7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Gerçek Medyum Kime Denir?

  • Gerçek Medyum Kime Denir? için yorumlar kapalı
Gerçek Medyum Kime Denir?

En etkili büyü yapan hocalar gerçek medyum olarak bilinirler. Peki, güvenilir gerçek medyumlar kimlerdir, gerçek medyum nasıl anlaşılır ? Tüm bu soruların cevabını makalemizin içerisinde bulabilirsiniz.

Gerçek Medyum Kimdir?

Tarihin tozlu sayfalarına derin bir gezinti yaptığınız zaman, etkili büyüleri, tılsımları ve manevi varlıkları görebilirsiniz. Büyü yapan, tılsımlar gerçekleştiren kişilere gerçek medyum denir. Gerçek medyumların yaptıkları büyüler ve tılsımlar son derece tesirli olur. Büyü yapmak ve bozmak işlemlerinden en iyi sonuç alınmak isteniyorsa mutlaka gerçek ve güvenilir medyumlarla iletişime geçilmelidir. Çünkü medyumluk başlı başına bir maharet ister. Yeteneği olmayan ve ilmi bakımından kendini geliştirmemiş kişiler medyum değildirler. 

Yapmak istediğiniz büyünün etkili olmasını istiyor ve kısa sürede bu etkinin görülmesini istiyorsanız, gerçek olan medyumlarla iletişim kurmanız gerekiyor. Gerçek medyum kimdir sorumuzu cevapladık. Eğer sizde gerçek bir medyuma ihtiyaç duyuyorsanız, medyum hocamızla iletişim kurarak, tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır?

Sevgili kardeşlerim, sizlerden aldığımız en önemli soruların başında gerçek medyum nasıl anlaşılır şeklindedir. Buna buradan yanıt vermek istiyoruz. İlk olarak gerçek medyumun tam olarak nasıl olması gerektiğine değinelim. Gerçek medyumlar tılsım ve büyü yapan kişilere deniyor. Ancak her büyü yapan kişinin medyum olmadığını bilmeniz gerekiyor. Her şeyden önce medyum hocanın resmi olması gerekiyor. Bunun dışında medyumun bilgisi yüksek olmalıdır. Örneğin; evren bilimi hakkında bilgisi olmalı aynı zamanda insan anatomisi hakkında fikir sahibi olmalıdır. Medyumlar sadece manevi alemle ilgilenen kişiler değil, aynı zaman pozitif bilimle uğraşan ve araştıran kişilerdir. 

Bir kişinin gerçek medyum olup olmadığını anlamak için bazı detaylara dikkat etmek gerekiyor. Yukarıda da değindik gerçek medyumlar, resmi olmalıdır. Eğer bir kişinin gerçek medyum olup olmadığını anlamak istiyorsanız, size gösterdiği ilgiye dikkat etmelisiniz. Yani derdinizle ne kadar hem hal olabiliyor. Sizin için bir şeyler yapmak istiyor mu? Bunlar detay olsa da oldukça önemlidir. Çünkü gerçek medyumlar kendi ceplerini değil, sizi düşünen ve size çare arayan kişilerdir. 

Medyum Kime Denir?

Halk arasında şöyle bir algı vardır sevgili kardeşlerim. Medyumlar üfürükçü, üfleyen kişilerdir. Bu asla doğru değildir. Medyumların yobaz olduğunu söyleyenler onları ne yazık ki tanımayan kişilerdir. İşini hakkıyla yapan medyumlar, bilgiye her daim açtırlar. Büyü yaparlar ancak büyünün tarihi, yapılışı hakkında bütün maharetleri taşırlar. İlimlerine daima ilim yapmak peşinde koşarlar. Medyum sadece büyü, tılsım yapıp size ‘tamam çare bulduk’ diyenler değil, derdinizle uğraşan kişilerdir. Sonuç alınmayana ve siz mutlu olmayana kadar asla sizi bırakmazlar. Bunlara dikkat edin kardeşlerim. Gerçek medyum arıyorsanız medyum hocamız size çare olacaktır. 

Gerçek Medyumları Nereden Bulabilirim?

Gerçek medyum kime denir sorusunun cevabını anladıysanız, artık sizde rahatlıkla gerçek bir medyumu tanıyabilir ve başvurabilirsiniz. 21.yüzyılda büyüle uğraşan medyumların sayısı dünya üzerinde oldukça fazladır. Herkesin ilmi kendisinedir kardeşlerim. Kimisi insanlara derman ararken bu ilmiyle kimisi dert yapar. Ancak bunları birlikte aşabiliriz, kardeşlerim. Medyum hocamız, kim olursa olsun onun için dertlenen bir şahsiyete sahiptir. Büyü olsun, büyü bozma olsun sonuç alınmayana kadar hocamız, hiçbir beklenti içerisinde olmaz. Onun amacı saten bir beklenti değil, derman bulmaktır. Sizin yüzünüzde gülücük açtırmaktır. Gerçek medyum hocamız sizin için de emek vermeye, çabalamaya hazırdır.

Gerçek Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Medyumluk, oldukça yanlış tanıtılmış bir alandır. Hemen her insan medyumlara sadece büyü yapan, ev yıkan kişiler olarak düşünür. Oysa gerçekler farklıdır. Gerçekleri anlayabilmek için eğilip derine bakmak ve onu tanımak gerekir. Gerçek medyum hoca bazı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri onu medyum yapar. O özellikler şöyledir.

* Kardeşlerim gerçek medyumlar doğuştan yetenekli olan kişilerdir. Bir nevi onlara bu konuda görev verilmiştir. Gerçek medyum kendisini düşünmez, insanlara çare arar. Bu anlamda kendini daima geliştirir. Çünkü verilen görevin farkındadır.

* Gerçek medyumlar asla parayı düşünmezler. Para onlar için her zaman beşinci, onuncu plandadır. Onlar daha çok sizin için uğraş verirler. Derdinize çare bulduklarında yüzlerinde tebessüm oluşur.

* Gerçek medyum için çare arayan insanlar arasında fark yoktur. O hepsine aynı gözle bakar. Hepsinin derdini baştan sona dinler ve neler yapılacağına karar verir. Sonraki aşamada onun derdine çare olmak ister.

* Gerçek medyum, ilme önem verir. Kimseyi hor görmez. İnsan olduğunun farkındadır. Ancak görev bilincini asla unutmaz. Bunun için çalışmalar yapar.

Gerçek Medyumlar Aşk Büyüleri Yapar Mı?

Evet gerçek medyum aşk büyüsü yapar kardeşlerim. Gerçek medyumlar, aşkın değerini bilirler. İnsanların aşk konusunda kendilerine yenik düşmeleri yerine büyüyle onlara çare olmaya çalışırlar. Kardeşlerim bir insanı sevindirmek, tüm insanlığı sevindirmek gibidir. Medyumlar mutlaka bunu bilmelidirler. Sizde gerçek bir medyum ararken kıstaslara sahip olun. Onları iyi tanıyın, gerçek ve sahte medyum arasındaki farkları öğrenin, onları size anlatacağız.

Gerçek Medyumlarla Sahte Medyumlar Arasındaki Fark Nedir?

Kardeşlerim, medyumları birbirinden ayırt edebilmeniz için size birkaç ayrıntıdan bahsedeceğiz. Çünkü bazen bu alan bile kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabiliyor. Kardeşlerim sahte medyumlarla başlamak isteriz. Sahte medyuma başvurduğunuz zaman size büyünün kesinlikle tutacağını, karşılığını almak istediğini belirtir. Sahte medyum sizi daima oyalar, çünkü yaptığı büyü asla tutmaz. Onlar sadece birkaç büyü bilgisiyle tılsım yapmaya kalkarlar. İnsanlara çare olmak onlar için hiç önemli değildir. Ancak kardeşlerim, gerçek medyumlar bunların tam zıttı kişilerdir. Onlar hiçbir şeye kesin gözüyle bakmazlar. Zaman kavramının değerini iyi bilirler. Sizler için gerçek çare ararlar. Size umut satmak yerine, sizi sabırlı olmaya davet ederler.

Gerçek Medyumlar Nasıl Büyü Yaparlar?

Gerçek medyum ne yapar sorusuna her zaman için büyü yapar diyebiliriz. Ancak yukarıda bahsetmek istediğimiz gerçek medyumun sadece büyülerle uğraşan kişi olmadığıdır. Gerçek medyumlar sizler onlardan talep edince büyü yaparlar. Hangi büyüyü isterseniz, buna göre malzemelerini hazırlar ve sizden büyü yapılacak olan kişinin bilgilerini isterler. Gerçek medyumlar işlerine başladıklarında, onları rahatsız etmemeniz önerilir. Çünkü büyü odak işidir. Malzemeler hazır olduktan sonra sizin de talebinize göre büyü işlemi yapılmış olur. Gerçek medyumlar sadece büyü yapmazlar. Aynı zamanda büyü bozmak isteyenlere de ilimleri çerçevesinde yardımcı olurlar. 

Gerçek Medyum Arayanlar

İnsanlık, her zaman eksiklere gediklidir. Gediksiz insan mümkün değildir. Ancak mühim olan, bunlara çare bulmaya çalışmaktır. Dünya üzerinde eksiklerini gidermek isteyenler, sorun yaşayanlar gerçek medyum arayanlar olarak nitelenirler. Onlar kendi dertlerinin çarelerini medyumlardan isterler. Gerçek medyumlar da onlara çareler bulmaya çalışırlar. Sizde gerçek bir medyum arayan iseniz, medyum hocamızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Rahatlayın Sizin İçin Çare Var

Biri size büyü mü yaptı, o halde rahatlayın. Çünkü medyum hocamız sizin dertlerinizi dinleyip çare arama konusunda en iyi medyum sıfatını taşıyor. Eğer size veya yakınlarınızdan birine musallat, aşk, bağlama, papaz büyüsü yapılmışsa zaman kaybetmeden medyum hocamızla görüşüp sorununuza çare bulabilirsiniz. Hocamız, sizler için elinden geleni yapıp en iyi sonucu bekler. Siz de size en iyi olan güvenilir ver gerçek medyum hocanızla tanışabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ