızname falı yanımda özel olarak yetiştirdiğim havas ilmi öğrenen vekil hocalar tarafından bakılır. Yıldızname falı basit bir bakım türü değildir. Bu bakımda kişiye özel Cenabı hakkın vekil kıldığı hadimler davet edilerek bakılmaktadır. Yıldızname bakımın esrarı ve sırrı geniş olup cibir ilmine göre hesaplanarak bakılır. Bu durumda ücretsiz yıldızname falı baktıracak arkadaşlar mail üzerinden bakım yaptırabilirler. Mail üzerinden ücretsiz yıldızname falınız 4 ile 7 gün içerisinde sıralamaya göre cevaplanacaktır. Bakım için gerekli bilgiler nelerdir.

Mail Adresi: medyumseyfullahhoca@gmail.com

Dikkat; Bakım yapılacak kişi kendi ise kendi bilgileri eğer eşi yada sevdiği arasında bakılacak ise iki tarafında bilgileri gerekmektedir. Anne adı bilinmiyorsa kişilerin bakım yapılacak kişiye ait yüzünün göründüğü bir resim şart dır.

Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Adınız; Örnek Ali

Anne Adınız; Örnek Havva

Baba Adınız; Örnek Adem

Doğum Yılınız; Gün- Ay-Yıl

Medeni Haliniz; Evli, Bekar, Sözlü, Nişanlı gibi

Merak Edilen Konu; Baktırmak istediğiniz durumunuz

Ücretli Yıldızname Falı Baktır?

Değerli dostalarım ücretli yıldızname falı duru göre rahmani davet açarak baktığım özel bir bakım türüdür. Bu bakımda kaderi nispeti olarak yaşanmış olan durumlar ve aynı zaman da sizler için manevi danışmanlık yapmaktayım. Yıldızname falı, fal olarak sizler tarafından bilinse de bu bakımda ulvi olan hüddam davet edilerek sorgu sual bakımı olarak tabir edilir. Allahın izni ile şeytanın kapısı kapatılır ve merak ettiğiniz tüm soruların cevabı alınır. Bu bakım yaklaşık bir buçuk saat süren rahmani davet ile gerçekleşir ve hoca efendi ile birebir telefonda görüşerek bakım yaptırabilirsiniz.Detaylı bilgi için çekinmeden arayın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Ebced İle Doğum Tarihi Nasıl Öğrenilir?

Doğum tarihini bilmeyen veya emin olmayan biri burcundan da emin olmayacaktır. Bu durumda ebced hesabı ile burcunuzu bulabilirsiniz. Aşağıdaki listede her harfe tekabül eden sayılar bulunuyor. Anne adı ve kendi adınıza tekabül eden sayıları toplayın. Bu toplamdan erkekler 12 sayısını kadınlar da 9 sayısını çıkararak burcunu bulabilir. 

A=1, B=2, C=3, Ç=3, D=4, E=5, F=8, G=8, Ğ=4, H=8, I=10, İ=10, J=3, M=4 R=8 Ü=7 N=2 S=0 V=6 O=7 Ş=0 Y=10 Ö=7 T=4 Z=7 L=6 P=2 U=7

Kalan Bakiyeye Göre Burçlar

 • 1 Bakiye KOÇ
 • 2 Bakiye BOĞA
 • 3 Bakiye İKİZLER
 • 4 Bakiye YENGEÇ
 • 5 Bakiye ASLAN
 • 6 Bakiye BAŞAK
 • 7 Bakiye TERAZİ
 • 8 Bakiye AKREP
 • 9 Bakiye YAY
 • 10 Bakiye OĞLAK
 • 11 Bakiye KOVA 
 • 12 Bakiye BALIK

Ebced hesabı Arapçadır. Türkçeye uyarlandığında yukarıdaki gibi burç hesabı yapılır. 

Kişinin Adı + Anne Adı = Toplam

Toplamdan erkekler 12 ve katlarını, kadınlar da 9 ve katlarını düşerek bir bakiyeye ulaşır. Bakiyenin tekabül ettiği burç kişinin bilmediği burcudur. 

Yıldızname Hesaplama Nasıl Yapılır?

Osmanlı döneminde oldukça yaygın olan yıldıznamenin kökeni aslında çok eskilere dayanıyor. Kahve veya kart gibi şeylere ihtiyaç duymadan uzaktan da bakılabiliyor. Hastalıklara çözüm bulmada, olası bir yaşanacak kötü olaylara karşı tedbirli olmada insanlara yol gösteriyor. Kişinin burcundan yola çıkarak bakılan yıldıznamede eğer kişi burcunu bilmiyorsa yıldızname hesaplanabiliyor. Böylece kişinin burcu tespit ediliyor ve yıldıznameye bakılarak kişinin hayatındaki önemli olaylar karşısında nasıl davranması gerektiği öğreniliyor.

Ebced hesabı ile kişinin burcu tespit ediliyor ve bir yıldız haritası çıkarılıyor. Yıldızname Nedir Nasıl Bakılır merak ediyorsanız, alanında uzman medyum hocalarımıza danışarak yıldıznamenize baktırabilir, burcunuzu bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz.

Yıldızname ile Burç Hesaplama

Bir tür bakım tekniği olan yıldızname, kişiyle ilgili olumlu-olumsuz her bilginin elde edilmesini ve çözüm üretilmesini sağlıyor. Doğum tarihi, saati, adı ve anne adı yanında yıldızların dizilişleri, yörüngeleri ve konumları baz alınarak ebced hesabı yapılıyor ve en doğru yorumlama ile kişi için hayati değeri olan olaylar karşısında nasıl davranması gerektiği belirleniyor. Tüm bunlar özel ilmi bilgiler yanında uzmanlık ta gerektiriyor. Yıldızname medyum için tecrübeli medyum hocalarımızla görüşebilir, en doğru ebced hesabı ile burcunuzu öğrenme yanında yıldıznamenize baktırarak gelecekte sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

Geleceğinizle ilgili manevi veya ruhsal sorunların çözümü için yıldıznameye baktırabilir, alanında uzman medyumlardan yardım alarak geleceğinizle ilgili doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Cümel, cifr veya sayı sembolizmi olarak tanımlanan ebced hesabı ile yıldızname burcu hesaplama için bizimle iletişime geçin.

Ebced Hesabı İle Elde Edilen Bilgilerin Değeri

Ebced ilmi ile uğraşanlar bu alanda tecrübeli ve ilim sahibi kişilerdir. Kur’an-ı Kerim’de her ilim vardır. Bunlardan biri de ebced hesabıdır. Arap harfleri ebced tertibine göre dizilmiştir. Hatta bu dizilişin Hazret-i Âdem’e (AS) dayandığı rivayet edilir. Arap alfabesi kullanılmaya başlandığı andan itibaren zamanla her bir harfe sayısal değerler verilmiştir. Hatta bu sayısal değerler alim, edebiyatçı ve şairler tarafından makbul ve kabul görmüştür. “Ebced Hesabı” veya diğer adıyla “Cifir İlmi”, zamanla Arap alfabesinin yan ilim dalı olarak olgunlaşmıştır.

Ebced hesabı tarih boyunca kullanılmış ve bu ilme dayanarak Kur’ân’dan bazı tarih, haber ve müjdeler ortaya çıkarılmıştır. 4 farklı ebced türü vardır.

 • Asıl Ebced
 • En Küçük Ebced
 • Büyük Ebced
 • 4 En Büyük Ebced

Asıl ebcedde her harfin bir rakam karşılığı vardır. En küçük ebcedde asıl ebceddeki sayılar 9’a veya 12’ye bölünür. Kalan rakam ebced harflerinin rakamsal karşılığıdır. Büyük ebcedde harflere karşılık gelen sayı değerleri hesaplanır. Yine asıl ebceddeki rakamlar kullanılarak hesaplama yapılır. Rakamların toplamı büyük ebced hesabına göre isim değeridir. En büyük ebcedde asıl ebcedde harflere karşılık gelen sayılar toplanır. Birler, onlar, yüzler ve binler değeri olarak ismin ilk orta ve son heceleri rakamsal değere sahiptir. En büyük ebced değer,nde ilk hece binler değerindedir.

Cifr ilmi tarih boyunca kullanılmış ve bu ilimle birçok olay ortaya çıkarılmıştır. Allah bildirdiği taktirde ebced ilmi ile bir kulun gaybı bilmesi mümkündür. Herkes yıldızname hesabı yapıp gayb hakkında bilgi veremez.

Yıldızname Hesaplama Medyum

Doğum, ölüm, aşk, iş, sağlık ve daha birçok konuda olumlu olumsuz olayları ortaya çıkaran yıldızname, negatif enerji kaynaklarını göstererek insanlara yol gösteriyor. Yıldızname haritası ile kişinin hayatı ile ilgili bulgulara ulaşılıyor. Yıldıznameye baktırmanın günah olup olmadığı konusu da merak konusudur. Amacından sapılmadığı sürece yıldıznameye baktırmak günah değildir. Eski tarihlerde doğum tarihi ve saati tam olarak bilinmediğinden ebced hesabı ile burçlar belirleniyor ve yıldıznameye bakılıyordu. Günümüzde de burcunu net olarak bilmeyenler için ebced hesabı yapılarak yıldıznamelerine bakılabiliyor. Yıldız haritası çıkarılarak kişinin gelecekte nelerle karşılaşacağına dair olgular elde ediliyor.

İnternette ebced hesaplama işlemlerinin otomatik yapıldığı birçok site bulunuyor. Fakat bunlarda maalesef hesaplama işleminde hatalar yapılıyor. Doğru bir ebced hesabı ile yıldızname baktırmak için mutlaka uzman medyumlara danışmak gerekiyor. Otomatik hesaplamalarda tek yönlü bir hesaplama vardır. Oysa ebced hesabında isim analizi yanında astroloji haritası ve daha birçok nitelikte konular ele alınmalı ve detaylı bir hesaplama yapılmalıdır.

Kesin, net ve doğru bir yıldızname hesabı için medyumlarımız daima hizmetinize hazırdır. Yıllardır bu işi yapan ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Detalı bir ebced hesabı ile hem burcunuzu öğrenin hem de yıldızname haritanız çıkarılsın. Sizi bekleyen olayların neler olduğunu öğrenmek, iş, aşk ve diğer konularda başınıza gelecek hadiselerle ilgili bilgi edinmek için doğru adrestesiniz. Tüm ilimlerde tecrübeli tek elden bir medyumdan yardım almak istiyorsanız alanında uzman medyumlarımız yardıma hazırdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ